Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано20.10.05 04:34



Щом враг ме хвали.... ще трябва да си преразгледам тази позиция...

ехааа, ти в класов враг ли ме произведе, кога?
не съм получил още нотариалното писмо - кажи, че да си разпусна приятелите!

а иначе - опитвам се да поощрявам правилното мислене, па дори и у хора обикновено пишещи на карък (и да съдя по делата, а не по личен вкус).

Редактирано от uncool на 20.10.05 04:39.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.05 05:08



И грам не ти вярвам!

И да... аз усещам враждебна... не друга, а именно враждебна атмосфера тук. Отдавна мисля, че има враждебно отношение към мен в този клуб и се държа адекватно. Веднъж, за да го заслужавам поне, втори път, защото... по друга причина.. ще я запазя за себе си.

Така че и теб и другите приемам не като опоненти... а като врагове, които биха ми навредили максимално при всеки удобен случай. И се съобразявам с това.

Изключвам няколко човека, които са подложени на същото враждебно отношение, просто защото са казали добра дума за мен. На тях се извинявам.

И да не помислиш, че се оплаквам. Не...само обяснявам. Опитвам се да дам и ще давам най-доброто от себе си в тази враждебна среда. Докато победя... или ме победите. Каквото и да означава това. И без значение реално или виртуално...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: eлия]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано20.10.05 07:41



И грам не ти вярвам!

И да... аз усещам враждебна... не друга, а именно враждебна атмосфера тук. Отдавна мисля, че има враждебно отношение към мен в този клуб и се държа адекватно. Веднъж, за да го заслужавам поне, втори път, защото... по друга причина.. ще я запазя за себе си.

Така че и теб и другите приемам не като опоненти... а като врагове, които биха ми навредили максимално при всеки удобен случай. И се съобразявам с това.

Изключвам няколко човека, които са подложени на същото враждебно отношение, просто защото са казали добра дума за мен. На тях се извинявам.

И да не помислиш, че се оплаквам. Не...само обяснявам. Опитвам се да дам и ще давам най-доброто от себе си в тази враждебна среда.


уфффф...
ама че самота и алиенация (а-елия-нация) излъчват думите ти, като го четях за миг се почувствах така изолиран, сам в пустиня от хора и студ и мрак и... извинявай, че го казвам, но те съжалих. дано не ме намразиш много за което. идея нямам какво те е накарало да се чувстваш толкова самотна и наранена тази нощ.

както и да е, не мисля, че някой тук търси вражда с теб. по-скоро хората са резервирани и неприязнени, защото най-често прелиташ като чайка за да наакаш пейзажа - но това е нормално, не може да очакваш някой да се радва на полета ти, докато си бърше полутечния "дар" от главата.

не мисля и че ти има какво да спечелиш от този клуб, вниманието което получаваш надали е заместител на това от което имаш нужда. приятелите, които мислиш, че воюват заради теб... по-скоро е обратното, "врагът на моя враг е мой приятел", биха те подкрепили срещу "общия враг" - но няма вечни приятели, има вечни интереси. на твое място аз бих се кахърил какво ще стане, ако Сам вече не е модератор... няма обща цел, оставаш без приятели.

я по-добре си вземи една дългосрочна отпуска от клуба, хем за нас добре, хем и ти ще може да се съсредоточиш върху истинските неща в живота...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: uncool]  
Автор eлия ()
Публикувано20.10.05 14:29



Споко. Имам време за всичко. Имам и огромно КПД...



Тема Re: И за какво е цялата тази врява всъщност ?нови [re: mizrahi]  
Автор peter25 (вече на 26)
Публикувано20.10.05 21:50



Ей хора, ама айде освестете се малко де, кво сте се разприказвали за срещите ? И ти , Guardian, кво се оправдаваш и мрънкаш ?! Я горе главата :))) Последната среща, която ти организира, беше перфектна, нищо, че нямаше заведение, нищо, че нямаше резервация, нищо, че се мотахме половин час къде ще ходим. Всъщност, точно в такива моменти на несигурност и когато се налага да се взимат общи решения, се разбира доста за личностите на хората :) Заведение намерихме ли - намерихме. Видяхме ли се - видяхме се. Говорихме ли с си - говорихме си :) Дори и да не бяхме намерили, времето беше чудесно и никой нямаше против да останем и в парка до НДК.

Учудвам се на цялата тази "дискусия", при положение, че нещата са толкова прости - надявам се никой от вас не приема тези форуми като някаква институция и не очаква каквато и да е перфектност. На някой му хрумва за среща - написва го, който дойде, дойде - не е нужно да се гласува ще има ли среща , няма ли да има, ама колко хора минимум трябва да са изявили желание да дойдат и кво ли още не - ами както стане бе хора ?!? Среща има, когато поне двама души се съберат на едно място по едно време.

Нека не забравяме, че някои важни за държавата ни решения са били вземани на разни поляни, а не в Парламента. Та мисълта ми е - нека не допускаме формата да определя и да измества съдържанието. Най-важно е какво си казват хората, а не къде и в колко часа го казват.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.10.05 22:59



Това много не го разбрах... Както и да е - следващият път може пък аз да организирам среща - може пък и на вас да ви хареса...



Тема Re: Срещите на клуба...нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.10.05 23:37



следващият път може пък аз да организирам среща - може пък и на вас да ви хареса... - защо не, направи го ! Когато се съберат на едно място хубави хора, няма начин да не е хубаво.



Тема Re: Срещи...нови [re: mizrahi]  
Автор jism (39/би)
Публикувано21.10.05 15:56



И както казва Мечо Пух:
"Колкото повече, толкова повече!"
Като отивах на последната среща нямах нито опасения,нито големи очаквания. Доволен съм,че се видяхме,хапнахме,пийнахме по бира...Щом и аз бях на бира - това си е постижение от личен план
И пак казвам: НЕКА се събираме,винаги ще е хубаво.Вместо все да сме "въпреки" тук по разни теми, като си поговорим - винаги се разбираме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.