Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Хомосексуализма  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано25.06.08 09:35



Здравейте!
Сърцето ми ме боли докато ви пиша, но искам да споделя с всички вас нещо много важно. Първо искам да кажа, че никога не бих заклеймявала хомосексуалистите, напротив пиша ви с голяма любов, много искам правилно да ме разберете,но наистина ви обичам и искам да ви помогна. Съвсем доскоро аз имах съвсем различно свободно и разкрепостено мислене,и бих подкрепила хомосексуалистите и техните събития просто защото мислех,че всеки човек е свободен да избира кого да обича и да има свободен избор да решава как да живее, въпреки че никога не съм имала интереси към момичета,все пак мислех,че човек е свободен да решава съдбата и живота си. Не съм имала познати и приятели хомосексуалисти, но ако имах познати не бих имала предрасъдъци към тях. За мен всички хора са равни и не трябва да имаме предрасъдъци към никого.
Преди 1 година повярвах в ИСУС ХРИСТОС. Разбрах, че Той е Божият Син, Който е умрял на кръст заради мен,защото съм грешна. Разбрах, че много неща,които съм вършила са грях и те ще ме отведат на едно много лошо място когато умра, ако не се покая от греховете си и не повярвам, че ИСУС умря за мен. Не ви пиша от позицията на никоя църква,нито от позицията на никоя институция. Пиша ви от позицията на човек, който вярва, че ИСУС ХРИСТОС е жив и прощава всички грехове,ако се обърнем към Него и Го помолим за прошка. В Библията пише,че хомосексуализма е грях. Той не е нещо нормално. Ако помолите БОГ за помощ, Той ще ви прости греховете и ще ви даде вечен живот в рая. Рая и ада не са измислици,те са реални места! Не ви пиша просто защото нямам какво да правя, пиша ви истината.
Пиша ви с любов и ви призовавам да помолите ИСУС ХРИСТОС да дойде в живота ви и да ви промени и да ви прости.

Желая ви всичко най-добро



Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!

Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано25.06.08 09:52



Да речем че се моля за опрощаване на греховете ми
Ще се моля за всичко друго но не и да стана хетеросексуалИСТ
Че къде е тва по-гадно място от земята


А за вечен живот не се натискам
Вярвам че сме такива каквито трябва да бъдем а и това не е нещо което решаваш сам.
Решението да открадна да убия да спя с някой си е лично мое и мога да го приема като грях
Но за нещо вродено

I need a moment to deliberate

Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 09:57



Драга Зара, в Библията пише също, и че Бог е любов- не само чисто физическата, естествено, не само към хората, не само към праведните... Защото Иисус беше предложил първи да хвърли камък срещу Мария Магдалена онзи, който се счита за безгрешен- нали знаеш тази история...
А ако искаш да погледнеш и в тази посока, прочети това /най- вече мита за библейския хомо "грях", 12 точка/ :


и



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 25.06.08 10:03.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано25.06.08 10:02



Малеееееееееееее
Тва не го бях прочел :

Пиша ви с любов и ви призовавам да помолите ИСУС ХРИСТОС да дойде в живота ви и да ви промени и да ви прости.

Ма ти в час ли си ма
Значи Господ ни създава различни после ние трябва да се молим на сина му да ни променя че и да ни прости за това

Библията издиша на толкова места че чак не ми се иска да говоря

I need a moment to deliberate


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Uninvited]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 10:06



Недей с лошо, приятелче, че после ще искаш да миеш WC- тата в ада, ама няма!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано25.06.08 10:15



Требва да спра да го чета тоя форум рано сутрин че излизам от нас като фурия


Аве няма срамна работа ако ще изкарам някой лев и /в/ кенефа на ада ше лъскам

I need a moment to deliberate

Тема Re: Хомосексуализманови [re: Uninvited]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 10:21



Не го чети, само си пиши и пускай музика...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Исус е заченат хомосексуално(не казвам "анално")нови [re: Zara_83]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано25.06.08 11:25



Обаче мозъчето ти трудно може да проумее.

