Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема сексапилен мъжнови  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано25.11.03 19:03



Преди няколко дни Тина и аз спорехме за това дали Киану Рийвс или Юън Макгрегър е по-секси.
Вчера в супера видях, че списанието "Хора" (People) има класация за 10тте най мъже на годината от шоу бизнеса, която се води от Брад Пит. Аз бях много разочарован, че Джастин Тимберлейк е на по-предна позиция от Ръсел Кроу.

Та нека и ние си направим класация. Кой според вас е най-секси от шоу бизнеса?

Аз продължавам да си мечтая за Юън.



Тема Re: сексапилен мъжнови [re: Boian]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано25.11.03 19:24



аз гласувам за Орландо Блум





Тема Re: сексапилен мъжнови [re: Boian]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано25.11.03 20:26



Ох, откога чаках някой да започне тази тема ;-) А ако си гледал Star Wars II, Оби-Ван Кеноби (т.е. Юън) повече ли ти харесва от Анакин?

Ето някои от моите любимци:

Джуд Лоо
Хейдън Кристенсен (Анакин от Star Wars II)
Тоби Магуайър
Том Круз
Бен Афлек


Ако ме нападнат всичките наведнъж не знам как ще определя номер 1?!



Тема Re: ?????????? ???нови [re: jaytee]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано25.11.03 21:57



Oo dalech poveche ot Hayden Christiansen. V tozi film, Hayden Christiansen imashe aktiorskoto maistorstvo i privlichane na zhaba (pone za men). No az si spomniam Ewan ot filimi kato Moulin Rouge naprimer ili pyk "The Pillow Books". Za Jude Law si napulno praw. Shte se "biem" za nego.



Тема Re: ?????????? ???нови [re: Boian]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано25.11.03 22:21



Вече си представям как се бием за Jude Law!!!

А на мен Юън ми беше съвсем безизразен в Star Wars :(. Подобни са и Хю Грант и Киану, например, въпреки че на Киану ролята на Нио страшно му пасва, може би е писана специално за него...

Както и да е, това ми напомни един епизод от "Уил & Грейс" :). Имаше един момент, когато Джак трябваше да влезе в ролята на учител в един клас по драма. Първо на сцената излезе едно момиче, което рецитира нещо, вживява се и т.н. Джак отегчено я прекъсна по едно време и извика едно отмомчетата да продължи, накара го да си съблече тениската и се обърна към класа с думи "ето, това е добра игра!" :))



Тема Re: сексапилен мъжнови [re: Sam]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано25.11.03 22:30



Ей... точно вчера гледах трейлъра на новия "Властелин..." и се чудех дали елфът не е най-големият брат от "Малкълм", а ето кой бил той... Орландо Блум го забелязах едва в "Pirates of the Caribbean", но изобщо не направих връзка с елфа...

Ако не сте гледали "Карибските пирати" да бягате да ги гледате! :-) Там има мнооого интересно превъплащение на Джони Деп.



Тема Re: сексапилен мъжнови [re: jaytee]  
Автор Big and thick (queer)
Публикувано25.11.03 23:04



Уил от "Уил и Грейс", като го видя и ми омекват колетата, страшен симпатяга е! Също харесвам Том Круз и Брад Пит.

THE BIGGER THE BETTER


Тема Re: сексапилен мъжнови [re: Big and thick]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано25.11.03 23:45



Успокоих се, и други харесват Том Круз... :-) Аз страшно си падам по погледа му... и по усмивката с трапчинки...

Сетих се и за още един красавец от моя списък, Харви, гаджето на Сабрина. :-)



Тема Джейсън Стейтъм [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано26.11.03 00:59




The Transporter/The Italian Job



Тема Re: Джейсън Стейтъм [re: BBourgas]  
Автор SamМодератор (като никой друг)
Публикувано26.11.03 01:19



Транспортер ме изкефи. Особено играта на Джейсън Стейтъм. Обаче не е мой тип за секс :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.