Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Професиите на пасивните хомо  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано09.05.08 20:35



Чувал съм, че пасивните се занимават с по-изтънчени професии - от рода на свещеници, писатели, художници...
То и физиологически погледното - ако дупцето е преработило, на момчето няма да му се бачка много.

Но може ли да се твърди, че пасивните са по-интелигентни?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано09.05.08 23:41



Ми май не съм чувал интелигентността на човека да се позиционира около ануса му, но знам ли?
А ако е така, ще взема сериозни мерки да си кача /а може би набутам/ коефициента на интелигентност....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано10.05.08 00:42



съжелявам, но ще трябва да те разочаровам - по професия съм автомонтьор





Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.05.08 10:27



Може зависимостта да е обратна - анусът да зависи от интелигентността.



Активните комай са с по-бачкаторски професии?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.05.08 10:36



Аааа, не думай, ако е така, анусът ми трябва да е като Марианската падина....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.05.08 13:04



Може да имаш повече нервни окончания там. Не измервай всичко в габарити!
А да си активен, освен нервните окончания, ще ти трябва и добра хидравлика!



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: [bbourgas]]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.05.08 13:10



Това не е много пасивна професия според мен.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.05.08 13:36



Май трябва да говорим за неврони, а не за нервни окончания, все пак става дума за интелект, а не за кеф.... А интелектът ми е габаритен, да не повярва човек....


С хидравликата няма проблем, стига да има и чувства...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.05.08 13:37



Именно, де....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.05.08 17:59



Интересна концепция, но лишена от статистическа обосновка... Познавам доста народ с най различни професии, които са само А, други, които са само П, а да не говорим за повечето хора, които са и двете...

Не мисля, че сексуалният ти живот определя професията... Друг е въпросът, ако под пасивни имаш предвид разни индивиди, дето се асоциират с жените... Тогава може и да намериш сред хора с по женски професии - фризьори, гримьори и тн... но дори това ще бъде "стрелба" напосоки...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.05.08 18:28



Да - логично е повечето да са А и П.
Въобще за професиите на гейовете има особено мнение.
Хората смятат, че където им се струва лесно и има пари, има и гейове.

Определено, ако отчетем професиите на тези, дето се асоциират с жени, то излиза, че пасивните имат по-изтънчени професии.
Аз смятам, че тези, дето се асоциират с жени им се удава по-често да проявят пасивността си. Всъщност тези бяха забранени у нас. Интересна работа. :/



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано10.05.08 22:25



Ами хора всякакви. Аз никак не харесвам момчета, дето се мислят за момичета... Женското поведение и по-лошо, женското мислене ми е абсолютно противно, освен когато се практикува от жени :), но дори и тогава предпочитам да не ми го навират в очите :)



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 07:47



Значи и в хомо средите има разделение? Това да не е някаква завист, че по-засуканите прибират пичовете?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 07:52



Е, сигурно някой помага на хидравликата?
Къде - отзад, къде - отпред.



Нека те разглеждаме като А и П!
Кога ти е по-кофти да бачкаш? Когато си прекалил отзад или когато-отпред?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.05.08 12:05



Не, не мисля, че става въпрос за завист :) Определено смятам, че ако някой харесва женствени момчета, няма да хареса мен и това е добре :), даже сериозно бих се притеснил, ако се случи обратното :)

Аз харесвам мъжете да са си мъже - и в мисленето и в поведението и по външен вид... Някак си по-древногръцки модел ми се върти в главата, без високи токчета, оскубани вежди, гримирани очички, чупка в ханша и тн...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 14:56



Сексът между мъжествени е друго нещо. Това е секс от тип спартански, нацистки, мафиотски, хулигански... Имало го е и при японските нацисти със сигурност. Този тип хомосексуализъм остава по-незаподозрян за сексуални сношения - няма ги меките китки, които си личат на външен вид или могат да се разплямпат пред приятелки за мъжествените братя.
В много "дивашки" племена е имало очевадни гейове, но мъжествените колонизатори са сложили край на тази показност. Обаче природата си е природа и те пак избиват в "цивилизованите" американски държави и държавици например.

Можеш ли да посочиш една мъжествена хомо двойка? Там има дълбока секретност, а и връзките са полигамни и мимолетни в сексуален аспект.

Интимна тайна за църквата е, че Христови ученици и последователи са от женствените хомо. Но и там падат забраните. Самият Христос е хомо по зачатие.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.08 15:09



Не отричам, случвало се е и едното, и другото, а ми е кофти да бачкам и в двата случая- иска ми се пак да съм в леглото, пък и ме мързи....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.05.08 15:48



Ще изкараш, че всички хомо са с изтънчени професии?


Че то така няма да остане кой да нагажда резилтатите от еврофутбола, освен да се разчита на съдията.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.05.08 21:21



Инженерството надали бих го свързал с изтънчеността....

Но ако говорим за вътрешния ми мир- там съм като Айседора Дънкан на сцената....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано11.05.08 23:01



За Исус и св. Йоан всички знаят :) или поне щяха да знаят, ако тогава имаше папараци :) Все пак, Исус е бил на 33 а св. Йоан на 14... когато са се запознали... Древногръцкия идеал за учител и ученик е включвал не само духовна близост :)

А колкото до това, че са били женствени, не мисля... Тогава времената са били други - мъжете са били мъже и са си падали по мъже и това не ги е вкарвало в някаква категория... "Хомосексуалисти" е категория, измислена от психолозите преди век. Дано горят в ада вечно ! До тях, това че господарят е изчукал конярчето, макар и осъдително от морална и религиозна гледна точка, не е било повод да го заклеймят, че не е мъж или не дай Боже като някакво същество от "друг пол" примерно...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано12.05.08 06:42



Не мисли, че тогава не е имало женствени! Потърси за енареите в Палестина!
Както ти казах - сред "изостаналите" във времето племена e имало много такива. Имало е и полово осакатени, разбира се.

