Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 13.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Секси спортове  
Автор @donis (ANGELS Xist)
Публикувано20.04.03 07:15



Кои са най-секси спортовете според вас?

Аз лично гласувам с две ръце и крак за водните спортове- като най си падам по скоковете от скала например. :)



Тема Re: Секси спортовенови [re: @donis]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано20.04.03 19:26



скокове във вода и фигурно пързаляне.



Тема Re: Секси спортовенови [re: jaytee]  
Автор BBourgasМодератор (eXiteD)
Публикувано20.04.03 23:22



Борбата и бокса са за мен най-секси спортовете



Тема Re: Секси спортовенови [re: jaytee]  
Автор BBourgasМодератор (eXiteD)
Публикувано20.04.03 23:23



Не на последно място-секса.Това е спортът койо най-често практикувам



Тема Re: Секси спортовенови [re: @donis]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано21.04.03 13:00



Към тениса, водните спортове бих добавил и спортната гимнастика:) Тези са ми Топ 3.
Иначе аз и футбола намирам за секси спорт, зависи от гледната точка...

"To love oneself is the beginning of a life-long romance"


Тема Re: Секси спортовенови [re: @donis]  
Автор Eмoтo (непознат)
Публикувано21.04.03 14:38



Май и аз смятам всички водни спортове за най-атрактивни. Спомням си че като малък много се кефех на скачачите във вода имах много пропорционални тела със страхотен релеф. А първото момче което страшно харесвах физически тренираше водна топка. Имаше страхотна кожа, много хубаво тяло, мускулесто но по-скоро издължено и с много едри зърна на гърдите, които направо ме влудяваха. Няма да ви казвам какъв задник и какви топки имаше, защото ще стане страшно.

Напоследък гледах състезание по вдигане на тежести. Щангистите изглежда са сменили фармацията, понеже изглеждат коренно различни от преди, релефни слаби и добре оформени, нищо общо със соц. типа който си бях изградил за вдигашите тежести. Борците също стават, ако си падате по гаджета джобен формат.

А сега за моя фаворит, това определено са гимнастиците. Прекрасни, наистина прекрасни тела. Без косми, страхотни крака, страхотни задници и невероятно хубави ръце. И една тяхна разновидност състезателите по спортна аеробика - съчетават две в едно - гимнастическата подготовка от малки и това че си падат по момчета (аеробиката им е в кръвта).

Интересно е, чувал съм, но не мога да потвърдя, че футболистите имали най-големи пишки, ама ми се струват прекалено тъпи за по интересни изпълнения. Виждал съм твърде интересни конфигурации в залите по фитнес, но май това е в резултат от вземане на стероиди - доста разгонени екземпляри има там.

Та това е - предпочитам спортисти, интересно е и разнообразно.



Тема Re: Секси спортовенови [re: Eмoтo]  
Автор gasoka (непознат )
Публикувано21.04.03 22:23



Гласувам с две ръце за водните спортове. Първият ми приятел беше спасител на плажа от Бургас. Влудяваше ме с тялото си и с него направих първите стъпки в любовта. Ще останат до гроб спомените ми за черният му бански, който очертаваше нещо вълнуващо достигащо винаги неочаквани размери.



Тема Ах тези спасители :)нови [re: gasoka]  
Автор BBourgasМодератор (eXiteD)
Публикувано21.04.03 23:51



Сега ако ми кажеш че сте се запознали докато ти си се давел и той те е спасил, направо ще падна. Иначе звучи толкова романтично...



Тема Re: Ах тези спасители :)нови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано22.04.03 01:09



Мдам, спасителите са приятна украса на плажа

Everything should be made as simple as possible, but no simpler.
A. Einstein


Тема Re: Ах тези спасители :)нови [re: Пepин]  
Автор @donis (ANGELS Xist)
Публикувано22.04.03 10:22



Ама да си спасител е професия, не е спорт ;-р




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.