Сляпата ти вяра е смешна за тукашните господа.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 11:36



Бе не е смешна, просто е една от многото...
Без да съм религиозен, все пак се чувствам християнин, и то източната част...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Не желая да ГО приемам,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано25.06.08 11:37



никъде.

Моята религия не е християнска и не отлъчва/принуждава/прогонва никого.

Други предложения имате ли?!



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.08 16:38



Девойко, излишно е да ти напомням, че Исус Христос и св. Йоан са имали доста по близки отношения, отколкото можеш да си представиш... Исус е бил на 33 , Йоан на 14 а отношенията им са били по древногръцки образец учител - ученик, който включва не само духовно, но и физическо общуване...

Изобщо не мисля, че любовта между мъже противоречи на идеята на Исус за Любовта... Все пак, Любовта е вселенско понятие и не се интересува нито от пол, нито от вързраст нито от други простотии...



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано25.06.08 17:47



Обаче аз сега не мога да разбера ти лесбийка ли си или си гей? Щото виждам, че влизаш ту в Ева и ева, ту в Адам и адам.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: нeperиcтpиpaнa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 18:35



Нито едното, нито другото, просто момичето спасява душите на грешните...
Дано се погрижи и за тези на Расате и компания....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано25.06.08 22:11



Ооо драга, мен лично Исус ме насочи към хомосексуализма. Всеки ден му се моля, като отида на пиацата на плажа да ми прати някой дето по-става, но уви, все се оказва че не съм се молил достатъчно - или пишката ще е мека, или хич ще я няма. Тази вечер сме се навили да правим групов молебен за утрешния плаж, пък да видим какво ще се получи...



Редактирано от [bbourgas] на 25.06.08 22:12.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: [bbourgas]]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано26.06.08 08:34



Наистина съм добронамерена, искам да ви помогна да имате много по-добър живот,вие заслужавате нещо много по-добро,но аз не мога да ви променя.Моето задължение е да кажа истината,която може да ви направи свободни да живеете достоен и праведен живот,за да не отидете един ден в ада,защото всеки,който не приеме ИСУС за Спасител и не се покае за греховете си ще отиде в ада след като умре. И рая и ада са реални места. Прочетете Библията. Дано БОГ да ви освободи от греховете.
Желая на всички ви само най-доброто.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано26.06.08 08:48



"жените им измениха естествената употреба на тялото в противоестествена.
Така и мъжете, като оставиха естественото сношение с женския пол, разпалиха се в страстта си един към друг, като вършеха безобразие мъже с мъже и приемаха в себе си заслуженото въздаяние за своето нечестие.
И понеже отказаха да познаят Бога, Бог ги предаде на развратен ум да вършат това, което не е прилично"
Послание на Апостол Павел към Римляните, Библия

"Но за да се избягва блудството, нека всеки мъж има своя жена и всяка жена да има свой мъж."
Послание на Апостол Павел къв Коринтяните, Библия

Бягайте от блудство. Всеки друг грях, който би направил човек, е вън от тялото; но който блудства, съгрешава против своето собствено тяло.
Или не знаете, че неправедните няма да наследят Божието царство? Не се заблуждавайте. Нито блудниците, нито идолопоклонниците, нито прелюбодейците, нито прелъстителите на юноши, нито ХОМОСЕКСУАЛИСТИТЕ,
нито крадците, нито сребролюбците, нито пияниците, нито хулителите, нито грабителите ще наследят Божието царство.
Послание на Апостол Павел къв Коринтяните, Библия

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано26.06.08 08:58



Не се дръж снизходително и покровителствено моля те
Никой не те е провъзгласил за месия

I need a moment to deliberate


Тема Глупостите изказани с менторски тон,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано26.06.08 10:27



си остават глупости.

Какво блудство бе жена. Аз съм моногамен гей и правя любов само с мъжа си. За какво блудстване освен твоето словоблудстване говориш?



