Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бисексуалност?нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано08.01.06 22:57



АБЕ ВАЖНОТО Е ДА СЕ ПРАВИ СЕКС.БЕЗОПАСЕН СЕКС.НЯМА ЗНАЧЕНИЕ С КОЙ ПОЛ.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: odin3O]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано09.01.06 01:09



...имам връзка с мъж, и понякога излизам с жени.

Значи, основно имаш връзка с мъж, и понякога излизаш с жени.
'Понякога', приятел.
Ситуацията ти не е, имам връзка с жена, и понякога излизам с мъже.

Че ти си си гей. Имаш възка с мъж. Живееш си я, а жените са ти за 'понякога'.
Така до кога?
Май, докато съвсем изчезнат жените.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Kurvoazie]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано10.01.06 00:47



Мисленето в черно-бели категории не е признак на интелект, да знаеш.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано10.01.06 06:26



..., да знаеш.

Айде, и ти взе да ми изследваш... мисленето. Ще реша, че съм интересен обект, само дето уж... не съм от списъка с достойните. Не, приятелче, кефа ти да се саморазправяш, да се правиш на мъж между гейовете, а си ясен като "две пари", е още ехо от купона, който ТИ вихреше когато беше модератор тук. Под твоето крилце, някой така наречени би-та тук, се нахвярляхте върху гей, мачках те го и се забавлявахте. На мен това НЕ ми харесва. Ясен ли съм...????????????????????????

Плюс/минус, черно/бяло, добро/лошо, беден/богат и т.н., нима го няма около нас? Нима ще се правим, че не съществува?
Да виждаш... и да разбирираш, да назоваваш... това какво е? Не 'мислене', а отражение, приятелче.

Ти "понеже" си с 'интелект' от висша проба, даден ти свисше от Приньо (обикновенна мултипликация), шефа ти в "Момчето" - сайта самопровъзгласил се за 'Интелегентния сайт', раздаваш и "акъл"... кото манна небесна.
Явно сте постигнали и органична връзка!
Айде холън, немам нужда от бавачка...

Редактирано от Kurvoazie на 10.01.06 07:08.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Kurvoazie]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано10.01.06 07:47



Иска ти се да има нещо за изследване, ама не, няма.

И още питанки да сложиш, това няма да направи предния абзац по-верен.

Черно и бяло съществуват, разбира се, но между тях е цялата дъга. В черно-бяло виждат някои животни, между другото. На хората природата е дала и цветове в зрението, предполага се и в мисленето.

Другото в постинга ти е потропване с крак, по-подходящо на сърдит пубер. Я си намери бавачка, аз не съм кандидат.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия ()
Публикувано10.01.06 11:25



Сори че ти се бъркам, но защо не спреш да го правиш значим и популярен този човек. Остави го да си има неговоти си мнение - к'во ти пука? Няма да се отрази на каквото и да било. Преди да стане модератор, преди споровете му с Никам, мен и теб... изобщо не му се обръщаше внимание. Върни се в архивите и виж.. Шанса му е сега да продължи да бъде фактор в спорове с един или друг, за да му се вижда ника и да не бъде забравен.
Помагаш му. Има достатъчно бисексуални пред които да можеш да изкажеш мнението си и да защитиш позицията си. Точно с този ли?!



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Sam]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано10.01.06 12:50



Естествено....,
не коментираш първия абзац. Очаквах, да поискаш факти и доказателства. Подви опашка... и словестните еквилибристики не могат да те скрият.

Репликираш ме в защита на някакво би-. Че той просто се е изтървал. Познато. Искал и казал едно, то пък друго още се изтървало. ЕЕЕ, голяма работа. Точно като от логиката "Който гроб..., сам... в него."
Отговорих ти конкретно какво виждам и регистрирам ('отразявам'). Ти, обаче, старата плетка... отново и отново. Не ти ли се изтъркаха куките, че нещо преждите излиняха.

Тези дъги, дето проектираш, намери ги първо в собствената си глава, после ги търси в чуждите.
Примерче. "Една" стара ти убеденост, колко точно Ти трябва да си мод в този форум, е плод само на голяма челно/бяла дъга някъде из глава ти. Няма цвят, няма вариативност. Въобще не кореспондираш с простор на мисълта, а беше налагане на личното=крайност; не проумяваше, че си част от Дъгата, а се бореше на всички дъги от форума да си мод=ограниченост; убеден, че си ЕДИНСТВЕНИЯ, не прояви такт и коресктност=безпардонна и маняшка упоритост. Далече си от всякакви оригинали.

Твоята дъга не е моя и не смятам, че губя от това. Като риташ срущу мен, риташ срещу Господа. Да беше ме поръчал при Него по твой бораз и подобие. Не сме близнаци, споко. Не съм ти изгоден, знам.
Аз живея в България, тук и сега, и нашата дъга е друга. Цветовете й са още доста сиви. А какви в същност ще станат, бъдещето ще покаже. Със сигурност, няма да са същите, като Самската дъга или дъгата на други народи. Моята дъга, между черното и бялото, как да ти я покажа?


Това с потропването е старо. Иди купи нова прежда или отвори речника пак. Ще ме отегчиш скоро, щото плетката ти е скучна, еднообразна, пък и намирисва на нафталин. Като се разхождам назад из форума, все се натъквам на твои подобни плетки. И с нафталин да ги спасяваш, миришат.
Отдавна ми казаха, че си досаден. Да те взема на сериозно, едва ли? Как да водим диалог, като все нафталин, паяжини и стари дантели. Няма криейшън. Омагьосваш ме със софистики и покрай тях... лобистика .



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано10.01.06 13:04



Без жена не може. Най-вече - качествената.
Не такива, дето Бушат на чужда нива.

К`во да го правя. Като плете стари дантели, гледам да ги местя на тавана.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Kurvoazie]  
Автор odin3O (главен дръвник)
Публикувано10.01.06 15:14



Преди това пък живях със жена , и имах връзка със същия мъж !
Та гейското в мен говори , брех мама му , така а за мен феминизиранита травеститите не са гей също



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия ()
Публикувано10.01.06 16:55



Премести плетачката на тавана. Иначе всеки ден ще бълва стари дантели. А ти само ще и разчистваш място за още дантели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.