Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.08 16:38



Девойко, излишно е да ти напомням, че Исус Христос и св. Йоан са имали доста по близки отношения, отколкото можеш да си представиш... Исус е бил на 33 , Йоан на 14 а отношенията им са били по древногръцки образец учител - ученик, който включва не само духовно, но и физическо общуване...

Изобщо не мисля, че любовта между мъже противоречи на идеята на Исус за Любовта... Все пак, Любовта е вселенско понятие и не се интересува нито от пол, нито от вързраст нито от други простотии...



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор нeperиcтpиpaнa (припознат)
Публикувано25.06.08 17:47



Обаче аз сега не мога да разбера ти лесбийка ли си или си гей? Щото виждам, че влизаш ту в Ева и ева, ту в Адам и адам.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: нeperиcтpиpaнa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.08 18:35



Нито едното, нито другото, просто момичето спасява душите на грешните...
Дано се погрижи и за тези на Расате и компания....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано25.06.08 22:11



Ооо драга, мен лично Исус ме насочи към хомосексуализма. Всеки ден му се моля, като отида на пиацата на плажа да ми прати някой дето по-става, но уви, все се оказва че не съм се молил достатъчно - или пишката ще е мека, или хич ще я няма. Тази вечер сме се навили да правим групов молебен за утрешния плаж, пък да видим какво ще се получи...



Редактирано от [bbourgas] на 25.06.08 22:12.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: [bbourgas]]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано26.06.08 08:34



Наистина съм добронамерена, искам да ви помогна да имате много по-добър живот,вие заслужавате нещо много по-добро,но аз не мога да ви променя.Моето задължение е да кажа истината,която може да ви направи свободни да живеете достоен и праведен живот,за да не отидете един ден в ада,защото всеки,който не приеме ИСУС за Спасител и не се покае за греховете си ще отиде в ада след като умре. И рая и ада са реални места. Прочетете Библията. Дано БОГ да ви освободи от греховете.
Желая на всички ви само най-доброто.

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Zara_83 (живея за ИСУС)
Публикувано26.06.08 08:48



"жените им измениха естествената употреба на тялото в противоестествена.
Така и мъжете, като оставиха естественото сношение с женския пол, разпалиха се в страстта си един към друг, като вършеха безобразие мъже с мъже и приемаха в себе си заслуженото въздаяние за своето нечестие.
И понеже отказаха да познаят Бога, Бог ги предаде на развратен ум да вършат това, което не е прилично"
Послание на Апостол Павел към Римляните, Библия

"Но за да се избягва блудството, нека всеки мъж има своя жена и всяка жена да има свой мъж."
Послание на Апостол Павел къв Коринтяните, Библия

Бягайте от блудство. Всеки друг грях, който би направил човек, е вън от тялото; но който блудства, съгрешава против своето собствено тяло.
Или не знаете, че неправедните няма да наследят Божието царство? Не се заблуждавайте. Нито блудниците, нито идолопоклонниците, нито прелюбодейците, нито прелъстителите на юноши, нито ХОМОСЕКСУАЛИСТИТЕ,
нито крадците, нито сребролюбците, нито пияниците, нито хулителите, нито грабителите ще наследят Божието царство.
Послание на Апостол Павел къв Коринтяните, Библия

Попитах ИСУС: Колко ме обичаш?Толкова!Каза Той......И УМРЯ ЗА МЕН!!!!!


Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано26.06.08 08:58



Не се дръж снизходително и покровителствено моля те
Никой не те е провъзгласил за месия

I need a moment to deliberate


Тема Глупостите изказани с менторски тон,нови [re: Zara_83]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано26.06.08 10:27



си остават глупости.

Какво блудство бе жена. Аз съм моногамен гей и правя любов само с мъжа си. За какво блудстване освен твоето словоблудстване говориш?



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано26.06.08 14:40



За каква истина ма другарко,за какви грехове ми говориш.Ма може ли толкова да ти е промит мозака.



Тема Re: Хомосексуализманови [re: Zara_83]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано26.06.08 18:44




"Колко мъка има по света..."
"Невежеството и простотията, дори и прикрити зад лицемерно и псевдорелигиозно поведение, винаги са арогантни."

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.