Категорията "хомосексуалисти" наистина е измислена и празна от смисъл. Този термин заблуждава.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано12.05.08 22:25



Историята е странно нещо - позволява на всеки да си измисля свободно, въз основа на наистина минимални известни факти за епохата... Знаем ли действително кой какъв е бил? А и има ли значение...

Важно е какво се случва днес. Тъпата американска филмова индустрия с лека ръка затри най-красивата гей двойка на античността - Ахил и Патрокъл, като ги представи за чичо и племеник във филма Троя... Ние може и да знаем как са стоели нещата, Оскар Уайлд може и да е знаел как стоят нещата, за да отдава почести на гроба им, ама я питай съвременните хлапета, дето черпят инфо само от филма какви са били Ахил и Патрокъл :((( Жалко е така да ни изтриват от лицето на земята...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: mizrahi]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано13.05.08 09:22



Както ти каза - има такива, които минават за хетеросексуални, но извършват копулация, УТВЪРДЕНА като признак за хомосексуализъм.

Този клуб също вее знамето на хомосексуализма като начин на сношение. Така братята с хомосексуален генезис остават в удобното лоно на хетеросексуалните. При това някои се пишат на мъжествени и проявявт дори агресивност, за да утвърждават мъжествеността си. Интересно е присмехулничеството на Исмаил(износеният от Агар) над брат му Исак(износен от Сарра). Мъжественият над женствения? Скритият над явния?

Ева не е единствения прецедент на хомосексуално зачатие. Такива са и Адамовите синове и внуци, но това че излизат от женска утроба прикрива истината.

Историята е мъгла, ако не се знае тайната на КЛАНА от Древната Книга.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано13.05.08 09:23



Или пък фризьори, манекени, лични асистенти.

Save the original.


Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано02.06.08 05:05



Хората смятат, че където им се струва лесно и има пари, има и гейове.

Казвайки това, което си е като градска легенда, излиза, че геят е мързелив и хитрец - дай му лесното и пари на готово. Тази легенда и хетерото я изповядват, моля!

Артистично ли е гея е там.
Мнението на обикновенното хетерото се движи според видимите гей - женствените по рождение и афишите (провокаторите). Те са видими, лесно се набиват в очи. Професиите за артистични заложби повечето също са видими. Като събереш двете видими и ето ти лесен извод, мнение. И понеже има ли талант (артистичност), то лесно се заработват пари = щипка завист - градската легенда си търси ухо.
Артистичното, като се свързва с гейското, комбинира женското в мъж с таланта през призмата на завистта - търсене на начин да се омаловажи постижението. Веднага ми идват на ум две икони - писател и артист, за които добрата клюка говори и напомня какви са ги вършели патриарсите (;)). За тях се мълчи, щото са високо, високо.
Мисля, че друго може да се изведе като водещо - музите в ръцете си люлеят гей. (брях, как ми дойде!!!!)

Женско ли е, геят е там.
Професията готвач се приема за женска, но за голямо струпване на гейове не се чува. Е, има в БГ двама известни... но са известни повече от мястото където готвят. Двама на останалите... руши логиката женско-лесно-пари-гей. Профита основно са мъжете, а женското се появява, защото жената готви в къщи и от там готвене-женска работа. Така че изводът женска професия магнит за гея не важи при готвачите и май трябва да се извади логиката и асоциациите от къде се появяват, после да се обобщава.

Женственно-лесно-гей.
Леонардо е бил женствен, Микеланджело Б. - не. Даже М.Б. го е клюкарил Л., че се движи модно с големи шапки с пера, ограден с разни... момчета, та... “каменоделеца” грубиянин (е с малко фрески тук-там и едно книжле сонети) в комбинация с фръцлата с четка и две-три надраскани прозрения, правят правило и разбиват градски легенди и всякакво вкарване в черния калъп. Тия двамата музи ще да са ги кърмили...

Темата насочена само за пасивните е куца стъпка. Освен, ако не те интересуват конкретно “кралици”, курволяци, горски феи... Моля те, не забравяй мъжкото гей! В комбинация с тях картинката става пълна и може се дръпне логика.;)

пп
моята муза дойде в 3... и си тръгна 4 и 15. Домързя я да ме тунтурка още...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано02.06.08 13:50



Явно, не си си доспал...
Според мене и според това, което съм чел, Леонардо ни най-малко не е бил женствен. Това го показват и автопортретите му, и описанията на Джорджо Вазари. Дългата коса за времето си не е била изключение, а правило и не е била гей-приоритет. Може да е бил ексцентричен, с "големи шапки" и т.н., но това ни най-малко не го е правило женствен гей.
На Вселената дай Боже да се пръкнат още стотина гении като него, ако ще и триста пъти да са гей.
(А, може би и точно поради това...)

Малко или много съм свързан с готварството. Световно известните, гениалните, даровитите и талантливи готвачи са мъже.
Е, поне 99%.
Аз, поне, не съм чувал за световноизвестна гениална готвачка. Възможно е да има сладкарки, но не и готвачки.
Дотук с уточненията.
Но реших да отговоря на постинга ти, защото ме подразни леко спонтанното ти разделение на "хетеро" и "гей".
Това, което най-много липсва, най-много се желае и е най-необходимо на "гей"-обществото е толерантността, приемането.
Когато ти съвсем спонтанно, бих казал първосигнално (в случая съвсем не е обидно, а просто синоним на спонтанно, подсъзнателно действие) делиш обществото около себе си на гей и хетеро, това съвсем ясно означава, че поставяш граница, бариера, барикада.
Тоест НИЕ -гей и ТЕ-хетерото...
Далеч съм от мисълта да ти давам акъл, но не бива така.
Ако гей-общността в мислите си, дълбоко подсъзнателно, не е толерантна, то каква толерантност може да се търси или изисква от страна на хетеро-общността?
Става въпрос за подсъзнателни реакции, които са трудно контролируеми, затова са по-истинни.
Или караш на принципа - Ами те като не ни приемат, защо пък аз да ги приемам, ще съм активна опозиция...

