Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 18:15



Тъй...Поради простата причина, че явно предложенията в този клуб си остават предимно висящи във въздуха(ни са сърдете-тъй е!), ето я темата която предлагах да се отвори. “Срещи на Клуб А&А”. Няма да се правя на велик, определайки правила за тази тема, но предлагам следното:
- заглавията на темите обявяващи среща да съдържат чисто и просто датата на мероприятието(чистичко и подреденичко)
- всякаква друга информация относно срещата, да се публикува в самата темаили на самите заявили желание да се появят, по избран от тях начин(час, място, къде ще се ходи, какво ще се прави и ей такиванеща)
- всякакви мнения, коментари и предложения към обявена среща, да са със същото заглавие(RE: едикоя си дата, едикой си месец, едикояси година), за да не настава объркване със следващите обявени срещи(като знам какви мелета стават с промяната на заглавията...)
- след уточняване на всички детайли около темата, организаторът информира заявилите желание да присъстват за всички данни на мероприятието. По този начин би могло да се избегне обявяването на всичко направо в клуба, т.е. всеки който иска да го прочете. Знам, че “дискретност” е една от думите които най-често се употребяват, затова и предлагам това.
- пускащият тема за среща се възприема като организатор на същата, като евентуално може да посочи друг организатор или съорганизатор(да не стане като войната за оператор, модератор и т.н.? това не е титла, а чисто и просто изпълняване на дадена функция. Ако искате да сте “организатор”-организирайте среща)
- заявките за присъствие на срещата да се изпращат към организатора/организаторите(които се предполага, че се отнасят сериозно с поетата функция)
- горното предполага наличието на координати(номер на айсикю, мейл, включени бележки) в темата за дадената среща; т.е. организатора трябва да предостави такива(какви-по негов избор)
- заявилите участие, при отказ, е желателно да уведомят организатора за невъзможността си да присъстват(да не стане-чакаме 10 души, дойдат двама, от останалите ни вест, ни кост, ни sms)
- срещата да се обявява около една седмица преди датата(все пак всеки да може да си направи плановете, да си помисли, да прецени)
- това са срещи на клуб “Адам и Адам” което предполага необвързването им с организации и други такива, освен ако изрично не е посочено в информацията за самата среща
- макар и срещи на клуб “Адам и Адам”, вероятно много хора биха се почувствали по-добре при наличието и на същества от женски пол(да не е толкова подозрителна картинката), затова може да се идва с придружителка(едничка, няма да мъкнем по цяла сюрия девойки я) или пък да се съорганизира среща заедно с клуб “Ева и Ева” или отделни представителки на този клуб(при наличие на интерес от тяхна страна разбира се) вариантите са много, затова-уточнявайте в темата за срещата която сте обявили, дали срещата е само за членове на клуба или е “с придружител за морална подкрепа”


За друго не се сещам. Ако се сещате-давайте, ще го редактираме и поправим, че да приеме усвет форма. И помнете-това не са правила които съм заявил, а просто предложения, чрез които смятам, че нещата се улесняват. Мнения и предложения са “добре дошли”.

(наслагайте въпросните символи на логичен принцип из горния текст, писах го в уърд, та нема как, стана постно...)

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 00:21



Среща-град София.

Моя милост Пазача, обявява среща на клуб “Адам и Адам”(колко нахално от моя страна, нали?). Срещата ще се проведе на 04 септември 2004. Ден-събота. Относно часа в който да се проведе срещата... Предлагам да е следобед, някъде в по-късните часове. 16-17-18 примерно. Така ако на някой не му хареса мероприятието ще може да си тръгне и ще има време да се приготви да си прекара вечерта както той си знае. Или пък ако се реши срещата да продължи някъде другаде-да има време за... подготовка. Де да знам са как ще се развият нещата.
Все пак има време дотогава. Нещата ще се доуточнят до началото на следващата седмица. Но отсега имайте в предвид съществуването на такава среща(макар и неуточнена за момента), за да си направите плановете, да си помислите, да си прецените.
Водейки се от идеята за “дискретност”, мястото на срещата ще си остане между заявилите участие. Ако всички единодушно заявят, че не им пука-добре, всички детайли ще бъдат обявени в клуба. Аз само предлагам.
Ето начините да се свържете с мен за допълнителна информация и за да заявите желание за участие(за момента няма съорганизатор):
ICQ: 219969136
e-mail: guardian_hearts@abv.bg
furkatata_metla@abv.bg
plodova9salata@yahoo.com

Бележките са ми включени, така, че и чрез тях може.

