Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: начи на шестинови [re: Mилeн Бyттepбayм]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано28.08.04 16:12



pokanite shte se izprashtat po email sreshtu ime i EGN, sled proverka v NOI, che si si plashtal zdravnite i pensionni osigurovki....



Тема Re: начи на шестинови [re: Mилeн Бyттepбayм]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано28.08.04 17:23



Вместо да се направя на ударен и да ти кажа "Ми вече е написано защо и как!", ще направя това което винаги м исе е искало някой да направи за мен когато малкият ми и аляв мозък просто отказва да функционира-ще обясня още веднъж.
Ще разбереш кога и къде по-точно когато решиш, че искаш да присъстваш и ме уведомиш за това си желание, по един от следните начини-email, ICQ, бележка. Мейлите ми и номера на кю-то са упоменати по-горе в темата и освен това ги има в профила ми. Тъй като аз съм организатор на срещата, целта на цялата тази работа е да уведомиш мен, че ще присъстваш. Едното: "Аз ще дойда.", казано тук в клуба, не се брои. Трябва да знам колко и кои хора очакваме, а не да виснем и да чакаме половин час някой който ей така е заявил, че ще идва. Освен това, срещата е на клуба(на хора от клуба) а не на случайно прочели темата и желаещи по някакви си техни причини дадойдат.
Къде по-точно ще се състои срещата все още не е уточнено, за момента се обмислят предложенията, като всеки който ще идва е свободен да предложи място.
Колкото до "мерките за сигурност" по отношение на необявяването на цялата информация в клуба-така съм преценил аз. Аз съм се заел да отганизирам някаква среща и затова аз казвам как ще стане цялата работа. Ако наистина ти е интересно защо са трези мерки за сигурност, отвори някой сайт за запознанства или пък попитай познатите си бисексуални и гейове, лесбийки и т.н., какво е най-важното за тях. Отговорът, ако по някаква причина все още не е ясен, е ДИСКРЕТНОСТ. Поради тази причина прецених, че обявяването на точното място и час на срещата тук в клуба, където ВСЕКИ може да прочете това, е непрепоръчително. Наречи ме параноик, свръхпредпазлив, или нещо подобно, но смятам, че уважавайки желанието за дискретност на преобладаващата част от хората, бих ги предразположил да присъстват на тази среща.
Ако още нещо не е ясно, имаш някакви въпроси или нещо друго-то заповядай, ще се радвам да помогна.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема ама аманови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Mилeн Бyттepбayм (новак)
Публикувано28.08.04 18:46



ама къде ще бъде срещата



(ебавам се, ясно ми е, споко)



Тема Re: 06.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_Hearts (Mahou vs. Mecha)
Публикувано02.09.04 22:22



Срещата е обявена и както знаете ще се проведе в понеделник от 17-30 часа. Ако желаете да присъствате разполагате с време до неделя-обедно време. След това, до края на същия ден, ще ви бъдат предоставени всички детайли за самата среща.(уточнение-някои пощи правят закъснения в пращането/получаването на писма; предполагам е ясно, че аз не нося никаква вина за това; кю-то и бележките са експресен начин за свързване)
Това е последна подкана. Оттук насетне кой видял-видял, кой се свързал с мен-свързал се. Толкоз.

" Don't decide right now, just let it marinate for a while. "


Тема ...инови [re: Guardian_Hearts]  
Автор CuteBoy (симпатяга)
Публикувано03.09.04 08:21



който го е срам, срам го е
Трябваше да е по тъмно тая среща, защото аз се изчервявам много пред непознати и ще ми се смеете, ако дойда



Тема Re: ...инови [re: CuteBoy]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано03.09.04 12:03



Че кой не се изчервява ?

на мен дори кецовете ми почервеняват от срам, ще ги видиш;-)


>ще ми се смеете, ако дойда

Пък ако вземем да си се смеем на изчервяванията и притесненията, ми то поне в началото ще се наложи само да се хилим като невменяеми май;-)

Така че споко!
Не си единствен...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: 06.09.2004нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор SomeBoy (18)
Публикувано03.09.04 22:22



а да си носиме ли малки розови стикерчета на гардите с имената на прякора ни в clubs.dir.bg?





Тема Re: 06.09.2004нови [re: SomeBoy]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано03.09.04 22:50



Както казват хамериканците - "Живеем в свободна страна" - ако искаш значка - знайш къде ги продават.

Усвен това, глей ся - ако не мойш да различиш група "различно сексуално ориентирани лица" сред тълпата - ти що ся буташ къди тях?

Пък запознанството - най-после - не онлайн, а фейс ту фейс (шъ прощавате хамериканския ми) - начи викаш: Аз съм Sam, демек - Георги и готово :)



Тема Аз няма да дойда!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано03.09.04 22:53



да си кажа! Не искам да се срещам с досадни жени, които се навират в този клуб да си кажа.
П.П. Идеята иначе е добра за гей купон...



Тема Re: Срещи на клуб АиА(демек нашият клуб) [re: Guardian_Hearts]  
Автор Spark82 (непознат )
Публикувано03.09.04 23:14



Имам само един въпрос - купона на вън ли ще е или у някой?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.