Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Твърдения ?нови [re: peterbio]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано02.04.06 12:55



Едва ли мога да знам какво си мислиш/знаеш, че е "гей-туризъм". Най-малкото, защото нямам спомен да си споменавал нещо по въпроса тук в клуба.

Това, което написах, се отнасяше до думите ти, как някой си там имал някакви си планове да се занимава/организира "гей туризъм". Коментарът ми беше, че в повечето случаи, когато е ставало дума за "гей туризъм" всъщност въобще не е ставало дума за туризъм, камо ли за "гей туризъм".

Да се качат двама-трима гея/лесбийки на Витоша не е "гей-туризъм". Да натовариш една компания от гейове и/или лесбийки на автобус не е "гей туризъм". Да закараш компанията някъде, за да са просто някъде не е "гей-туризъм".

Едва ли говорещите са напълно наясно относно самия туризъм, че вече с "гей туризъм" са тръгнали да се занимават. Чудно, дали поне с концепцията за секс-туризма са запознати, че поне към него да се преориентират като хората.



Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано02.04.06 14:12



Искаш ли мнението ми относно това, което си написал? Предупреждавам те обаче, че ако кажеш да няма да ти спестя нищо от негативните неща, които съм видял, или които ми се струва, че съм видял у гейството в България.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.04.06 14:13



Не мисля, че ще ме изненадаш с нещо, макар че кой знае - една странична гледна точка понякога е полезна - говори смело!



Тема Re: Няма цензуранови [re: Nikam]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано02.04.06 16:39



Профила си деактивирах сам :) Просто новия ми ник Petar79 по-ясно ме идентифицира, и затова преминах към него.



Тема Re: Странна пасивностнови [re: Gary]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано02.04.06 16:56



Не, НЕ Е НОРМАЛНО този, който е основен спонсор на клуба и по решение на Общото събрание - негов президент, заедно с Вицепрезидента еднолично да взимат решения, за които мнозина от вас може би дори нямат идея, щом не ви "засягат". Не е нормално Вицепрезидента ви да счита членската маса за тълпа от будали, на които не дължи никакво обяснение и още повече - да не се чувства длъжен да го дава. Не е нормално той да се чувства "шеф" там, при положение, че Общото събрание го назначава и то може да го освободи.

Това мнение- "Предпочитам да спортувам някъде при добри условия и с хора с които ми е приятно, а кой управлява клуба и как, не ме засяга." го чувам не само от теб, а от няколко други човека, спортуващи в Тангра.

Това е плашещо. Не забравяй, че това не е "Спортен Клуб Тангра-България"ООД, регистрирано по търговския закон, а Сдружение с нестопанска цел "Спортен Клуб Тангра-България". Тоест всеки негов член е РАВНОПРАВЕН с останалите и не е просто ползвател на определена услуга, която ползва срещу заплащане, а има право ПРЯКО (чрез Общото събрание) да участва в управлението на клуба, както и да предявява "претенции" за информация.

Надявам се, че поне някои от вашите членове да са малко по-будни. В противен случай... да не стане ясно след време, че вашия клуб притежава недвижими имоти, които се отдават под наем, спортни центрове, които печелят от търговска дейност, че организира екскурзии в България на богати немски гей-туристи на възраст над 40 години... но за тези неща ти и другите като теб там да не сте и чували, а приходите от тези дейности да не отиват обратно към спортната ?

Пък и така да е - какво те бърка, нали? Ако ти предлагат спортуване срещу символично заплащане...

Редактирано от peterbio на 02.04.06 19:58.



Тема Re: Туризъмнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано02.04.06 16:58



Повярвай ми, хората, които са имали намеренията, за които написах, ЗНАЯТ как се прави гей-туризъм, ВКЛЮЧИТЕЛНО и гей-секс-туризъм.



Тема Re: Туризъмнови [re: peterbio]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано02.04.06 22:42



Жалко, че няма как да се убедя в това.