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано26.06.08 14:40



За каква истина ма другарко,за какви грехове ми говориш.Ма може ли толкова да ти е промит мозака.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано26.06.08 18:44




"Колко мъка има по света..."
"Невежеството и простотията, дори и прикрити зад лицемерно и псевдорелигиозно поведение, винаги са арогантни."

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано26.06.08 18:50



:))) Гъзът ме боли докато ти отговарям (от хемороидите, дето ще ги излекувам в ОнКлиник, като се реша), но непременно трябва да те попитам нещо важно: защо вече не мислиш, че всеки човек е свободен да избира кого да обича и да има свободен избор да решава как да живее? Наистина ли това си разбрала, когато преди 1 година си повярвала в Исус Христос? Наистина ли Исус Христос ни лишава от свободна воля и ни казва кого да обичаме и кого не? Ако отговорът ти е положителен значи това не е моят Исус Христос. И тогава защо трябва да моля чужд Исус Христос за прошка? А да ме променя не искам. Аз съм си аз и промяната ми, доколкото не вредя другиму, си е моя работа.

А ти, моме, наистина лошо си разбрала християнството. Християнството е любов, ненасилие и толерантност. Точно противоположното на твоето разбиране. Затова те призовавам: рестартирай, отново осъзнай правото на свободен избор и, ако те влече, отново се опитай да разбереш християнството. Или която и да е друга религия. Но се опитвай да разбереш религията, като не забравяш основното: свободния избор.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано26.06.08 23:49



мисля че няколко пъти споменах за свободния избор, а ако не съм ще го кажа сега - християнството наистина е любов и свободен избор. ИСУС наистина ни дава свободен избор, обаче има само един правилен път към БОГА.
Ти си свободен дали ще избереш да отидеш при Него като умреш или да отидеш в ада. Аз просто написах тази тема, за да ви кажа кой е правилния избор. От вас зависи дали ще го изберете или не.Аз не налагам на никого,не насилвам никого да приема това,в което аз вярвам,нито БОГ ще го направи,защото Той е дал свободна воля на хората,но и отговорност какво ще направят с тази свободна воля. След като не желаете да се покаете за греховете си и да повярвате в ИСУС Той ще уважи вашия избор,защото ви обича и ви е дал свободна воля да изберете вашия път в живота. Проблемът е там,че всеки човек е грешен и ще трябва да плати за греховете си,рано или късно. Грехът е най-скъпото нещо в този свят.ИСУС заплати цялата цена за греха,за да не се налага вие да го плащате. Същото все едно затворник,който е осъден на смърт и някой друг човек, който е невинен доброволно реши да понесе смъртната присъда вместо него. Това направи ИСУС за всички хора.
Ако желаете повярвайте със свободната си воля в Него, ако желаете отхвърлете тази истина. Той ще уважи решението ви. Но и един ден когато умрете ще трябва да платите наказанието за греховете си. Тогава няма да можете да се покаете вече,защото ще е късно.
Някои могат да ми казват, че съм промит мозък, нищо аз не им се сърдя,желая им всичко най-добро,дано някога да разберат че това,което съм написала не е плод на промит мозък, а самата истина.
Всичко най-добро!

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано27.06.08 00:10



Ех, Зара, Зара, прекрасно е човек да намери себе си някъде, в нещо. Тогава /ще/ трябва да го отстоява докрай, та даже и да го сложат и на църковната клада, като Ян Хус, например.
Или пък да шепти като Галилео Галилей "И все пак тя се върти"...

Насила можеш да вземеш от някого, но не и да дадеш. Повярвай ми, преди всеки да изкачи сам собствената си Голгота, всичко останало е суета на суетите, включително и тези, които са я качили преди него...



И на теб всичко най- добро!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема а суетата... не е ли гряхнови [re: Zara_83]  
Автор the Jack (of clubs)
Публикувано27.06.08 02:56



Зара, имам един въпрос към теб - защо си дошла тук, в този интернет форум?