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано02.06.08 16:39



Падма Лакшми... Марта Стюарт...

И "Тop Chef" има победител жена чак на четвъртия сезон...

Колкото до Вазари - интересно ми е да го изчета, но още се мъча с Винкелман.

Абстрахирам се от цялата останала дискусия, тъй като това пъчене на гърди кой бил по-мъжествен гей ми е смешно. Ако някой се опитва да се изтъкне колко мъжествен мъж е на фона на някой не толкова мъжествен, независимо дали гей или хетеро или би, направо подбелвам очи, въздишам тежко и си казвам "Оф, мъже, какво да ги рпавиш...". Което ме подсеща да си препрочета "Мъжете като рогат добитък".

A bad 3 o'clock decision...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано02.06.08 22:24



Хетерите не забелязват всичките хомо, пък и не разбират същността им. То в това е и технологията властта.

Всъщност, кои са пастирите на стадото?



Колкото до готварството - някой може да възрази, че извличането му от семейното огнище и префърцунването му е... Но изтънчеността не винаги е критерий за гейство.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано02.06.08 22:25



Лобито е голяма работа!



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано02.06.08 23:32



Откъде тръгнахме- дали пасивните гей имат по- изтънчени и интелектуални професии, а докъде стигнахме- до световния ред...


Ми примери за диктатори и хора на изкуството /в зависимост кой с кого ляга и в каква поза/- колкото искаш... Но това едва ли може да е мерило що за индивид си- деспотичен, мижатурка, користен или благороден, изтънчен или интелигент, едва ли може да се отдели една страна от живота на личността и да се направи извод за останалите му качества.

Все едно да се твърди, че като малък съм си падал по кукли и роклички и затова сега съм такъв... Ми не- коли, колела, топки, топчета, ножчета и т.н.- нищо знаково в този смисъл, да не повярва човек...

Днес чух едно готино изказване: "Колко много енергия във Вселената, и колко малко разум да се използва пълноценно", ако перифразирам-"Колко различни хора на Земята, и колко малко обяснения за поведението им".

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано03.06.08 01:03



Пастир на стадото е този с тоягата.

В интерес на истината пастир на стадото е този който стадото, умишлено и съзнателно или пък не, оставя да му бъде пастир.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано03.06.08 02:13



Сапи,
още не съм си лягал... ама и това ще стане.
За Леонардо можеше да употребя... шармантен, но съзнателно подсилих. Комбинирах по текста на Д.Вазари и други вметки за светския му живот. Подсилването е, за да се почуства осезателна разлика. На този фон изпъква липсата на логика 'женственно-лесно-гей', както и черния калъп, в който вероятно се шири друга логиката 'лесно-пари-гейове'. За първи път ги срещам. Има-няма... трябва да се елиминира.
Фръцкане още не значи основно женственно, както и шармантен, нали!

Това с готвачите не е висока топка и в нашите обобщенията не виждам разлика.Говоря и за друго, което най-важното. Смятам, че ясно съм се изказал.

Пиша винаги съзнателно, процесът е контролируем. Изненадите ми идват от резултата.
Не 'карам' в смисъла на твоите разсъждения. Карам си в моя.
Споделям твои виждания, защото са и мои, изразявани многократно. Наскоро в друга тема.

За жалост термините 'гей' и 'хетеро' правят някакво деление.
Накара ме да се замисля, че можем да ги упоменаваме, когато е неизбежно. (по повод секс'ориентация нпр)

пп
Това не е за теб, Сапи.
Абе аз отдавна говоря, че всички гей(м/ж), трави, би... са мъже и няма мърдане. И щото сме 'рогат добитък' изцепките се получават, когато софтуерчето дава късо. Харда всеки го ползва, както му дойде.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано03.06.08 02:49



Пастир не може да е овца, ама овцете често хукват след най-лудата им дружка. А и колко са плашливи...
Моля те, не ме задълбавай в чужди реминисценции.;) Случва се, гей да се обърка.

Дай по темата...
Да намесим ли и мъжкото гей?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 10:26



Да се обърква за какво? Кой пастир да избере за стадото ли?


Добре - включи и мъжкия фланг на "дъгата". Предполагам за професии ще говорим.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 10:47



Не - мисля, че ако някой си ляга с друг от същия пол, няма да има успех в диктаторската кариера!

В диктаторството и режимите хора с открито хомосексуално поведение не могат да се реализират по върховете - даже пречат. В още по-голяма степен това важи за женствените. Диктаторите пазят имидж на мъжкари, но в действителност природата им е хомосексуална. За съжаление в трудни моменти овцете се отдават на такива пастири.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.06.08 15:57



Александър Македонски? Адриан? Куп римски императори? За древните гърци /и техни герои- Ахил и Патрокъл/ да говорим ли?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 18:08



Нали се досещаш, че тогава за Македонски и Адриан са знаели само някои приближени? Не е имало репортерки, които да раздухат в медиите.
Иначе повечето римски цезари са имали хомосексуални връзки.
Проблемът за репутацията им нараства с разпространението на християнството.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.06.08 19:53



Ама къде пак се отплесна, говорехме за гей, професии, интелигентност и изтънченост, после за не знам какво си, накрая твърдиш: "Не - мисля, че ако някой си ляга с друг от същия пол, няма да има успех в диктаторската кариера!" , а сега за какво- за реПУТАЦИЯ ли?


В крайна сметка има ли гей- диктатори или не???