Тема Re: Туризъмнови [re: Condor]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано03.04.06 15:19



под гей туризъм се има предвид съвсем друго нещо, петербио има право



Тема Re: Странна пасивностнови [re: peterbio]  
Автор Gary (човек)
Публикувано03.04.06 21:14



Човече,
виждам че си от хората които се борят за правата си и не само за своите. Може би имаш право, личи си, че си навътре в нещата. За съжаление не те познавам добре за да ти приема думите за чиста монета. Ако това което казваш е истина, рано или късно и аз ще се убедя, че е така. Но моля те, не ме обвинявай в пасивност. Аз съм човек който поне засега не желае да се меси в политиката или из разни управления на каквито и да било сдружения. Имам си достатъчно работа с която си изкарвам хляба по честен път. Нямам реституирани имоти, нямам си чичко паричко и не желая да го имам. Член съм на Тангра защото искам да спортувам и да срещам хора за които съм сигурен, че могат да ме разберат. Сред тях имам възможност да открия и човека с когото бих желал да споделя живота си занапред. Предпочитам да го търся в спортния клуб докато се наслаждавам на любимия си спорт, а не в Борисовата или в сайтовете за запознанства пълни с ИСТИНСКИ сексуални маниаци. Та така де, не ходя в спортния клуб само заради спорта, а и заради това да намеря социална среда в която да се чувствам себе си.
Виж форумите в нета не могат да се сравняват със сайтовете за запознанства, но мислиш ли, че ми остават достатъчно време и очи за форумите след цял ден работа пред компютър? Предпочитам вечер да си отпочина активно, спортувайки.
И накрая нещо с което може пък и да те мотивирам :-). Ако има две гей спортни организации които предлагат близки условия за спорт, ще предпочета тази в която управлението е по-прозрачно. Иначе, засега нямам друга финансова възможност.
Желая ти успех!

Нека подтиснем гордостта си и да помислим за правата си...


Тема Re: Странна пасивностнови [re: Gary]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано03.04.06 22:22



Съжалявам, ако съм прозвучал менторски и - видиш ли, си останал с впечатлението, че те съветвам да зарежеш спорта и да започнеш под лупа да следиш действията на УС на Тангра :) Далеч съм от тази идея - спорта е най-важното и би било хубаво да си остане най-важното в Тангра :) Бях в същия този УС за сравнително малко, но от определен развой на определени събития разбрах много за останалите му 2 членове и за отношенията между тях. Нещата, които разбрах дотолкова не ми харесаха, че предпочетох изцяло да напусна Тангра, отколкото да се боря с вятърни мелници. Аз също си имам работа с която си изкарвам хляба по честен път. Нямам реституирани имоти, нямам си чичко паричко и не желая да го имам. Вероятно личните ми доходи към този момент са по-ниски от твоите :)

Сега спортувам в Спортен Клуб Фет-Кетс, който не зависи от "спонсори", а съумява да организира дейността си пряко - всеки негов член заплаща точно толкова, колкото неговия спорт струва и "надценката" в сравнение с Тангра не е много висока - примерно половината от сумата, която вероятно харчиш при едно излизане в петък вечер :). ФетКетс не е гей-спортен клуб, защото в него не спортуват само гей-мъже, макар и да ги има. Това обаче не пречи в него да има дружелюбна и приятелска атмосфера между различни хора (в частност - между хетеро- и гей- хора) , което лично аз (за себе си) намирам за много по-"нормална" обстановка за мен от тази, съставена основно от гей-мъже (немалко от които ВСЕ пак имат профили в ОНЕЗИ сайтове за запознанства И ходят в ОНАЗИ градина, които споменаваш, да речем :)
Ето защо аз във ФетКетс се чувствам много по-добре, отколкото в Танга - няма го усещането за "шеф", от чието финансово благоразположение към мен зависи дали ще играя или не волейбол например този месец.

С този постинг споделям само личната си гледна точка, без да правя опит да те "зарибявам" за ФетКетс :) Утре вечер Тангра има парти по случай основаването си, пожелавам ти приятни емоции там :) И да не преяждаш с торта :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.