Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано31.03.06 20:21



все някога ще има свестни хора по върховете на организациите...
Много любопитно изречение от устата на Изпълнителен директор


---



Тема Re: Твърдения ?нови [re: Condor]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано31.03.06 21:44



Възоснова на какви конкретни факти правиш всички тези твърдения ?

Макар и преди да съм бил в Тангра и да имам меко казано изострени отношения с вицепрезидента на клуба (по причини, които съм изказал когато и където е трябвало в негово присъствие), не мога да отрека изгодните финансови условия, които същия този УС успява да предложи на желаещите да спортуват там. По какви начини се осигуряват тези условия, доколко алтруистични са наистина мотивите за спонсорство на един от основните спонсори - Президента- това са догатки и загадки, с които на мен не ми се занимава.

Неоспорим факт е и, че в Тангра се спортува - доколко редовно, доколко ефективно - това не си позволявам да коментирам, защото нямам информация.

А ако считаш, че спортната дейност на Тангра е параван за нещо друго - моля те, аргументирай се с конкретни ситуации или намерения, за които знаеш!!! Преди Президента и Вицепрезидента имаха идеи за паралелна търговска дейност на Тангра (разрешена законово) - гей-туризъм и развлекателен бизнес, създаване на гей-спортен комплекс, включително и гей-сауна (#ебалня#, по думите на Вицепрезидента - фраза, която той вероятноще отрече, че е казвал ) - приходите от която дейност да отиват към основната дейност на клуба - спортната, с крайна цел - спортуването за членовете на Тангра да е напълно безплатно. А дали 100% от приходите, получени от тази паралелна търговска дейност, биха се вляли в основната - това само Господ, Аллах или който ни харесва, може да знае.

Нямам информация до каква степен тези идеи са реализирани, дали изобщо членската маса на Тангра е запозната с тези намерения (би трябвало), но нека запазим добрия тон и взаимното уважение и да говорим само конкретно, а не с подмятания.



Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: Condor]  
Автор Gary (човек)
Публикувано31.03.06 22:22



Нали знаеш, каквото почукало, такова отговорило.
Мисля, че отговорът ми на твоите нагли обвинения беше прекалено толерантен, като за човек който не познавам.
Та който и да си, казах ти, дай факти и имена. Защо се страхуваш да го направиш? Кои са тези дето не спортуват, а ходят само да търсят кого да изчукат без неговото желание? Ако чак толкова те е страх, пиши ми ги на лични бележки. Ще ти бъда много благодарен и ако се убедя лично, няма да ги спестя на никого. Ако не го направиш, за мен лично ще си останеш нищо повече от нагъл лъжец.
За мен е напълно нормално пълнолетни хора които се желаят един друг, да правят секс. Какво лошо виждаш в това??? Безопасният секс е много полезно действие. Увери се сам, като прочетеш тази статия :


Само внимавай да не се откажеш от другите спортове след като я изчетеш внимателно .
И отново съвета ми към теб: Ако искаш да не бъдеш разочарован след първата креватна гимнастика, подбирай си хората с които я "тренираш". А, и още нещо. Ако искаш да си сигурен, че никой няма да ти направи "неприлично" предложение в спортен клуб, просто не ходи да спортуваш в клубове където гей хората преобладават. Не, че в другите има гаранция де .

Ако те е страх от провала, болката, разочарованието, то никога няма да обичаш истински...

Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано31.03.06 22:24



Знам, че ти е странно някой да не се чувства ВЕЛИК!
Провинциалният синдром е много лошо нещо, когато покълне в малък човек.



Тема Re: Твърдения ?нови [re: peterbio]  
Автор Gary (човек)
Публикувано31.03.06 22:54



Ако тези намерения бъдат изпълнени, ще е супер. А "гей сауната" не вярвам да стане ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН комплект с другите спортове.

Ако те е страх от провала, болката, разочарованието, то никога няма да обичаш истински...


Тема Re: Твърдения ?нови [re: peterbio]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано01.04.06 22:46



Чакай, че щях да се задавя със сладоледа дето го ям(пролет е все пак) от толкова много смях!

Изключително забавно ми е, когато се говори за "гей туризъм", тук в клуба и тук - в България. Най-малкото, защото в повечето от няколкото случая, в които това се е споменавало, е било пределно ясно, че говорещите въобще не са наясно за какво говорят. Със сигурност имат нещо в предвид, но то е нещо, което те с и мислят, че значи "гей туризъм".



Тема Re: Твърдения ?нови [re: Gary]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано01.04.06 23:33



Ако тези намерения бъдат представени предварително, изпълнени прозрачно и ако всички приходи от тях се влеят във финасиране на спортната дейност, наистина ще е супер.

Силно се съмнявавам (както вероятно и останалите, които напуснаха Тангра точно в момента преди официалното й регистриране в съда) обаче, че тази прозрачност и откритост ще бъдат реализирани от точно този управителен съвет. Хората в него достатъчно ясно преди време дадоха да се разбере, че не желаят членската маса да контролира действията им или да им търси "сметка" за определени решения, които са били взети.

В тази връзка очаквам, че ако споменатите намерения се реализират, всеки един опит на редови член, който желае да се запознае с конкретна финансово-отчетна документация, ще бъде повод за скандал.



Тема Re: Твърдения ?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано02.04.06 02:42



И какво ти си мислиш, че аз си мисля, че значи "гей-туризъм" ? Ей-така, уточни се, че иначе преливаме от пусто в празно.



Тема Re: Твърдения ?нови [re: peterbio]  
Автор Gary (човек)
Публикувано02.04.06 10:41



Да, за прозрачността сме на едно и също мнение. Но при условие, че някой налива пари в този клуб сега, за да предостави изгодни условия за спорт на хора които не са в цветущо финансово състояние, нормално е той да държи конците. Ако искаме спортен клуб, който да е напълно прозрачен, наливането на пари трябва да отсъства. Мисля, че това ще е много трудно, ще изискава членове с добро финансово състояние и връзки, и съответно много доброволна работа. Ако има хора които могат да си го позволят, нека го направят. Аз лично засега нямам възможност. Предпочитам да спортувам някъде при добри условия и с хора с които ми е приятно, а кой управлява клуба и как, не ме засяга.

Ако те е страх от провала, болката, разочарованието, то никога няма да обичаш истински...


Тема Re: За "организираното гейство..."нови [re: Condor]  
Автор Gary (човек)
Публикувано02.04.06 12:14



Правилно си се ориентирал - по "нормалните" зали, никой не би проявил сексуални предпочитания към теб, освен някой сексуално разкрепостен "хетеро".
Отново ти повтарям, че не виждам нищо лошо в това ако някой харесва някого, да му го каже открито. Доколкото разбрах, никой не е хукнал да прави секс с теб без ти да го желаеш. А кой е бабичка от двама ни, ти сам прецени. Приятно спортуване в "нормалните" спортни клубове и внимавай с предложенията на женените мъже там. С тях, освен креватна гимнастика, не знам какво друго би могъл да правиш.

Ако те е страх от провала, болката, разочарованието, то никога няма да обичаш истински...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.