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.06.08 19:55.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано03.06.08 20:36



Приятелю, идеята ми беше за подсъзнателното поставяне на барикадата и ориентирането към едната или другата и страна. И най-вече за подсъзнателната нетолерантност като идея. Защото съзнателната толерантност е въпрос на много неща, но те изобщо не са от подсъзнателно естество.
За да бъдеш толерантен, в почти всички случаи трябва -
- или да си преживял твърде много,
- или да си чел твърде много,
- или да си работил (възпитаван, самовъзпитавал се) доста много върху себе си, а това е много работа, много труд, понякога десетки години, която първосигнално говедо не би извършило...
- или да си се занимавал (или си) с някаква религия, която проповядва толерантност (а на практика не го практикува...).
Така, че за толерантността трябва много да се работи, тя съвсем не е естествено чувство.
Скоро четох в руски сайт, че в Украйна има предложение децата да изучават толерантност като учебен предмет.
За тази цел се предвижда да бъдат изнасяни лекции от традиционно дискриминирани групи като религиозни, гей и лесбо-общности, и други подобни. Засега отпорът бил много драстичен, но самият факт, че изобщо някой някъде се е замислил по този въпрос е вече нещо.
Това мисля аз по тези въпроси.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 21:58



По природа - почти всички са хомо.
По сексуални контакти - не могат да си го позволят вече.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 22:01



Стадото не определя пастира, макар че му предлагат варианти - да видят кого ще си хареса.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.06.08 22:31



??? Това пък къде го прочете?

Иначе кметът на Берлин е хомо- и си го позволява открито....

Но за какво говорим в крайна сметка? Само неподплатени реплики да обсъждаме?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.06.08 22:39.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.06.08 01:01



Зависи от скоростта с която метаболизма на пастира се справя с потенциалния продукт произведен от стадото. И все пак мисля, че е редно да не сипят бърбонки докато му се подмазват, иначе става мазало. Но вероятно всичко зависи от подредбата на планетите.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано04.06.08 01:10



Връщам те малко назад, в този

Връщането е за сведение - спестени мисли.

Но реших да отговоря на постинга ти, защото ме подразни леко спонтанното ти разделение на "хетеро" и "гей".
Хомосексуален-хетеросексуален/гей-хетеро, това са стари деления за отлика по секс’ориентация. Не съм ги въдел аз. Ако зависеше от мен пак щяха да са въведени.
Тук ми вменяваш вина.
Следващото ти изречение:
Това, което най-много липсва, най-много се желае и е най-необходимо на "гей"-обществото е толерантността, приемането.
С това съм съгласен, въпреки че без нещо конкретно виси във въздуха - дърво без корен.
Следващите:
Когато ти съвсем спонтанно, бих казал първосигнално (в случая съвсем не е обидно, а просто синоним на спонтанно, подсъзнателно действие) делиш обществото около себе си на гей и хетеро, това съвсем ясно означава, че поставяш граница, бариера, барикада.
Втори път употребяваш ‘спонтанно’ и че аз го правя; звучиш много убедено; стигаш до обобщението, че, аз, със спонтанно/първосигнално подсъзнателно действие деля на гей и хетеро, което пък ‘съвсем ясно означава, че поставяш граница, бариера, барикада. ‘.
Затвърдяваш извод: Тоест НИЕ -гей и ТЕ-хетерото... , ама май трябваше да изглежда така: Тоест Аз-гей и ТЕ-хетеро.
Три неща се набиват до тук: аз съм делящия; деленето ми става на подсъзнателно ниво; много убеден.

Далеч съм от мисълта да ти давам акъл, но не бива така.
Продължавайки с това изречение изкача объркване.
Смяташ, че моето делене е на подсъзнателно ниво (неконтролируемо) и ме съветваш, че не бива така. Като убеден, то се разбира, че съвета ти от съзнателно ниво е за подсъзнателно(то ми) ниво. Т.е даваш съвет как да въздействам на подсъзнателоното си. Може и да може, но някой трябва да ми каже как!
Уговорката, че “не ми даваш ъкъл” е на същия принцип - казваш какво да правя НА подсъзнателното си ниво.
Мога да продължа и с други части от поста ти, но и горното е достатъчно.
Сапи,
След този анализ, като прочетеш пак и , трябва да си направиш сам изводите - какво спестих, колко “не се възмутих” от теб, как не обърнах внимание на причината и... не знам, просто не знам... оправяй се сам.

Оказа се, че едно е какво мислиш, друго е какво се получава, трето - действителността.

Ако искаше да говорим за толерантността, да беше започнал направо, както пишеш в последният ти пост, в който пак ми вменяваш някакви вини.
Ако искаш да нещо от мен, кажи си направо.
Ако ти се иска да си нещо, то не на мой гръб, пък и по този начин...
А като ровиш в подсъзнанието ми и го изкарваш без вина виновно, едвам се въздържам за нещо по-така...

А, на мен ми се пише по темата...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 07:16



Кметът на Берлин не се изявява като диктатор.
Задкулисно може и да е диктатор, но медиите не са алармирали за него.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 07:41



"Планетите" се подреждат в изгодната за тях позиция.





Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.06.08 08:35



Трябва да попитаме Алена, за всеки случай.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.06.08 09:35



Всеки един кмет носи в раницата си диктаторския жезъл, както е казал Наполеон... Както и че крушата не пада по- далеч преди да донесе от три кладеница вода...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 10:15



Абе тя е доста блуждаеща планета - кой знае какво ще изтърси.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 10:21



Значи - така с кмета на Берлин.



Явно и тази круша е от дървото.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.06.08 12:27



Може да ни посъветва да си източим кърмата и да я замразим за бъдещи ползвувания, благодарение на което ако спрем да ядем спанак, ще възприемем нашата вродена пасивност присърце и ще препрограмираме мисленето си, за да се напаснем в модела на професионално развитие.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано04.06.08 16:23



Приятелю, вместо да беше си правил този труд да тълкуваш, какво съм написал, да беше помислил ЗАЩО съм го написал.
Нещата са прости - принуждаваш ме да го кажа в прав текст:
ако и когато ти, подсъзнателно или не, проявяваш с думи или мисли нетолерантност, изобщо не се чуди, че и към тебе се проявява такава или от цялото общество, или от индивиди - отделни негови представители.
От това по-ясно не мога да го кажа.
А твърде дългият и описателен разбор само показва, че Егото ти доста се е възмутило от мене...
Не е необходимо, аз съм много толерантен и добър човек, написах го с най-приятелски чувства.

