Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: jism]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 15:50



Може би следващия път този господин ще се престраши да се приближи до вас и да си каже ника и името.
Ще има такива хора. Днес сте четирима и един е стоял отстрани. Утре той ще е при вас и ще сте петима. Шести ще стои встрани. После и той ще се приближи.

Това е пътя!



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано19.10.05 17:05



Пълни глупости, най-важното на срещата е да се видят хората. Просто разбери че има различни хора. Ако за тебе е важно всичко да е публично ... за други това не е от първостепенно значение.

In the absence of light, darkness will prevail


Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Paдocлaв]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 17:40



Това не са интимни срещи. За интимните срещи е важно да се видят хората и да не е публично.
Знам, че има различни хора.

Кое е пълни глупости и кое е празни глупости е много индивидуална преценка. Обичая ти да наричаш "пълни глупости" мненията, които не съвпадат с твоите е проблем, който се отразява само и единствено на теб и хората, които общуват с теб.
Така че, спести ми го.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор Paдocлaв (новак)
Публикувано19.10.05 18:00



Направи търсене на "пълни глупости" във този форум и ще видиш, че съм го използвал само веднъж, именно в постинга който критикуваш ... така че още е рано да се говори за обичай. Но може да ми стане навик, отразява много добре същноста на много от мненията ти

In the absence of light, darkness will prevail


Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Paдocлaв]  
Автор eлия ()
Публикувано19.10.05 18:17



Навиците са втора природа. Пази се от навици, момче...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.10.05 18:57



За това, че не дойдох - сори, ама не бях влизал във форума и не бях видял кога и къде ще е срещата. Когато ми се обади, имах вече ангажимент, който не можах да отложа, макар да се опитах...Както и да е- следващия път ще ви поканя на гости :) така хем ще е публично, хем частно :)))



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.10.05 19:01



Аз честно казано си спомням само предишната среща и тази, която Албатрос организира. И на двете не можах да отида по причини, които вече казах - на тази на Приньо - по принципни съображения, а на тази на Албатрос - просто бях зает. Сори...

Това за принца на Монако е индиректен отговор на някакъв постинг /не помня точно чий/, който ми разправяше, че видиш ли това било виртуален клуб и тука можело всеки да си се представя за принца на Монако ако ще и това си било негова работа. Та в тази връзка си мисля, че не е все едно дали си принцът на Монако или само се мислиш за такъв... :)


Позицията ми за малко по открито действие си е моя, но не се опитвам да я налагам - всеки си има виждания и принципи. Казах само, че аз ще дойда на такава среща, едва когато тя се организира така, както аз смятам за правилно... Може би за повечето моето отсъствие няма да е голяма загуба, а може и да е :))

Накрая пак ще поясня - аз не помня от колко време пиша в АиА но си спомням само 2 срещи, така че не съм имал забележки от срещите, организирани от теб - просто не съм прочел за тях тогава и не съм знаел, че се провеждат...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: pensif]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.10.05 19:04



Както споменах по-горе, не се опитвам да налагам някакви стандарти на другите - всеки си решава. Аз също решавам с какви хора да ходя на срещи и с какви да не ходя...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор Guardian_Hearts (кифлест)
Публикувано19.10.05 19:32



Ти ме питаш, аз ти отговрям.

1. Никой не ни притесни. Никой не ни нападна. Никой не ни обиди. Аз лично "врагове" не виждам, и в конкретния случай - на срещата, не съм видял подобни субекти. Кй какво вижда си е негова работа, аз отговорност за другите не нося.

2. Да, смятам, че публичното обявяване на часа и мястото на срещата може би е причина да бяхме само трима(клубари).
Последният ти въпрос е хубав. Но не мога да ти дам категоричен отговор. Ще кажа нещата най-общо.
Абсолютно всеки от клуба има място на среща на клуба и е "добре дошъл". Тоест - да, "уплашените" имат място на срещите на клуба, дори и да са се "изложили"(примерно да са заявили присъствие, а после да са се отметнали в последния момент, или дори въобще да не са предупредили, че няма да дойдат). Имат място на следващата среща дори и да са се държали по подобен начин на предишната. Имат място и на по-следващата, дори и да са се държали по подобен начин на предните две. Такава е моята "политика" за провеждане на срещите на клуба - абсолютно всеки от клуба е поканен.
Ако говорим за компания, в частност моята компания примерно, въпросът стои по съвсем различен начин.

Благодаря на J.T. за това, че даде линка към темата с гласуването за правило за срещите. Жалко, че тогава твърде малко хора дадоха гласа си. Едва ли сега е моментът да се говори за ново гласуване на правило за срещите. Но пък продължавам да съм на мнението, че едно подобно правило има смисъл и приложение. Може би при следващото гласуване на правило за срещите вие с мизрахи ще се включите с предложения и ще дадете своите гласове. За да няма после подобни теми.

Нещата не са спешни. Важното е сега да се изясним и като му дойде времето за предложения и гласуване нещата да минат бързо и гладко.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано19.10.05 19:35



досега не съм присъствал на срещи на клуба, но хора които са ми казаха че било страшно отегчително. вярно ли това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.