Не знам отговора на върпоса, но мисля, че не е само това да се опиташ да спасиш няколко души. В крайна сметка има много други, които имат нужда от помощ и спасение - сираците, болните, затворниците... Там, аз виждам мисията на християните... и при тях е ходил твоя Спасител, Исус.
Надявам се да не се засегнеш, но твоето идване тук и това арогантно покръстване показва собствената ти суета и гордост - ти вярваш, че ще можеш да промениш някого просто като му кажеш, че си намерила Спасителя, че с теб е станало чудо:) Но, извинявай, как знаеш, че тук хората са неверници, че вече не са намерили своя Исус? Кой ти дава право да ни съдиш и обвиняваш в грях, особено блудство. Ти, нито никой на земята, според твоята религия, не е съдник. Тук има изповедници, има пастори, но те също не са съдници. Ти за каква се имаш? Пророчица сред гейовете?!

Не мисли, че ще викнем Осанна за това, че си ни дошла в дома и ни обиждаш.

Нека ти кажа аз какво виждам - след като ти идваш тук да четеш Евангилието, и ще намереш достатъчно смирение да прочетеш две неща, които имам да ти кажа:
Първо, по начина, по който пишеш, мога да определя, че си или евангелистка-баптиска, или мормонка. Във всеки случай, християнството има много клонове и е безкрайно суетно да се твърди, че само един е от тях е "верният". Евангелистите, в частност, в последните години изглеждат все по-радиклани. Вие не сте избрани, вие не сте специални, вие имате своето виждане, но драга, Библията подлежи на тълкувание различно от вашето. И текстовете, които ти цитираш трябва да се вземат в контекст.

Второ, ти богохулстваш: Добре извесният цитат: "I asked Jesus 'How much do you love me?'..." е ерес и апокриф, измслен от някой от вашите пастори за да впечетява тълпите. Освен това, за да покажеш преклонението си пред Исус, не е нужно да викаш неговото (или Неговото) име. Бог и Исус се пишат с една главна буква и това е достатъчно. Суета е да се опитваш да покажеш колко силна е вярата ти, като пишеш с главни букви името му (или Му). Все едно ти вярваш по-силно от другите, които не смятат за нужно да крещят своята вяра.

Та да повторя върпоса: защо си дошла тук, в този интернет форум?
Преди да ми отговориш си помисли добре.


T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Редактирано от the Jack на 27.06.08 02:58.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано27.06.08 11:21



Не мисля, че алтернативата: или ще си отрежеш крайниците и ще живееш дълго и щастливо или няма да си ги отрежеш, но ще умреш утре е свободен избор. Мисля, че свободният избор е въпрос на следване на вътрешна убеденост, а на съобразяване с външни фактори. Грубо казано, разбира се.

В продължение на горното е темата за натрапената саможертва. Исус Христос се е жертвал за мен без да ме е питал дали искам (а аз не искам никой да се жертва за мен) и въпреки това Църквата иска от мен да съм възхитен от упражненото насилие над свободната ми воля и да съм благодарен и признателен, жертвайки същността си за да бъда такъв, какъвто тя казва, че трябва да съм. Бе нещо куца в църковната доктрина за саможертвата на Исус Христос, наспорти мен. Саможертвата е висша форма на егоизъм, а натрапената саможертва е насилие. Искрено се надявам истинският Исус Христос да е бил човек, който е помагал на хората, а не този агресивен и безцеремонен тип, за който говори църквата. Или поне божественото в него да е умението и силата да помага, обича и лекува, а човешкото да е арогантността и безцеремонността на осъзнаващите силата си хора.

И знаеш ли, Зара, какво представлява промиването на мозъка? Това е възпитаването на безкритичност към получаваната информация. Сляпата вяра е признак на промит мозък. Мисля, че промитият мозък не е минус за човека, а негов избор при наличието на толкова много достъпна информация. Виж, промиването на мозъци е насилие. Насилие върху свободната воля на други хора. И е гадно.