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано04.06.08 17:44



Защо си написал онази безмислица!
Казваш го в прав текст - подразнил си се от деленето гей-хетеро.
Трети път ти обяснявам, че това делене е старо и аз не съм му създателя.
Сам си си измислил повод, сам си измисляш смешен начин да ми кажеш нещо си, сам продължаваш да си натворяваш бизмислици. Вземи да се стегнеш!

А Кое ми е нетолерантното и спрямо кого, моля. Това пък е абсолютно непонятно!

Когато нещо ми ровиш в подсъзнанието със съзнателни методи, по не състоятелен повод, проявих изключителна толерантност да не ти обърна внимание. Ти явно си си навил на пръста, упорстваш, нещо да постигнеш, но... продължавам да те търпя.

Въобще и за миг не съм проявил чудене (пак нещо си измисляш) по отношение към теб. Толкова си прозрачен и ще повторя... даже смешен в измислиците си, че като те чета, какво чудене. Направих ти анализчето, за да ти покажа как подминавам (това е толерантност в действие спрямо .... ). Можех веднага да ти наредя в прав текст и по директен начин, каквото си е.
Приятел, не ставаш за манипулатор, не са ти добре измислени начините. Пробвай пак.

Кво общество, кви индивиди! Ти си се отнесъл някъде и ме дърпаш и мен. Я, по полека.

И ме занимавай с темата, не ме занимавай с твоите фантазии. (нямам предвид толерантността в чист вид)
Гледа ми се Ролан Гарос, пише ми се по темата, секси ми се с гаджето...

Това, че ти обръщам внимание не го приемай лично, както и твоето лично... е много съмнително. ;)
Що се превръщаш сам в жертва, след като ти взе да ми даваш ъкъли кво да правя с подсъзнанието си! Ако това е заден ход по ситуацията, е много умно, много. Декларациите какъв си е детинско и е като че си говориш сам на себе си, за да си вярваш, за да се оправдаваш. Помолих те веднъж, и пак ще го кажа.. спри се, моля те! Просто забрави, както и аз правя. Дай в нова тема за толерантността или карай по темата. Ако искаш, де...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 20:14



То и тя може да има кърма, ама е от друга млечна група.



На "спанака" да няма печати с лика на Алко и да пише "100лв."?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор Sapiens (master Merlin)
Публикувано04.06.08 21:32



Закон на Филон:
"За да се учим от грешките си, отначало трябва да разберем, че ги вършим."

"Вселената е пълна с изненади, а разумът е най-голямата от тях..."

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано06.06.08 01:18



Този клуб също вее знамето на хомосексуализма като начин на сношение. Така братята с хомосексуален генезис остават в удобното лоно на хетеросексуалните. При това някои се пишат на мъжествени и проявявт дори агресивност, за да утвърждават мъжествеността си. Интересно е присмехулничеството на Исмаил(износеният от Агар) над брат му Исак(износен от Сарра). Мъжественият над женствения? Скритият над явния?

'Хомосексуализмът като начин на сношение' е равен на хетеро сношението. Като казваш, че оставаме в 'удобното ложе', питам: Кое е нашето ложе? Има ме ли друго по-удобно?

Исмайл се е присмивал на брат си Ийсак? Мъжественост над женственост ли е в основата?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано07.06.08 12:57



Малко бих се изненадал на професионални войници хомота. Тираджии, също.

Save the original.


Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Uninvited (непознат)
Публикувано07.06.08 15:47



Няма кво да се изненадваш
Държавна работа,що годе добро заплащане + почивки и отпуски колкото искаш.
Имам двама познати които колкото и да отричат пред другите са си хомо и те в армията наврени. Барабар Петко с мъжете



Ако не се лъжа има един порно актьор който е бил на война в Ирак

За тираджии вече наистина и аз бих се шашнал.Ако има наистина хомо тираджии магистралните жрици гладни ше умрат.

I need a moment to deliberate

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано08.06.08 01:37



Но пък приятно, нали?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано09.06.08 12:12



За женствени хомота ли говориш?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано09.06.08 12:37



По-удобното ложе е ложето на истината. Там трудно могат да се настанят всички.

Хомосексуализмът трябва да се разглежда като начин на генезис, а не като начин на сношение.
Две жени може да си се сношават там нещо, но не могат да породят живот без другия пол. Сега разни злоумишлени спекуланти утвърждават, че може - чрез клонирането. Те предпочитат ложето на лъжата.

За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално. Именно това е причината за възникване на човека. Това би могло да се прочете и в Книгата, стига да има кой да те просвети или сам да прозреш.

За Исак и Исмаил - очевидно. Чрез принасяне в жертва на овена, Авраам разпознава потенциала на интелекта пред мъжествеността.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.06.08 08:04



Току що гледах филма A Love To Hide

Трябва да се гледат такива филми редовно.
Трябва да не се забравя какво се е случвало... тогава. Сага си живеем в удобни апартаменти, къщи, квартири. Равдаме се на заведения, приятели, забавления... каквото ни се поиска. А, тогава... просто са ги унищожавало. И зверсики, и бавно, и гадно, и .... безпощадно.

Ти пишеш за Клан, за Тайна, за Книгата. Ровиш в зачеването на мъже... просто ми се струва смешно. Като че изследваш гея.... като животно, с което пак някой си прави експерименти. Какви са били професиите на пасивния гей....
КАКВИТО И ДА СА, НЕГОВИ СА!
КАКВОТО МОЖЕ ТОВА ЩЕ РАБОТИ - ВСЕКИ ГЕЙ, ВСЕКИ ЧОВЕК.

