Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема за никнеймът :-)нови  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано29.09.05 13:25



...

За мен сигурно повечето като чуят Гъзе и си представят момче с обеца на веждата, гердани, синджири, гривни, пръстени . Такива екстри нямам освен една сребрна верижка, нямам обеци, нямам пръстени виж за татус съм адски навит, но все още се планира. Та ника ми дойде от една приятелка която ме нарече така, тя ми беше много добра приятелка, но незнаеше че съм гей и малко май ме сваляше, но аз бях адски безучастен и тя ми каза, че съм се държал като някакво гъзе та накрая и казах, че съм гей, но все пак това нарицателно някак си ми се е набило и взех, че така се регистрирах във форума.
Разкажете за вашите никове Много ще ми бъде интерсно



Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор crna_maca (непознат)
Публикувано29.09.05 13:51



az obojavam kotkite i imam 5 i predi mnogo vrem esi biah topcat pot animacionnoto po cartoon network ama pyk vsichki nikove s kotki zaeti a kosturica prai dobri filmi:)))

VOLVO 480 for life!


Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано29.09.05 14:06



моят ник е от един предстоящ анимационен филм, "Гномео и Жулиета" (2008). както можеш да се досетиш главните герои са градински гномове

Гномео=Гном+Ромео



искам да ме няма...

Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано29.09.05 14:13



Аз съм защитник на мъртви каузи (мъченик). Има си и история свързана със създаването на поколение от моя страна, но ще те оттегча.



Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор desired (послушко)
Публикувано29.09.05 14:23



Аз от къде да почна, та да не се оплета...
Мислех това, което ще кажа да го пусна под друга тема и да питам нормално ли е, но предпочитам тука да пиша...

За какво става дума... Имам си гадже от 3 години /правим ги след няколко дни/, и през това време не съм му изневерил нито един път, а редовно вися по сайтовете за запознанства от интерес да се запознавам с хора, да излизам с тях и т.н., да си намирам приятели.

Както знаете много от хората там висят само, за да си намерят някого за секс, а аз не съм от тях..., макар че имам много кандидати и желаещи... Като разберат, че няма да стане работата то не са "виртуални скандали", не са чудеса...

Та един ден един ми каза: Защо като си толкова желан се страхуваш да излезнеш с някого и да преспите!? Какво толкова?

И от там си го измислих този ник - desired... Желан, но непрелъстен

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор dukolenkov (Nobody Knows)
Публикувано29.09.05 14:45



Моят ник идва от това че **** ми е 22.см(Възбуден разбира се}

UBI BENE,IBI PATRIA

earth.google.com

Редактирано от martyr на 29.09.05 15:03.



Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор Mr Alexander (непознат )
Публикувано29.09.05 14:53



Амиииии... моят ник си е моето име. Аз съм привърженик на това навсякъде да имам един и същи ник, една и съща парола - щото съм стар и мога да забравя, както ми се случва неведнъж вече ;) Таааа...аз се казвам Александър. Да, ама тук този ник е зает, затова сложих отпред едно Mr, та да се различава от другото. Пък и да стане ясно, че съм г-н, а не Александър Велики, например. Макар, че ми се иска да съм Велики, ама не става.. Но кой знае... за моето време може и да стана ;)



Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Gnomeo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано29.09.05 14:59



аз пък си мислих, че идва от графичната среда на някои линукс дистрибуции



Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: Гъзe]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано29.09.05 20:32



Хм...ами моя никнейм идва от една поредица шегички, която вървеше доста време между мен и най-добрия ми приятел. Имахме си всякакви такива прякори...То не бяха змейове каменояди, лами пироманки, хали дискохвъргачки...е, най-накрая се стигна до сътворяването и на Грифон Кривоуст. А защо кривоуст - ами, защото най-добрия тми приятел все разправя, че ми била крива устата - каквото съм кажел, че ще се случи, се случвало (все за кофтите неща, де - та затова и Грифон, че не е много симпатично "животинче")...Една примерна историйка за което е момента, в който въпросният си сменяше тапетите и някъде по ъглите трябваше да се долепи още едно парче. Само че то беше някак си по-малко от очакваното и нямаше да пасне. И като се започна едно напояване с лепило, едно разтягане...Аз накря му казах, че този тапет ще се получи по-голям от очакваното, вместо по-малък. Той ме погледна с ужас и ме помоли да затворя "кривата" си уста. Големия майтап беше, че накря парчето все пак беше станало по-голямо. Мдам...спомени, спомени....

Редактирано от Гpифoн_Kpивoycт на 29.09.05 20:38.



Тема Re: за никнеймът :-)нови [re: dukolenkov]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано29.09.05 22:14



Това премерено по Мастерс и Джонсън или по другия начин?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.