И не, не вярвам абсолютно в това, което написах. И го пиша не за да те убедя в моето виждане. Пиша го защото хората сме такива: търсим ненамираемото - истината. Надявам се да не я намеря и цял живот да я търся. Защото тогава ще знам, че съм свободен.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.09.08 12:21



Три месеца ме няма, и от форума разбирам ,че живея в грях





Тема Покай се, чадонови [re: loverrock]  
Автор the Jack (of clubs)
Публикувано02.09.08 17:32



Отиди в някой манастир за да се отдадеш на пост и молитва, за да усетиш божията любов... и не само!




T. Капоти (1948)
– C. Van Vechten

Тема Re: Покай се, чадонови [re: the Jack]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.09.08 17:40



НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ





Тема Re: Хомосексуализманови [re: loverrock]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано04.09.08 08:34



Малко е цинично някой, койот не си ти, да определя кое е грях и кое не.

Save the original.


Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: martyr]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано06.09.08 16:33



Аз също вярвам в Исус Христос и съм се покаял и сега ксъм щастлив млад мъж.. Този, които ни определя какви да бъдем е ВСЕВИШНИЯ! Ще се приемем такива каквито сем, а и вече хомосексуялизма не се води за зпсихическо заболяване от 1974 г.



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: stoyanov]  
Автор loverrock ()
Публикувано06.09.08 16:39



Покаял си се?



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано06.09.08 20:17



За това, че преди не е мислел за Иисус докато се е ебавал отсекъде, а сега сам оза него мисли като такова или като го онаковат... Само предполагам де.





Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано06.09.08 21:19



Това " ебавал отсекъде" ми стана интересно





Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано06.09.08 23:18



Марш да се изповядаш!





Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано06.09.08 23:38



Няма





Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: loverrock]  
Автор loverrock ()
Публикувано07.09.08 00:18



А и на близо няма изповедалня

разкажи за това "от всякяде"



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано07.09.08 07:05



" Заспалият разум ражда чудовища..."



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано07.09.08 09:00



Няма пък. Първо се покай!



Помеждувпрочем това ме кефеше като бях баптист - приемаш си причастието всяка седмица, и след това си пей сърце. Няма изповедалня, няма пости и причастия веднъж-дваж годишно... Всяка седмица леб и вишновка. Макар, че веднъж вкусът беше малинов, а хляба - от този на филийки.



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AнTиkвa (непознат)
Публикувано07.09.08 12:48



И ти ли си бил баптист, братко? Щото и аз бях. За около месец. Добър пастор беше брат Ангелов, но проблемът не беше в него, а в мен.



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: AнTиkвa]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано07.09.08 16:50



Бях за малко повече от три месеца. Но не в България. Харесваше ми. Не мога да кажа, че има/ще прекалено много неща, с които да съм несъгласен. Освен това цялата история с липсата на икони, олтар, одежди, свещи и т.н., плюс наличието на песните и четенията на Библията, а и "лекциите", ми допада. Може би просто не съм бил баптист достатъчно дълго.



А и освен това съм предразположен към баптиството по наследство - правнук съм на баптистки пастор.



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AнTиkвa (непознат)
Публикувано10.09.08 10:59



При мен пък беше едно голямо ходене по църкви в началото на 90-те. Смених кажи речи всички християнски църкви, деноминации, секти и пр. :) Все голям ентусиазъм е началото и последвало разочарование. Чак в баптистката църква всичко беше такова, каквото очаквах да бъде, но от това вярата ми не укрепна. При все че се кръстих. Тогава схванах, че май аз имам принципни възражения към самото учение на евангелията. :) Миналата година стигнах до идеята, че истина е това, в което вярваш. И това кредо, в съчетание с носталгия по църковния ми период, ме наведе на мисълта, че ако се върна в църквата с желанието си да вярвам, може пък да намеря някаква... твърдина, нещо неизменно в живота си. Но като се върнах само открих колко съм се отдалечила от нещата, които се говорят там и колко чужди ми изглеждат вече те. А и че възраженията ми си стоят непокътнати. :) Та дотук с опитите ми да ставам баптистка. Поне на този етап. :)



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: AнTиkвa]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано10.09.08 11:57



Подкрепям напълно, че истина е това в което вярваш.