Все някой от някъде ще ни изследва, ще ни набутва в нещо, ще ни сочи, ще ни усмива, ще ни осакатява, за да се почуства по....., много повече. Да се издигне в собствените си очи, в очите на другите, да спечели пари, слава, бизнес. Това не е суета, това е изтезание.... Като че физическата болка е по за предпочитане пред душевната.

Всички, които пишем, които четат и гей, и хетеро, имаме нужда от разбиране, любов, внимание, приятел, човек до себе си. Не е ли едно и също за всеки човек! Еднакво е! И що е толкова трудно да се проумее. Не, няма да се проумее докато не се гледат филми като A Love To Hide. В него просто хомосексуалното не се виждаше. Живота тече, знаеш какво може да сполети евреин, французин и гей до тях. Двама души се обичат, трима си помагат да оцелеят. Предател брат - кръвен брат - познато. Категории хора, познати отношения, фашизъм, мъчения... и... гей.

И защо си причиняваме болка! Като че от чуждата болка ще ни стане по-леко... Не! С чуждата болка още един е като нас.

Често трябва да се гледат филми като A Love To Hide.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.06.08 14:36



Добре де, защо истината трябва да се крие?





Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.06.08 17:04



Истината по същество не трябва да се крие. Ако такава истина визираш - става. Остава да се намери верния начин.
Клана, Тайната, какво пише в Кригата, за тази истината пишеш отдавна.
Но, тази тайна засяга мъжа, мъжкото. Това е хомосексуален форум.
Според мен трябваше да напишеш един текст, в отденна тема, отдавна, в която излагаш основната идей на Тайната, с прилично количество аргументи, линкове и каквото сметнеш за необходимо. А ти тук малко, там повечко, пускаш парчета от пъзела. Не всеки ще прочете целия линк от инфото ти!
Така поднесена идеята, реплика към пост в различни теми прозвучава различно. Изкривявят се теми, съответно и тезата за тази Тайна. Често, ако се пише за едно, ти преминаваш в отговора или в репликирането чрез нещо от тезите от Тайна. Просто подхода ти за мен не е подходящ.
За мен, като изпишеш твърдения от тезата Тайна звучиш странно, често и неясно.

Сравни.
Един път казваш това:
Ева не е единствения прецедент на хомосексуално зачатие.
После това:
За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално.

В сравнението има противоречие, има твърдение 'че мъжете могат да зачеват хомосексуално', има недоизказано... и става странно.
Извадени изречения от контекста на съответната идея, поставени в изолация, макар изписани за нещо, създават въпроси, неясноти и... там Клана, Тайната... изглеждат и като фикция. Ако беше изписал отдавна тезата за Тайната би било друго поне за редовно пишещите и четящи тук. И като нещо не е ясно и има въпроси, ще може да пращаш към началото на темата, която си пуснал, ще дадеш нови пояснения, разширения на по-късен етап и цялостно идеята за Тайна ще придобие по монолитен и цялостен вид и характер.
Частички от пъзела се мяркат из темите и.... какво от това.

В отделна тема всеки може да изкаже мнение и мисли, и изводи по Тайната ще битуват там. Ти размятваш частички навсякъде, отговаряш с изводи от тезата и.... поне аз, или ми писва да чета тези парченца, или ми секва желанието да отговоря, защото знам, че пак ще въртиш в твоя кръг и... в крайна сметка.... нищо.
И в тази тема, пак имаше изместване. Говорим за професии, ти се истересуваш... , дават ти си отговори, а ти пак с тезите от Тайната. Ами как да се пише с теб и за какво точно - за Тайнато или темата.

Намекваш, че трябва да се прочете Книгата, че има ‘тайната на КЛАНА от Древната Книга.’ намесваш текстове и имена като аргумент все от.... сещаш се. Само по себе си става, но ние сме в съвремието. И за да се постигне вярна картина на сегашната ситуация, мисля, че аргументите не трябва да са от преди хилядолетия. Връзката им с настоящето може да остане само твоя.

В отговорите ти като засягаш някак все тази Книга и там.... предизвикваш четене или внимание на/към Тайната. Ако това е целта - на час по въжичка, за мен е леко некоректно с търпението и тактичността на пишещи и четящи.
Ако тактиката ти е постоянно да предизвикваш внимание към тезата, то... за мен това е изнервящо. Елементарна ситуация и с поведението си авторитетността на Тайната може да се загуби. За това по-горе споменах за начина на истината - чиято и да е, каквато и да е - поднасяне компактно.
То и не може да се води разговор с теб, защото ще забиеш пак в твойта си посока....

Редактирано от Kurvoazie на 10.06.08 17:21.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.06.08 18:27



Твърде емоционално реагираш.
Аз наблягам на думите ти: "Остава да се намери верния начин."

По принцип държа на разума, а не на горилщината, като изява на мъжественост. Хомосексуалните не са застраховани от проява на "мъжественост", пардон - маймунщина. Нещо повече - често пъти хетеросексуални страдат от хомосексуални глутници.

Не трябва да се лъже, че хомосексуалистите едва сега се появяват в България или където и да било! Напротив - бащите на хомосексуалистите също са хомосексуалисти(природен закон).
Това че някой е роден хомосексуалист не означава, че той е сатанински отрок. Вярно, по-късно го грабват живота, парите и братята му и го променят - той става част от цялото.
Аз не виждам защо жените и хетерите да не знаят за природата на хомосексуалните, а оттам и за произхода на човечеството. Нали Слънцето грее еднакво за всички?



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано10.06.08 20:32



Често пиша за начини. Коментирам подходи, давам варианти, анализирам действията на хора, които са се овластили или имат влияние. Дали сухо или емоционално, то винаги показвам моята логиката за извода с аргументи.
Голи твърдения, висящи тези, оставям на други. На аргумента, на принципа, на логиката може да се противопоставиш. Мнение на мнение - празна работа.

Не прочетох какво мислиш за поста с предложението за начин как да се поднесе идеята Тайна - компактно. Чета друго, което означава друго.