Ами това е. Вие сте на ход. Както казва капитан Планета: The power is yours! (не, че има връзка, но...)

Посуепис: Ако случайно се чудите защо организирам срещата, ето ви подбудите ми. Зaминавам да уча в друг град, следователно ми се иска да си направя нещо весело преди да отпраша към науката и ужаса на непознатото. Преядох със сладолед. Ентусиазиран съм от русокичурестата си кратунка. Все някой трябва да направи “първата крачка”, що пък да не съм аз? Така и така ако някой много е искал да организира нещо досега-да го е направил(извинявам се ако подобни срещи вече са се състояли). Просто ей така-интересно и забавно ми е. Тига толку.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SamoletМодератор (сини очи)
Публикувано27.08.04 00:33



Аз съгласен. Ще положа усилия в рамките на човешкото да дойда. За мястото не ми пука. Темата ще я ковна временно най-отгоре.

Между другото, струва ми се, че си усложняваш живота с правилата от предния ти постинг. Моето предложенийце е: Който има желание да организира среща, да си пусне една нова тема с предложени дата и час (мястото наистина може да се уточнява на бележки между организатора и заявилите желание за участие). Срещата отминава - темата потъва... живота си тече... иде нова... нещо такова.



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано27.08.04 01:00



Уууу мноо си написъл. Сега не ми се чете. Абе ние се срещаме и без определени правила, я целенасочено, я случайно... вече половината се знаем що за стока сме



Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.08.04 02:22



Датата е много неподходяща. Точно в началото на трите почивни дни, когато народът хуква нанякъде. Много бих искал, но вероятно няма да успея точно в този ден.



Тема Re: 04.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор 3X ()
Публикувано27.08.04 05:17



Забравяте момчета извън България. От САЩ аз знам със сигурност 3-ма, е няма как да дойдем, но весело прекарване и да разкажете с подробности!:-)



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: BBourgas]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 07:19



Дам. То логично по-голямата част от хората тук познават към един-двама други от клуба(кой лично, кой интимно, кой виртуално, кой....... ит.н. ). Ама нали "нема среща, та нема среща" та затуй...
Както казах, онуй не са правила, а един вид "упътвания"(абе нахвърлях си идеите под някакъв вид там, дреме ли ти?). Инак, че съм се олял, това си го знам. Не се славя с остър ум попринцип, пък късно вечер и рано сутрин(ей ма кви г иплещя) да не говорим... Спи ми са та 0 не виждам.
Че са знаем що за стока сме, знаем са. То и без среща някои неща ти стават ясни. Дет вика една позната: "И какво ще правиш ако се появи някой с който си имал................ "вземане-даване"?(света е малък, София още повече) Ми ко? Шъ са черва и шъ гледъм тъпо(туй го умея най-добри). Или па ша са си изпия хапчито дет праи гърч-гърч, че да са измъкна кат мокър конец(я има такъв лаф, я няма).
ОХ, казах ви аз, че ме няма по организирането, ама кой да ме чуе... Ей на-тръснах срещата баш в трите дни почивка.... И са, ко? То ако дойде 1 човек добре, мъ ша стане нещо като среща а аз мразя срещи. Въх, са на фона на целия си акъл, остава да се смени датата от 4 на 11. Ама ако шъ я давам така, направо за по-догодина да обявя една дата? Ай сиктир и акъл... А днес такъв хубав ден.... Напускам работа....... Еххххх.......
Еми айде, то се видя, че някой трябва да помага, нема да стане само с моя гол ентусиазъм(той гол, гол, та чак студено му стана). Мудераторите-хелп!!! Ай нид съмбади...... Молим най-покорно да помогнити.... Трийте там, па аз ша редактирам и ша постна кат хората(шех и сам да редактирам и да се самозатрия, ма ми е изтекло времето........реши човек сепуко да си прави, ма ни мои). Тъй и тъй кат изключим Sam(под въпрос), друг още е нямал време да са навие, така, че щетите са поправими(дано).
Ама и аз...що не го мариновах първо???

