Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бисексуалност?нови [re: mizrahi]  
Автор Gary (човек)
Публикувано04.12.05 13:17



Според мен бисексуалността е най-нормалното човешко състояние, но статистиката не може да го отчете и причината е, че хората не си го признават. Когато човек избира с кого да живее, той търси половинката която ще го удовлетворява в най-висока степен - емоционално, сексуално, в житейски план и др. Проблемът е, че предразсъдъците на обществото, ограничават избора като налагат хетероповедението като нормално, а другото като ненормално. Причини за това си има. Досега всички опити мъж да забременее са били неуспешни . Не мога да обвиня човек който е решил, че въпреки че изпитва сравнително по-голямо удовлетворение (сексуално и емоционално) с половинка от същия пол се е ориентирал към противоположния пол. Просто той е преценил, че има достатъчно причини за да го направи. Той е свободен сам да реши за себе си и никой няма право да го обвинява за изборът му.
Аз лично ако харесам един мъж и искам да правя секс с него, няма да се интересувам дали е гей или би. За мен ще е достатъчно, че той също желае да правим секс. Но ако искам нещо повече от секс, критерият ми ще бъде пълна отдаденост и съответно мъж който има постоянна връзка било то с жена или с друг мъж и желае да я продължи паралелно, просто няма да върви.
Оставете всеки сам да решава за себе си, ако не желаете някой друг да решава вместо вас!



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Gary]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.12.05 13:27



Когато човек избира с кого да живее, той търси половинката която ще го удовлетворява в най-висока степен - емоционално, сексуално, в житейски план и др - да In a perfеct world дето имаше една приказка...

В конкретния случай, за който си мисля, момчето даже твърди, че е 100 процента хетеро, това с мен много го кефело, ама не се брояло, щото било за забавление... :(

Редактирано от mizrahi на 04.12.05 13:27.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: mizrahi]  
Автор Gary (човек)
Публикувано04.12.05 14:28



Бил е честен с теб и ти го е казал. Лошо щеше да е ако те заблуждава, че между вас има нещо повече от сексуално желание и да ти дава напразни надежди. Много хора се забавляват. Въпросът е какво ще решиш ти - да продължиш да се забавляваш с него без да има нещо повече м/у вас или да го зарежеш. Доколкото разбирам, той е решил за себе си, че една жена може да му даде като цяло много повече, въпреки че в сексуален аспект може да е на кантар. Сексуално освободеният човек може да си има постоянна (сериозна) връзка и да си се забавлява с други. Защо не, след като на тези други също им харесва. Може ли да се говори за изневяра ако една двойка е сексуално освободена? Според мен, ако наистина правят секс с други само за забавление, това няма да е изневяра. Ако половинката ти не е сексуално освободен човек, забавлявай се, но без половинката ти да разбере за това и без да страда от това.
Не ми харесва когато някой поставя ограничния на други, изхождайки от предразсъдъците на обществото от които е засегнат самия той. Това е все едно някой да те нарани, а ти чувствайки се безсилен спрямо него, да си го изкараш на някой друг който е по-слаб от теб.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Gary]  
Автор sterben (непознат )
Публикувано04.12.05 14:43



Според мен е изневяра, когато имаш физически контакт друг човек по време на някоя своя връзка... А за другия въпрос,никога не съм бил пасивен въпреки че исках,но си мисля че не съм намерил подходящия човек който да ме предразположи към това, може би ще го намеря някой ден. Принципно съм съгласен да бъда и пасивен.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Gary]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано04.12.05 14:57



С повечето съм съгласен но това...?
"Ако половинката ти не е сексуално освободен човек, забавлявай се, но без половинката ти да разбере за това и без да страда от това. "

If you feel alive in a darkened room
Do you know the name of your solitude?


Тема Re: Бисексуалност?нови [re: WebMister]  
Автор Gary (човек)
Публикувано04.12.05 15:13



Предполагах, че точно тези думи ще предизвикат реакция. Явно всичко е въпрос на собствени разбирания и никой не може да налага мнението си на някой друг.
За мен лично, изневярата е когато освен сексуално забавление, ти държиш паралелно сериозна връзка с някой друг за който правиш неща които са за сметка на постоянният ти партньор. Ако постоянният ти партньор не чувства разлика в отношението ти към него, всичко е наред.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Gary]  
Автор sterben (непознат )
Публикувано04.12.05 15:20



е точно такова е мъжкото мислене за изневярата. Изневяра е според мен и физическия контакт и когато емоционално изневеряваш....



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: Gary]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано04.12.05 15:25



Моето лично разбиране е сходно, но смятам че това е честно само когато се разбира и споделя и от двамата партньори.
Ако можеш спокойно да отидеш и да кажеш на партньора си "вчера правих секс за забавление" е ОК, но ако това за него е проблем, не го правиш (секса имам предвид, а не че не му казваш :-)). Разбира се това е личното ми мнение - не го налагам на никого...

If you feel alive in a darkened room
Do you know the name of your solitude?

Редактирано от WebMister на 04.12.05 15:31.



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: sterben]  
Автор jism (39/би)
Публикувано04.12.05 15:42



Някъде и преди съм го писал...
Жененият бисексуален мъж има семейство.Обича жена си, харесва му да има сексуални контакти с нея.
Обича дъщеря си, грижи се за нея, често я изненадва с "типични женски" глезотии /лек автомобил, дрехи, бижута, парфюми.../.
Обича сина си, грижи се за него, често го изненадва с "типични мъжки" глезотии /лек автомобил, дрехи, бижута, парфюми.../.
Дали е трудно да има мъж - приятел, когото обича също силно и си позволява да го изненадва с "типични за приятел" глезотии ?
Защо този мъж да напусне жена си, да престане да обича децата си, да изпитва угризния на съвестта си, че изневерява на някого от по-горе изброените...
Той ОБИЧА всеки по своему...
А чувството за изневяра? Любовта лекува всичко...
Специално за bburgas: А/Р
Не си ли гледал и такива филми...2 мъже и една жена...единият от мъжете е БИСЕКСУАЛЕН...



Тема Re: Бисексуалност?нови [re: jism]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано04.12.05 15:51



А чувството за изневяра? Любовта лекува всичко...
С това не бива да се злоупотребява... че току-виж лекувала, лекувала и като се огледаш се окаже, че вече я няма...


I'll try to say a little more:
Love went on and on
Until it reached an open door
Then Love Itself
Love Itself was gone...

If you feel alive in a darkened room
Do you know the name of your solitude?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.