Останалата част от поста що ми се струва, че засяга минали събития!
Що не сподели тези мисли там където им е мястото или просто пускай теми за горилите, за бащите на гейовете, за какво е 'сатанинск отрок'.

Това за хомосексуалните глутници е много точно. И тук във форума това се проявява като тактика за разкъшкване, разгонване на гласоподаватели ;)

Аз не виждам защо жените и хетерите да не знаят за природата на хомосексуалните, а оттам и за произхода на човечеството.
Жените и хетерото (моля!) от тук малко ще научат - те всичките... , защото всички те не влизат в АиА.
Не съм разбрал някой де ти е забранявал да излагаш тезата за Тайната. Горе коментирах за успешното й лансиране тук, сред гейовете, макар че тя засяга мъжа изобщо. Май трябва да разбера, че ти ще си я сееш с надеждата да ни вразумиш, да я приемем. Все пак ще следя какво правиш!
В исторически план - произхода на човечеството... Ами хайде... абясни го някак наведнъж. Сам/сами ли да си сглобяваме пъзела от десет/двайсет теми, от по две думи, две изречения. Просто погрижи се за своето. Само до това, че ти, enarees, го казваш - ник с мнение, не вярвам да е достатъчно. Голо доверие не знам как се получава!
Ти внесе ново значение на хомосексуалното, разграничи го от оригинала (секс'практика). Това също правиш, ама няма подкрепа с нещо от теб.

Хареса ми поста ти.
Е... и ти да говориш малко.... разпалено, различно от Тайна. Правил си го, де...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Kurvoazie]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано10.06.08 21:34



Да - от особено значение е преосмислянето на термина "хомосексуализъм".
Това е природа, това е генезис. Хомосексуалистът може да е мъжествен и да не се сношава анално с другиго, но от природата си не може да избяга.

Народът на Книгата е родът на Адам, а родът на Адам е хомосексуален. Белегът на Ной е дъгата, както и на хомосексуалистите. Хомосексуалните в България са стотици хиляди, а не само тези, които напоследък се афишират като такива, поради аналните си контакти или псевдоконтакти.

Хомосексуалното зачатие и неговите рожби не трябва да се крият. Самият Христос е заченат хомосексуално.
Да, сега някой ще се изтъпанчи и ще изрече готовия отговор: "В Анадола опитите продължават." А във Франция пък опитите са орални.
Но все пак методиката на хомосексуалното зачатие е от друг характер.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано10.06.08 22:50



Ха сега, коя книга /КНИГА/ съм пропуснал- след "Светата кръв и Свещения Граал" на М. Бейджънт и т.н. /после Дан Браун натрупа $ пачки с "Шифърът на Леонардо" по това журналистическо проучване/, та явно имам пропуски за наваксване- помогни, та даже и с някой свитък....


/Е, не искам да кажа, че съм изчел библиотеката на Конгреса, да не си помислиш нещо подобно.../
И каква е вероятността да забременея по някоя методика, това вече нашите няма да го преживеят....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 10.06.08 23:44.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 07:20



Пичовете не забременяват вътрешно. С това са наказани евите.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 08:21



Леле, леле, леле, аз съм д`ева и както твърдиш :

1."Две жени може да си се сношават там нещо, но не могат да породят живот без другия пол."
2."За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално."
3."С това са наказани евите." -

спукана ми е работата, веднага ще си пусна един тест за бременност!!!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.06.08 08:41.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 09:46



Не се први на дръж ми шапката!

Ако си заченал хомосексуално, то ембрионът няма да е вътре в теб.
Жените зачеват вътрешно, така да се каже.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 09:55



Какво искаш да кажеш- извънматочна бременност!?!?!?!


Нищо не мога да направя като хората....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.06.08 10:11.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 11:32



Извънматочно зачатие, без яйцеклетка.

А бременността си е женска работа.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 11:55



Хайде сега, да не си надничаме в анусите....

Аз не съм си надничал, така че не мога да бъда сто процента сигурен в непорочното зачатие.

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 12:03



Ти анално зачатие ли проповядваш?



Аз пък изповядвам "непорочното", така да го наречем.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 12:10



Откъде ти дойде наум?


Мислех, че това е твоя теза:
"За разлика от жените, мъжете могат да зачеват хомосексуално."

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 11.06.08 12:11.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 12:13



Хомосексуално не значи, че ембрионът е в ануса. Сакън!
Просто - еднополово зачатие.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 12:30



Уаууу, освен ануса, и уши, нос и гърло ли да пазя???

Съвсем ми се вгорчи животът....

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 12:52



Добре, щом държиш да заченеш анално - давай!

Най-добре питай татко си как те е правил, да не объркаш методиката!



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 12:57



Винаги е твърдял, че щъркелът ме е донесъл- ама това да не би да е зоофилия????



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 13:05



Попитай го, какво е правил този щъркел в топлите страни!

Майтапът настрана - вече си достатъчно голям, за да си направиш малко гейче! Може и дядо поп да питаш как стават тия работи.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 13:13



Обикновено темата за щъркела я заобикаляме в известна степен свенливо...
Пък и как да накарам щъркел точно гейче да ми пусне?

Това не е DHL- пратка, все пак...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 13:50



Нали ти казах, дядо поп знае за "непорочното зачатие" - то носи гейчетата.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 13:56



Изпитвам известна боязън да се въртя около Семинарията- работите могат да тръгнат на зле, а без расо, което да стискам около краката, "непорочното" зачатие е една химера....



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 15:02



Само намери някоя мадона, която да износи непорочно заченатото, щото анално няма да стане. Дебелото черво ще ти трябва за други нужди - няма да можеш да го задържиш там.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 16:59



Ние мъже ли сме или какво? Щом съм решил, няма връщане назад- ще зачевам и ще си нося /задържа/ последствията!!!!! Мадона не може да ме разубеди, нито пък Елизабет Тейлър!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано11.06.08 17:03



Ама може и Мадона да ти го износи, дори да е спряло да носи яйцеклетки.

