Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано03.06.08 22:01



Стадото не определя пастира, макар че му предлагат варианти - да видят кого ще си хареса.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано03.06.08 22:31



??? Това пък къде го прочете?

Иначе кметът на Берлин е хомо- и си го позволява открито....

Но за какво говорим в крайна сметка? Само неподплатени реплики да обсъждаме?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 03.06.08 22:39.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.06.08 01:01



Зависи от скоростта с която метаболизма на пастира се справя с потенциалния продукт произведен от стадото. И все пак мисля, че е редно да не сипят бърбонки докато му се подмазват, иначе става мазало. Но вероятно всичко зависи от подредбата на планетите.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Sapiens]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано04.06.08 01:10



Връщам те малко назад, в този

Връщането е за сведение - спестени мисли.

Но реших да отговоря на постинга ти, защото ме подразни леко спонтанното ти разделение на "хетеро" и "гей".
Хомосексуален-хетеросексуален/гей-хетеро, това са стари деления за отлика по секс’ориентация. Не съм ги въдел аз. Ако зависеше от мен пак щяха да са въведени.
Тук ми вменяваш вина.
Следващото ти изречение:
Това, което най-много липсва, най-много се желае и е най-необходимо на "гей"-обществото е толерантността, приемането.
С това съм съгласен, въпреки че без нещо конкретно виси във въздуха - дърво без корен.
Следващите:
Когато ти съвсем спонтанно, бих казал първосигнално (в случая съвсем не е обидно, а просто синоним на спонтанно, подсъзнателно действие) делиш обществото около себе си на гей и хетеро, това съвсем ясно означава, че поставяш граница, бариера, барикада.
Втори път употребяваш ‘спонтанно’ и че аз го правя; звучиш много убедено; стигаш до обобщението, че, аз, със спонтанно/първосигнално подсъзнателно действие деля на гей и хетеро, което пък ‘съвсем ясно означава, че поставяш граница, бариера, барикада. ‘.
Затвърдяваш извод: Тоест НИЕ -гей и ТЕ-хетерото... , ама май трябваше да изглежда така: Тоест Аз-гей и ТЕ-хетеро.
Три неща се набиват до тук: аз съм делящия; деленето ми става на подсъзнателно ниво; много убеден.

Далеч съм от мисълта да ти давам акъл, но не бива така.
Продължавайки с това изречение изкача объркване.
Смяташ, че моето делене е на подсъзнателно ниво (неконтролируемо) и ме съветваш, че не бива така. Като убеден, то се разбира, че съвета ти от съзнателно ниво е за подсъзнателно(то ми) ниво. Т.е даваш съвет как да въздействам на подсъзнателоното си. Може и да може, но някой трябва да ми каже как!
Уговорката, че “не ми даваш ъкъл” е на същия принцип - казваш какво да правя НА подсъзнателното си ниво.
Мога да продължа и с други части от поста ти, но и горното е достатъчно.
Сапи,
След този анализ, като прочетеш пак и , трябва да си направиш сам изводите - какво спестих, колко “не се възмутих” от теб, как не обърнах внимание на причината и... не знам, просто не знам... оправяй се сам.

Оказа се, че едно е какво мислиш, друго е какво се получава, трето - действителността.

Ако искаше да говорим за толерантността, да беше започнал направо, както пишеш в последният ти пост, в който пак ми вменяваш някакви вини.
Ако искаш да нещо от мен, кажи си направо.
Ако ти се иска да си нещо, то не на мой гръб, пък и по този начин...
А като ровиш в подсъзнанието ми и го изкарваш без вина виновно, едвам се въздържам за нещо по-така...

А, на мен ми се пише по темата...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 07:16



Кметът на Берлин не се изявява като диктатор.
Задкулисно може и да е диктатор, но медиите не са алармирали за него.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 07:41



"Планетите" се подреждат в изгодната за тях позиция.





Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (redeaming & hot)
Публикувано04.06.08 08:35



Трябва да попитаме Алена, за всеки случай.

A bad 3 o'clock decision...



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: enarees]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано04.06.08 09:35



Всеки един кмет носи в раницата си диктаторския жезъл, както е казал Наполеон... Както и че крушата не пада по- далеч преди да донесе от три кладеница вода...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: Guardian_Hearts]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 10:15



Абе тя е доста блуждаеща планета - кой знае какво ще изтърси.



Тема Re: Професиите на пасивните хомонови [re: ljove]  
Автор enarees (НеДоВолен!)
Публикувано04.06.08 10:21



Значи - така с кмета на Берлин.



Явно и тази круша е от дървото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.