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 04.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 07:31



Дам... Както казах по-доле, даживее мойта мисъл(заспала). Ами остава да се смени датата. Аз са примолих учтиву да настане масово трийене, мъ да видим дали нема ма набият.... Да, па другото е 11 септември... Ужасъ, чак са видех. Ами ко да праим. Датата да си остане същата, па кой може, може. Айде то веднъж да се завърти колелото и ще почнете да се срещате, и шъ стани мафия, ша настане чудо невидено....
Сори, че тъй са опитлачих, ама аз нали съм си аляво и русо(макар и не много естествено; аз съм рус по душа и убеждения).
То добре, че има време, та да се доуточни кога и как, щото като за първи път..... То не, че ще стане масово присъствие, мъ....
(абе поне една логична приказка казах ли? или само ги говоря едни??? за мен само ограничен достъп до клуба-след като съм се наспал, през дена, по светло, и само под родителски контрол...)

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.08.04 10:53



Аз намирам идеята за хубава, особено щом има и ентусиасти-организатори;-)

Колкото до датата, засега не мисля да пътувам някъде през 3-те почивни дни (още повече, че като гледам, ще си остана сам вкъщи, което си е приятно събитие:-), малък отдих), но нещо друго ме притеснява лично мен - тогава (на 04.09 вечерта) е първият официален мач на националите по футбол за световните квалификации. Не ми се изпуска:-/ Но... ако се получи добра организация и се отзоват хора за срещата, може и да жертвам мача;-) Ще видим...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: BBourgas]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.08.04 11:07



Е, то е ясно, че "правила" е силно казано, но все пак, като ще е нещо организирано, уточнения от тоя род са необходими (както организационни, така и от специфичните съображения за "дискретност", които сигурно са важни за мнозина).
Човекът (Пазача;-)) си е направил труда да помисли за (почти) всичко май и да го синтезира...

Бтв, замислих се аз от коя половина(стока) съм...


Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: 04.09.2004нови [re: 3X]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано27.08.04 11:17



Е, то и да не ги(ви) забравяме, не може да се направи кой знае какво май...:-/
Всъщност, не вярвам някой да пренебрегва тоя факт, даже и друг път е ставало дума за една по-"мащабна" среща на клуба, с интернационалното присъствие;-), но е ясно, че това е сложно за реализация. Все пак наскоро jaytee беше предложил да стане нещо такова догодина по повод годишнината на клуба;-) Добра идея:-)

Най-малкото, ако срещи на клуба станат някаква традиция (дори и не толкова редовна и честа), винаги някой от "чужденците", който се завръща за нещо в Бг, може да се обади, да се джойне;-) и т.н.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: 04.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.08.04 14:31



може ли да се престраша и да предложа 6 септември....
Не само , че вече всички ще са си в Сф, но и е символично някак си - първата среща в деня на Съединението



Тема 06.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 15:59



6-ти да е, лошу нема. Добре, че има време за доуточняване.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: 06.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор prinyo ()
Публикувано27.08.04 17:39



Къде и как?
имам предвид - на лични бележки ли ще уточняваме мястото или "публично".




Тема Re: 06.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано27.08.04 18:15



Как така публично? А мистерията? Тръпката? Скритата и тъмна страна на нещата? Далеч по-интересно е да си играем на "Развален Телефон" отколкото да заявим нещата открито и ясно! Що трябва да е лесно, като може да е сложно?

Посуепис: След кратка но оспорвана консултация с кой ли не за какво ли не, стигнах до заключението, че за момента публичността не е удачна. Пък ако искате ще го подложим на гласуване сред тези дето ще идват. Мнозинството определя.
Инак всичките ми координати са там нейде-кой както му е удобно.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: pensif]  
Автор lucious (непознат)
Публикувано28.08.04 03:15



Много сте се престарали с писането момчета, понеже ми е късничко за такива сериозни четива направо да си питам - това само за "старотиите"/ разбирайте по-старите ЧЛЕНОВЕ на клуба/ ли важуи или се приема и капка свежа кръв/обеззаразена

Angels can fly becouse they take them selves lightly!


Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: lucious]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано28.08.04 03:23



Добре дошъл в отбора!!! Няма излизане от кюпа... Разбира се, че новодошлите са гуд уелкъм



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: BBourgas]  
Автор lucious (непознат)
Публикувано28.08.04 03:45



Е бебчо тебе ще те помня за това топло посрещане звучи многообещаващо и малко се плашещо, / но приятно де

Angels can fly becouse they take them selves lightly!


Тема Re: 04.09.2004нови [re: prinyo]  
Автор SomeOne86 ()
Публикувано28.08.04 12:17



ще се съединявате в деня на съединението ли?

идвам тогава!



Тема начи на шестинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Mилeн Бyттepбayм (новак)
Публикувано28.08.04 15:22



а аз как ше разбера кога и къде по-точно, тряат ли все пак толкова пък сериозни мерки за сигурност?



Тема Re: начи на шестинови [re: Mилeн Бyттepбayм]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано28.08.04 16:12



pokanite shte se izprashtat po email sreshtu ime i EGN, sled proverka v NOI, che si si plashtal zdravnite i pensionni osigurovki....



Тема Re: начи на шестинови [re: Mилeн Бyттepбayм]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано28.08.04 17:23



Вместо да се направя на ударен и да ти кажа "Ми вече е написано защо и как!", ще направя това което винаги м исе е искало някой да направи за мен когато малкият ми и аляв мозък просто отказва да функционира-ще обясня още веднъж.
Ще разбереш кога и къде по-точно когато решиш, че искаш да присъстваш и ме уведомиш за това си желание, по един от следните начини-email, ICQ, бележка. Мейлите ми и номера на кю-то са упоменати по-горе в темата и освен това ги има в профила ми. Тъй като аз съм организатор на срещата, целта на цялата тази работа е да уведомиш мен, че ще присъстваш. Едното: "Аз ще дойда.", казано тук в клуба, не се брои. Трябва да знам колко и кои хора очакваме, а не да виснем и да чакаме половин час някой който ей така е заявил, че ще идва. Освен това, срещата е на клуба(на хора от клуба) а не на случайно прочели темата и желаещи по някакви си техни причини дадойдат.
Къде по-точно ще се състои срещата все още не е уточнено, за момента се обмислят предложенията, като всеки който ще идва е свободен да предложи място.
Колкото до "мерките за сигурност" по отношение на необявяването на цялата информация в клуба-така съм преценил аз. Аз съм се заел да отганизирам някаква среща и затова аз казвам как ще стане цялата работа. Ако наистина ти е интересно защо са трези мерки за сигурност, отвори някой сайт за запознанства или пък попитай познатите си бисексуални и гейове, лесбийки и т.н., какво е най-важното за тях. Отговорът, ако по някаква причина все още не е ясен, е ДИСКРЕТНОСТ. Поради тази причина прецених, че обявяването на точното място и час на срещата тук в клуба, където ВСЕКИ може да прочете това, е непрепоръчително. Наречи ме параноик, свръхпредпазлив, или нещо подобно, но смятам, че уважавайки желанието за дискретност на преобладаващата част от хората, бих ги предразположил да присъстват на тази среща.
Ако още нещо не е ясно, имаш някакви въпроси или нещо друго-то заповядай, ще се радвам да помогна.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема ама аманови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Mилeн Бyттepбayм (новак)
Публикувано28.08.04 18:46



ама къде ще бъде срещата



(ебавам се, ясно ми е, споко)



Тема Re: 06.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано02.09.04 22:22



Срещата е обявена и както знаете ще се проведе в понеделник от 17-30 часа. Ако желаете да присъствате разполагате с време до неделя-обедно време. След това, до края на същия ден, ще ви бъдат предоставени всички детайли за самата среща.(уточнение-някои пощи правят закъснения в пращането/получаването на писма; предполагам е ясно, че аз не нося никаква вина за това; кю-то и бележките са експресен начин за свързване)
Това е последна подкана. Оттук насетне кой видял-видял, кой се свързал с мен-свързал се. Толкоз.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема ...инови [re: Guardian_Hearts]  
Автор CuteBoy (симпатяга)
Публикувано03.09.04 08:21



който го е срам, срам го е
Трябваше да е по тъмно тая среща, защото аз се изчервявам много пред непознати и ще ми се смеете, ако дойда



Тема Re: ...инови [re: CuteBoy]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано03.09.04 12:03



Че кой не се изчервява ?