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.09.08 14:13



Това няма как да го обясним на момичето, тя вярва,че сме грешни души и трябва да ни спаси!



Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано10.09.08 19:41



Да са мъчи бе! Или да иде в Рилския да ги пита що гледат толкова много (гей)порно, кат са ултимативната преекспонирана българска църковно-духовна светиня!





Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: loverrock]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано14.09.08 09:06



Може да попаднеш на някой снажен свещеник, недей да се дърпаш толкова.

Save the original.


Тема Re: Не желая да ГО приемам,нови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано14.09.08 09:09



И не само.

Save the original.


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор vesko7O (непознат )
Публикувано15.09.08 22:00



Още една луда с чувство за вина-Христос я е спасил щото била грешна.
Като малка майка й я е критикувала и обвинявала и тя сега си го връща със самоизтезание. Предлагам да я направим светица-мсички християнски светци и без това са мазохисти.

КОЯ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ХОМОСЕКСУАЛНА ОБЩНОСТ В БЪЛГАРИЯ?
БЪЛГАРСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦЪРКВА



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано17.09.08 11:22



:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Изключително вдъхновяващ отговор, особено встъпителната част, която напълно е съобразена с духа на питането!! Поздрав за отговора!
Аз няма да се хабя да отговарям, само ще посъветвам Зарчето, да попрочете официалните изказвания на Ватикана, в които се отрича изобщо съществуването на Ад!



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Double Trouble]  
Автор woow (Ups!)
Публикувано17.09.08 17:23



И къде го е казала това Ватиканата да го прочета. Те ако отричат Ада, какво въобще приемат. И като няма ад, няма да има и чистилище и рай. е, не може чак толкова. Трябва да се вземат малко в ръце от Ватикана (ако наистина им четеш комюникетата или каквото е там). Впрочем аз това не го вярвам.

i did it again


Тема Re: Хомосексуализманови [re: woow]  
Автор Double Trouble ()
Публикувано18.09.08 09:32



сега ще потърся в нета и ще ти пратя на л.б. Концепцията за наличието на Ад е отречена тъй като влиза в противоречие с основополагащото за Християнството (особено от Новия завет) схващане за Милостив Бог, който прощава.
Отивам да ти търся линка.


например ето тук :
същност, забравих да добавя, че ако сме тръгнали да се притесняваме за Ада, то българите (както и половината човечество) по дифолт сме за там тъй като:
"Ние знаем само три езика, с които е достойно да славим бога в книгите: еврейския, гръцкия и латинския."

<a target="_blank" href="http://">
</a><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Double Trouble на 18.09.08 09:39.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Double Trouble на 18.09.08 10:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от Double Trouble на 18.09.08 10:02.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Double Trouble]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.09.08 10:08



Впрочем според адвентистите също няма ад. Те интерпретират библейската фраза "вечният огън, който изгаря грешниците" като огън, който ги изгаря веднъж завинаги = окончателна смърт, а не като огън, който ги гори във вечността. А съвременната представа за ада се е появила едва през Средновековието.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: woow]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.09.08 10:59



И аз го бях чел някъде, сега не ми се търси, щото си мисля за Папата и неговия 25- 26 годишен приятел....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.09.08 11:06



Все пак да не забравяме, че по-опасни са сектите! Само чакат да те копнат!