Това е предимството на "непорочното зачатие".



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано11.06.08 17:14



Не искам да имам нищо общо с Гай Ричи!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Uninvited]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано15.06.08 09:43



Е, то докато армията в БГ беше задължителна и хомотата ходеха.

Save the original.


Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано15.06.08 09:44



Или пък борци - класическа борба.

Save the original.


Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано15.06.08 09:44



Те ако са женствени много ще им личи и много бързо ще бъдат отхвърлени от социалната група.

Save the original.


Тема Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано15.06.08 10:03



Тогава няма да могат и да управляват, поради това отхвърляне.

Но хомосексуалистите в управлението не са и от най-мъжествените, поне в наши дни. На прекалено мъжествените, хомо или хетери, им личи липсата на интелект.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано15.06.08 10:10



Батковците искаха да поддържат мъжествеността на младите хомота.
Отслужилият получава тапия за мъж.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано18.06.08 15:44



Не е малко. Какво във вица: "Едно време какви ... имаше."

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано18.06.08 15:45



Имаш право, държат се малко като курви.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано19.06.08 10:36



Налага им се - трябва да хранят бащина дружина.
Пък и постоянно ги изнудвали отвън горките.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано21.06.08 17:59



:)Не само ги изнудват.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано24.06.08 08:26



Така се оправдават пред публикума - притискали ги били.


Нали са от едно котило, със същите интереси.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано24.06.08 11:18



Притискането може да им доставя удоволствие.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано27.06.08 06:54



Доставя им, разбира се. Те само търсят някой външен брат да ги притисне, щото тук може да ги притиснат по-друго яче.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано27.06.08 12:16



:)И те са хора и те търсят място под слънцето.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано28.06.08 07:08



Но са намерили място в мрака.
Не е зле да ги изкарате по парадите.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано28.06.08 10:10



:)Е, ако ги изкарат, нали се сещаш, че толкова много любов ще ги засипе и няма да могат да си седнат на Д-тата седмици наред.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано28.06.08 11:29



Нарочените хомосексуалисти знаят много за властта, но си трайкат.
Лужков трябваше да се направи на мъж и му се даде тази възможност.
На Бойко пък му се позволи да се направи на великодушен.
Боянчо също си взе лъвския пай.

А ако афишираните хомосексуалисти затръбят, доста скрити могат да цъфнат.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано28.06.08 15:25



На скритите им е по-добре да си останат скрити. Както онази афера на Маджо с онзи генерал.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано28.06.08 18:59



Ако се открият, ще трябва да се разделят не само с професиите си.

Много хомосексуални успяват да се опазят цял живот от интимна връзка с ближните си.

Самият Христос е хомосексуален и там е същината на нещата.
Той е заченат, за да разкрива тайната.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано28.06.08 20:06



Не зная до колко е адекватно да се твърди, че има прикрити гейове.

От друга страна, кое прекрачва границата на хомосексуализма?

Ако някой само са му минавали подобни мисли, това прави ли го хомо?

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано28.06.08 20:28



Хомосексуализмът е по рождение, от природата или Бога - знаеш.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано29.06.08 11:32



Гледам вчера по БНТ разни религиозни фанатици, които обясняваха, как хомосексуализмът бил грях. Странно, какво ли е становището на господ по този въпрос.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано29.06.08 14:49



Ама от тоя грях се е пръкнал човешкият вид.
Може в дупето на Адам да е бъркала някаква друга животинка и гърдите му да е смукала, но пичът си е хомосексуален.



Тема Re: Именно!нови [re: enarees]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано29.06.08 16:07



Твърде отдавна е било, едва ли има обективни доказателства.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано29.06.08 16:11



Наследниците му и до днес държат положението и са свидетелство за него - Първия.



Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор about blank (новак)
Публикувано29.06.08 19:56



Да бе,понеже е публична тайна, че в лоното божие,особено в манастирите, е пълно с МСМ/нали така е най-правилно да се каже :-)/. Та затова, като започнат точно религиозните деятели да го заклеймяват тоз грях и таз болест, най-не им отива...





Тема Re: Именно!нови [re: about blank]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано30.06.08 06:48



Има и такива, които са хомосексуални по природа, но не са МСМ.
В случай на нужда, разполагат с помощни пособия - свещи и др..



Тема Re: Именно!нови [re: about blank]  
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано30.06.08 19:11



За много от моралните ценности в християнската църква си има много логично обяснение. Само не разбирам какво толкова им е пречил хомосексуализмът, че са го заклеймили.

Ако вземем десетте божи заповеди, които сам Мойсей е свалил от планината:

1. Не убивай. Народът му се е избивал и то за глупости, между отделните кланове, което е трябвало да бъде прекратено, за да просъществуват като племе.

2. Не кради. Една от основните причини да се избиват, често са си крадяли добитък и други неща.

3. Не прелюбодействай. Друга основна причина, поради която са се избивали.

4. Не лъжесвидетелствай. Основните лъжи са били при разследването на убийствата и кражбите.

5. Да нямаш друг бог освен мен. Във всяка политеистична религия винаги е имало убийства в името на боговете. Мойсей много добре е знаел това от Египет. Все пак е израснал в един свят с много богове и добре е осъзнавал колко лошо е да има повече от един бог.

Ако се замислим много добре над тези десет божи запоседи, то те са били така подбрани, че евреите да оцелеят като малобройно племе и да просъществуват във вековете. С какво толкова хомусексуализмът влезе под кожата на църквата не ми е много ясно.

Save the original.


Тема Re: Именно!нови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор enarees (познаващ ГИ)
Публикувано30.06.08 19:20



Хомосексуалистите не желаят да се разкриват.
Ти също не желаеш да се разкриеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.