на мен дори кецовете ми почервеняват от срам, ще ги видиш;-)


>ще ми се смеете, ако дойда

Пък ако вземем да си се смеем на изчервяванията и притесненията, ми то поне в началото ще се наложи само да се хилим като невменяеми май;-)

Така че споко!
Не си единствен...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: 06.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SomeBoy (18)
Публикувано03.09.04 22:22



а да си носиме ли малки розови стикерчета на гардите с имената на прякора ни в clubs.dir.bg?





Тема Re: 06.09.2004нови [re: SomeBoy]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано03.09.04 22:50



Както казват хамериканците - "Живеем в свободна страна" - ако искаш значка - знайш къде ги продават.

Усвен това, глей ся - ако не мойш да различиш група "различно сексуално ориентирани лица" сред тълпата - ти що ся буташ къди тях?

Пък запознанството - най-после - не онлайн, а фейс ту фейс (шъ прощавате хамериканския ми) - начи викаш: Аз съм Sam, демек - Георги и готово :)



Тема Аз няма да дойда!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано03.09.04 22:53



да си кажа! Не искам да се срещам с досадни жени, които се навират в този клуб да си кажа.
П.П. Идеята иначе е добра за гей купон...



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано03.09.04 23:14



Имам само един въпрос - купона на вън ли ще е или у някой?



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Spark82]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано03.09.04 23:18



Да съм споменавал думичката "купон"? За такъв не е ставало въпрос, може и да не стане, може и да измислим нещо. Това е среща за запознаване един с друг, не парти. Ако прерастне в такова-хубаво, но аз организирам среща(та), не купон.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Аз няма да дойда!нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор 3X ()
Публикувано04.09.04 06:36



kato naprimer tozi kupon:
http://www.cuteboybbparty.com/
Sheguvam se , razbira se!;-)



Тема Re: 06.09.2004нови [re: SomeBoy]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано04.09.04 14:42



ти лично, викам да си носиш по един жълт банан заврян отзад, в джобите.



Тема Re: Аз няма да дойда!нови [re: Cyпep Mapиo ®]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано04.09.04 14:43



В отговор на:

да си кажа! Не искам да се срещам с досадни жени, които се навират в този клуб да си кажа.



народа е казал: кой се бои от жени - да не ходи в гората!



Тема Re: Аз няма да дойда!нови [re: 3X]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано04.09.04 18:34



Може и като този! Без да се шегувам!
не останах с впечатлението че някой предлага среща на монахини



Тема Re: Аз няма да дойда!нови [re: 3X]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано04.09.04 18:47



Хехе, е добре де... Поизтрайте до другата пролет, за да осигуря терена:!



Тема Re: 06.09.2004нови [re: uncool]  
Автор SomeBoy (18)
Публикувано04.09.04 18:53



ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!



Тема Re: Аз няма да дойда!нови [re: BBourgas]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано04.09.04 19:00



:-) аз поканен ли съм?
Знаеш че на някой твои неща не бих простил!



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Mилeн Бyттepбayм (новак)
Публикувано05.09.04 08:14



az ti pratih belezhka tuka, ti taka i ne mi pisa obratno !!!!



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Mилeн Бyттepбayм]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано05.09.04 12:20



Бележка от теб не съм получавал. Ще приема, че интересът ти е сериозен и ще ти пратя информацията по бележка. Обърни внимание на призива за потвърждаване на присъствието в края и.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб)нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано05.09.04 13:53



Момчета, аз няма да мога да дойда :( - на работа сум и Понеделник и Вторник, и то нощни смени. Ще чакам до пролетта, за да може Бъргас да осигури терена (хехе), пук и ако има терен повече хора ще дойдат, туи като някои не са открити гейове :)
Да си изкарате приятно и ако ще пиете, да пиете и за мен ;)



Тема Re: 06.09.2004нови [re: SomeBoy]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано07.09.04 10:18



В отговор на:

В отговор на:

ти лично, викам да си носиш по един жълт банан заврян отзад, в джобите.


ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!


банан не видях, ще да е бил много мъничък някой, не е като да не огледах добре?

(оглежда се за някой модератор) тая тема мисля може да я пуснем да потъва надолу веч...

Редактирано от uncool на 07.09.04 10:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.