Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 16:53



Явно подсъзнателно те привличат като светлината... /полезното никога не е вкусно/...
Не се кори, всички сме такива...





Тема Re: Тъжно ми енови [re: шмaт]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 16:57



Ама аз съм атрактивна жена и доста чувствителна, а те са груби. Защо го правят, кажете ми




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:00



Не, аз не мисля че сме различни. Не е ли това някакво странно чувство на безпомощност






Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 17:04



Точно за това. Всички се страхуват от теб и се фукат, ако успеят. Ще ти разкажа един виц: К. Шифър и Нашенец на необитаем остров. На 5-тата седмица тя му пуска. На 8-мата седмица - той спира да я чука, защото няма на кой да се похвали...
Мъжете не обичат да ги превъзхождат /Наполеонови и Едипови комплекси/. Едните се борят с Егото си , а другите чакат Маминка да ги завие...





Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:12



Много мило. Егото си . Е трябва ли да се хвали на някого, а не да я псува. Това както ми дърпаха опашката в 5-ти клас ли е




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано18.01.09 17:12



Бий му шута като е толкоз арогантен и минаваш на следващия

Или си намери някакво хоби, което за известно време да отдалечи от тези мисли. Или просто мини на жени - жените са къде-къде по-готини създания и отношенията с тях са много по-лесни:)
Пък и таз сигнатурка на две обичащи се жени как да я разбирам



Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор ros2r (1 филер)
Публикувано18.01.09 17:16



Да, точно така. Момчетата не порастват.... И ако може един съвет. "Когато си чешеш ухото, на кое му е кеф?"
Опитай се да разсъждаваш така и смятам, че нещата ще тръгнат в правилна посока...



Тема Re: Тъжно ми енови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:18



Грешно ми виждаш сигнатурата




Тема Re: Тъжно ми енови [re: ros2r]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.01.09 17:22



Исках само да кажа че ми е гадно от арогантни мъже. И да питам защо са такива. Ти ми даде отговор. И следва въпроса като как да ги приемам. Като някакви виждащи единстено себе си ли в огледалото




Тема Re: Тъжно ми енови [re: danaia_nn]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (father fucker)
Публикувано18.01.09 17:34



Далеч не всички мъже (няма значение хомо или хетеро) са арогантни! Просто попадаш на такива и си създаваш грешни представи. По мое мнение арогантното и грубо отношение към някой е тенденция в цялостното поведение и не вярвам това да се промени. Освен това да се държиш грубо към човек, който те обича, не предполага наличие на особен умствен капацитет. А за мен лично това е голям turn off и бягам надалеч.
Някъде льовето беше писал нещо, което много ми хареса - и с красотата/сексапила и с липсата му се свиква до няколко месеца, после, ако няма и духовна връзка, всичко пропада. Предполагам теб те привличат мъжкарчета от типа тренирам-седем-дни-в-седмицата-вижте-ме-къф-съм-ебач - не че казвам нещо, обаче рядко сред тез добичета вирее мозък и на мен лично са ми много смешни - едни такива надъхани и си вярват, че щом могат да свалят всяка жена, светът е техен, те са господари, а останалите - подчинени и незаслужаващи уважение. Все пак, има и разумни сред тях, не искам така генерално да обобщавам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.