Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: klasik]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.04.06 13:06



Аз акцентирам върху друго. Кажи ми, но ми кажи съвсем честно познатите ти, които са гей обикновено се движат в затворено общество. Нали?
Колко хетера има сред вас и в компаниите ви и колко нови познати, които са хетеро са приети в твоите гей компании през последната една година?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.04.06 13:23



Страха изяжда душата!

Зад теб съм. Много точно казано. И съм го преживял немалко пъти, макар и да не става въпрос за неща, които са били със сексуална насоченост.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: AЛБATPOC]  
Автор klasik (земен)
Публикувано20.04.06 16:13



ами често ще ти кажа - не са малко познатите ми, които са хетеро. А с част от тях имаме доста по-дъбоки отношения (без сексуалния подтекст). Не съм ги броил сериозно, но се сещам за 2 жени и 3 момчета... за период от година назад. Е и ?

А познатите ми не всички са такива, които се движат в нашето общество. Дори нещо повече - имаме 2-ма които се движат къде ли не, но отбягват това общество . Аз също не предпочитам затвореното общество, защото ми действа меко казано странно. Предпочитаме си други неща, които не искам да разяснявам тук

Всички ме радват. Едни - когато идват, а други - когато си отиват.


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: klasik]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.04.06 21:54



Ти си знаеш какво предпочиташ, но усещаш добре изолационните пластове. Нали?
И докато изолационнните пластове ги има те ще действат и в двете посоки.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: AЛБATPOC]  
Автор klasik (земен)
Публикувано22.04.06 19:01



Както загатнах и в първия си постинг по тази тема наличието на такива изолационни слоеве се дължи на други неща и е типично за целия ни полуостров ! Но нямам желание да описвам с подробности тук нито историческите дадености, поради които сме такива, нито волята, която и до колкото успяваме да заявим по отношение на тези неща.

Все пак и децата знаят, че едно са литературните идеали и сюжетите от киното и съвсем друго са пейзажите от действителността. Заради това и намирам понятието "живот в лъжа" за доста пре......но. Все пак на всеки се е случвало/налагало поне веднъж да излъже/премълчи по някакъв повод или въпрос.

Всички ме радват. Едни - когато идват, а други - когато си отиват.


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: klasik]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано23.04.06 01:44



Направо не мога да си представя да вървя до момичето, което обичам и да не му държа ръката. Направо не мога да си представя да не мога да я целуна без три пъти да премисля къде съм и кой може да ме види.
Направо не мога да си представя, как я представям пред познат или съсед като "просто приятелка"... би ме било срам да я представя като "просто приятелка"... Срам от себе си и от чувствата си...

Но свят широк - хора всякакви! Това, което аз не мога да си представя е ежедневие за други...



Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: klasik]  
Автор Gary (човек)
Публикувано23.04.06 03:24



Вероятността родителите да те захвърлят на улицата ако им споделиш за себе си е минимална. Но проблемът е в това, че ако те не те приемат, животът ти става истински ад ако живееш при тях и зависиш изцяло от тях. Та за постигане на хармония не може да се говори нито когато не си им споделил, нито когато си им споделил (освен ако те са хора които наистина ще те приемат).
Виж, когато се отделиш от родителите си и си независим от тях, споделянето наистина има големи шансове да доведе до хармония.

Нека подтиснем гордостта си и да се борим заедно за правата си...


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: eлия]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано23.04.06 20:40



Съгласна съм.
Сестра ми и зет ми наскоро идваха на гости при мен и приятелката ми и последното, което сме претендирали е, че сме съквартирантки. В компания е същото. Без разбира се да се държим като два разгонени пудела.

Мм, замислих се за една моя бивша научна ръководителка, която от 20 години живее с приятелката си. Ходила съм с тях и семействата им от двете страни (барабар майките и внучетата им) на окена на Mirthle Beach. Беше открита, беше шеф катедра.

Човек си извоюва положение/ мнение, никой не ни приема ей така. Ако аз/ ти се възприемаме и показваме като съвсем нормални и по нищо различаващи се, тогава и хората така ни приемат. Апропо, в средите, в които се движа има много малко гей хора, ала с нито, нито един човек не съм имала проблем. По-скоро са ме питали- че що не каза по- рано? Ииии, сме ставали по- добри приятели. Щото все пак сме много повече от сексуалната си ориентация. Ма като споделим сме и по- честни.

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.