Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наказание ли е любовта?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор vehne6taroza (непознат )
Публикувано08.05.05 15:38



Напълно разбирам, че се повтарям, но за мене любовта се изразява със следните думи на Ремарк:

"Мълния в тъмната нощ на заблудата, надежда в най- дълбоката безнадеждност, безгрижно чудо на бели и черни магии. Бъди благословена, любов!"

И по- добре влюбен в неподходящ човек, отколкото изобщо да живееш без любов.



Тема Re: Наказание ли е любовта?нови [re: jaytee]  
Автор prinyo ()
Публикувано09.05.05 13:57



Хм, не съм сигурен доколко в любовта има изобщо проблем за "свободата". Мисля, че ако човек започне да се замисля за свободата си и да я "премерва" - колко свобода даваи колко свобода получава, значи всъщност няма любов.
Разбира се при харесването и привличането този проблем едоста сериозен - свободата,обсебването, ревността, чувството за притежание...

П.С. Мисля, че преди време бях цитирал една "мъдра мисъл", която ми е любима,когато става дума за сърдечни отношения - Хората са като таралежи в студена нощ - притискат се за да се стоплят, но се пробождат с бодлите си...

Редактирано от prinyo на 09.05.05 14:04.



Тема ами очеизвадно:нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано09.05.05 16:50



за жените е голямо наказание! като гледам една жена как се пъне тука че са я наказали.



Тема Re: Наказание ли е любовта?нови [re: prinyo]  
Автор jayteeМодератор (lost)
Публикувано09.05.05 16:55



Да, хубава е мислъта.



Тема Re: Наказание ли е любовта?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор pisana cotarana (непознат )
Публикувано20.08.05 18:47



любовта е прекрасно чувство докато сме под въздеиствиетои но в момента в които се събудим от този вълшебен сън болката е огромна.и човек разбира че пак е сам на този свят любовта не е наказание тя е изпитание



Тема Re: Наказание ли е любовта?нови [re: pisana cotarana]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано21.08.05 10:19



В какъв смисъл "изпитание"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.