Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано02.06.05 17:34



Здравейте!
Много се изписа за тоя сериал тук. Аз имам първия сезон с едно доста неприятно, но все пак търпимо качество. Ако бихте имали интерес да го видите, а и можете да ми кажете къде да го кача (защото в дата бг не стана), ще го направя, не е особен проблем. Събира се на около 2-3 диска.



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано03.06.05 07:31



и сигурно е на немски!?
Ми качи си го на лаптопа и ни сподели да го теглим!



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано05.06.05 13:05



Не, в оригинал си е. На английски. Както знаеш за мен това не е проблем. Само предупреждавам останалите, че езика, който употребяват наистина е тежък.
Иначе ми е на лаптопа. но аз не искам да намалявам бързината за сметка на това. предпочитам да го кача на някой фрий сървър от типа на дата бг.
Ако имаш идеи - споделяй.



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано06.06.05 14:23



И кое му е тежкото на езика?

Тук в наше отсъствие изглежда са настъпили някои конюнктурни промени и затова не можеш да го качиш. Пък и избори идват...

Кога ще ми се обадиш, btw?

Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain

Редактирано от S©S на 06.06.05 14:44.



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: S©S]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано08.06.05 01:14



Да, видях и аз което и за това питам как да стаен, ама явно и хората не са особено заинтересовани, та не казват нищо. С изключение на един човек, който ми писа на мейл. Но и той още не ми е разяснил какво да сторя.
А за езика - замисли се, Сексът и градът звучи като на английски за забавачница в сравнение с това... Произношението им е наистина шайсе, говорят бързо и т.н. За мен това не е особен проблем, но за други може да бъде.
Чакам да видя каква ще ми е програмата в най-близките дни (намерих си делови занимания, моля ти се, сега почвам) и ще ти се обадя веднага след като разбера. До скоро!



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано08.06.05 03:36



Ами аз бих бил отчасти заинтересован, но не знам доколко харесвам сериала. Гледал съм около 5 епизода от не знам кой сезон и ми харесва горе-долу, но предполагам, че първият сезон е по-хубав. "Шайсе" какво е?

Всъщност Queer as Folk (нищо, че е на HBO) си остава ужасно mainstream, да не говорим че е определено расистки, класиски (?) и може да се интерпретира като хомофобски (заради политиката му на репрезентация на гейовете, която изцяло разчита на стереотипи, откъдето идват и расизмът и класизмът). Не знам дали бих могъл да вложа достатъчно търпение и време, за да го гледам. По-скоро бих предпочел Family Guy.

Между другото, имам някакви много бегли спомени за Will and Grace по някоя българска телевизия. Някой знае ли дали наистина го даваха, или аз пак съм се заблудил? И ако е така, какви са (били) реакциите?

А аз съм в творческа криза и други подобни и май ще се махам началото на другия месец, така че може да се отложи неопределено нашата уговорка. До скоро и приятно лято.

Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain


Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано10.06.05 18:41



Ами знам ма ти нямаш достъп до тези сърври извън БГ! А в Германия такова нещо няма!
За това сподели в IIS папката в която са ти файловете и дай на хората да го теглят от тебе!
Или не ти е удобно, защото си гасиш лаптопа или си го носиш на лекции?
А още повече във ИУХБ може да нямаш постоянно IP



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано12.06.05 22:32



До колкото разбирам, той се е върнал в България.

Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain


Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано15.06.05 15:48



Както каза приятелчето - в БГ съм, а в АйЮБи наистина нямам реално АйПи. Ама сега това не ме грее. Както и да е. Някой ме е изпреварил на адрес store3.data.bg/itsancho можете да си намерите и двата сезона на английския сериал, както и първите два на американския. Приятно гледане!



Тема Re: Queer as Folk (US) Season 1, къде да го кача?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Cyпep Mapиo ® ((30/А/П))
Публикувано15.06.05 19:45



ами аз не знам къде си




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.