Тема Re: Хомосексуализманови [re: loverrock]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано18.09.08 11:12



Ми аз участвам в такава- подготвя всемирен гейски заговор срещу нищо неподозиращите хетеро....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Хомосексуализманови [re: ljove]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.09.08 11:33



Хе хе, хетерото не само че подозира, ми се готви да отвърне на удара. Я виж Боянчо Расистате.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Фьoн]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.09.08 11:42



И той е едно хетеро





Тема Re: Хомосексуализманови [re: woow]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано18.09.08 13:24



И къде го е казала това Ватиканата ... Те ако отричат Ада, какво въобще приемат.... Впрочем аз това не го вярвам.





Тема Re: Хомосексуализманови [re: loverrock]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано18.09.08 14:41



:)))) Ма вие проверили ли сте го? ;)



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано03.10.08 14:44



Зара,
аз също вярвам в Исус Христос, но го възприемам като човек с отворено и любящо сърце (не на кръста)... Също не мисля, че Исус Христос е нашия Бог, а вярвам че е бил човек като нас със свръх възможности да спасява хората от болести... Не мога да коменитрам Библията или да давам съвети. Знам, че има Бог, но той е един за всички на тази земя (всъщност този, които ни е сътворил)... По начина по, който пишеш имам чувството,че си в секта. А що се отнася до хомосексуализма си го обяснявам така- щом Бог е ришил да ни определи като такива няма за какво да страдаме или да се упрекваме и самообвиняваме... Имаше едно момче (мой познат), което ми мърмореше, че съм греховен с моите наклонности и постоянно си мърмореше сам "Господи Исусе Христе помогни му..." Мисля,че човек трябва сам да се възприеме такъв, какъвто е... Хомосексуализмът преди се е смятал за болест (психическа) и е бил преследван до 1974 г. в България. Честно да си споделя и аз съм страдал в по-младите ми години, че харесвам мъжете повече от жените... Опитавал съм връзки с жени, бил съм щастлив с тях, но не може да го изкорениш от себе си иби да промениш либидото си по желание, това си е кодирано в теб... Даже желанието ти се засилва повече, когато се стремиш да го подтиснеш това чувство. Когато се освобидих от предразсъдъците си и споделих на родителите си и на приятелите си се освобидих от психическото напрежение тормозело ме през годините. Така е, Зара. Радвам се,че си загрижена за по-различните и се опитваш да помагаш по някакъв начин на хората... Има една поговорка: "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ!" Това е от мен, благодаря!



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Хомосексуализманови [re: stoyanov]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано03.10.08 15:14



Радваш ме с благия си тон. :)



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Фьoн]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано03.10.08 20:06



Ах, тази БЕТИ!





Тема Re: Хомосексуализманови [re: Фьoн]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.10.08 20:14



Като бонбон е

Сладък!



Тема Re: Хомосексуализманови [re: loverrock]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано03.10.08 20:39



И аз много я харесвам! Като актриса

! Обаче се махам, щото спамя



Тема Re: Хомосексуализманови [re: about blank]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано03.10.08 21:49



Ах, нали? :)))) Сега вече доста одъртя, ама колко години наред викх "Ах".... ;)



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор бoлничko ()
Публикувано07.10.08 00:22



да си хомосексуален не е грях. Това не е извращение. Извращение е ще е ако никога не си поглеждал към мъж, но си разбрал, че в един момент можеш да направиш пари от това, превръщайки се в лъскав гей, и в името на парите, ставаш такъв. Правилно си разбрала, визирам Азис.
А що се отнася до истинските хомосексуалисти, това не е извращение, а, учените са го открили, ген, с който се раждаш. С този ген се раждат и жени, които , много интересно, не се оказват лезбийки, а нимфоманки- с удесеторен апетит към мъжете.
Жени -гей не се раждат с този ген. Какви са причините за хомосексуализма при жените аз си го обяснявам по два начина: хормонален дисбаланс или пренебрегване от страна на момчетата в пубертета, а и въобще.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: бoлничko]  
Автор loverrock ()
Публикувано07.10.08 00:26



Ти уби змея с пръчка!



Тема Re: Хомосексуализманови [re: бoлничko]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано07.10.08 13:56



бoлничko,
съгласен съм с теб напълно...



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.