Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Да четох цялия диалог:нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано30.09.03 00:26



Това моето беше шега да, не ми е такова мнението за повечето жени.

= SCHEISSE

Тема защото ако ставаше въпрос за мъж:нови [re: Hopтттчe]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано30.09.03 00:29



нямаше да звучи 1вото изречение:
"Той няма никакви проблеми със сексуалната ми ориентация"
Ти с мъже които имат проблеми със сексуалната ти ориентация ли си лягаш?



Тема не е така казах вече:нови [re: Пepин]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано30.09.03 00:41



Говори за жена му която, и било интересно и забавно и нямала никави проблеми със сексуалната му ориентация.
Пак да питам, дали ако аз говоря за мъжът ми, ще изръся че той има проблем със мойта сексуална ориентация, или ще му е интересно и забавно...?



Тема Re: След като не съм направил логичния изводнови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано30.09.03 00:54



то е ясно че нея е имал предвид, но не иска да признае.
Кво толкова пречи да каже: да де извинявайте, не ви пожелавам жени, които ако ви бяха съпруги да реагират безпроблемно на сексуалната ви ориентация.
Ама на, да включим факта, че човекът до тебе е жената... реагирала интересно и забавно на хомосексуалните ти действия.
Абе аз ако бях тази жена
1во взимам точилката и бой по главата, щото мноо ясно че ще съм била излъгана, и 2ро взимам си детето и при мама и татко...
ама да не я обсъждаме, аз също не се интересувам от нея, до толкова до колкото че малко я съжелявам.



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано30.09.03 01:44



реших да не правя сайт. ако ще правя нещо, то ще бъде на професионално ниво, а засега нямам нито такива знания, нито необходимите средства, за да наема необходимите хора



Тема Re: не е така казах вече:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано30.09.03 07:56



Ами де да знам. Той си каза за жена му как стои въпроса. Мъжът ти какво щеше да каже ако си бисексуален?

"Lie still and don't move and a bear won't hurt you" they said.


Тема Re: защото ако ставаше въпрос за мъж:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано30.09.03 08:32



В отговор на въпроса как е реагирала жена му, Сам отговаря:

> Беше й много интересно и забавно. Тя няма
> никакъв проблем със сексуалната ми ориентация

И едва няколко мнения по-надолу, в ново мнение, което е отговор на съвсем друг въпрос, а именно -- как точно стана:

> Интересно е, нали?! Само че историята е малко дългичка.
> Някой ден може би ще седна да я напиша. За да го направя
> обаче ми трябва подходящо настроение и доста време.
> Правил съм го веднъж и тогава ми отне около месец (не
> съм се занимавал само с това разбира се). За съжаление
> не запазих копие от написаното. Ще видим... някой ден може би.
>
> Но казано накратко - просто съм имал късмета да попадна
> на подходящия човек в живота. Случва се понякога.
> И го пожелавам на всички вас.


Двете мнения нямат никаква нишка на развитие помежду си и аз наистина не разбирам какво изобщо поражда... ъъъъъъъъъ... странните ти тълкувания.

Обобщението в зелено очевидно е именно обобщение, при това явно създадено така, че да съдържа есенцията на някаква по-обща за хората истина.

И аз не виждам какъв ти е проблемът от това че са ти пожелали човекът до теб да е подходящ. Никой не ти говори за жени. Изречението, че тя няма проблеми със сексуалната му ориентация е отговор на съвсем друг въпрос. Тия две неща звучат в съвсем различни пространства и на съвсем различни нива, така че не виждам какъв ти е проблемът със звученето.



А иначе, вече съвсем отделно на въпроса ти:

> Ти с мъже които имат проблеми със сексуалната
> ти ориентация ли си лягаш?

Не виждам нищо невъзможно в това да му се случи на човек да си легне с някой, който има проблем със сексуалната му ориентация.

Най-очевидният пример е когато единият от хората, които си лягат, е бисексуален, а другият не е. Ето 2 примера от много възможни:
(1) Другият партньор е гей мъж, който има по принцип предразсъдъи към бисексуалните
(2) Другият партньор е хетеро жена, която има по принцип предразсъдъци към бисексуалните

Слава Богу, не всички имат такива предразсъдъци.

Не е толкова невъзможно (но наистина е по-рядко) да възникне проблем и между гей мъже. Има гейове, които продължават да имат комплекси от факта, че са хомосексуални. Понякога те разпростират отрицателното си отношение към тоя факт и към партньора. В тоя смисъл, единият има проблем със сексуалната си ориентация, който се превръща и в проблем със сексуалната ориентация на другия.

Въпросът обаче е много по-сериозен и обхватен, 'щото ако връзката между двама души се позадържи по-дълго, значи те вероятно се харесват по-истински, след като продължават да държат да прекарват времето си заедно. Разкриват все по-дълбоки факти един за друг. И нищо чудно в тоя процес, много след като връзката е навлязла твърде навътре (примерно след година-две) да изскочи проблем, който да я постави на карта. Той може да е и новопръкнал се проблем, не някакъв таил се с години под повърхността. Да речем, чупи си човек петата и му се налага да лежи неподвижно месец-два и някой да се грижи за него.

Какъвто и да е характерът на проблемите, ще успееш да преминеш от другата страна само ако човекът до теб е достатъчно свестен.

Така или иначе, независимо какви точно (хомо/би/хетеро) са партньорите, съчетанието между тях (хомо-хомо, би-хетеро и т.н.), и характра на връзката им (просто за секс; за обич; брак; брак и деца...), ако случиш на човек, все ще стигнеш по-далеч, все ще изпиташ повече приятени моменти, ако щеш и ще научиш повече.

Пожелавам го на всички, които биха го оценили.

Баси!



Тема ама защо и ти започваш да ме занимаваш с проблеминови [re: Hopтттчe]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано30.09.03 10:11



които не са наша а на бисесуалните и хетеросексуалните.
колкото за логичната си връзка си казах мнението, не може да оцветиш текста в зелено и да кажеш че нямало общо с предишните му постинги.



Тема Re: не е така казах вече:нови [re: Пepин]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано30.09.03 10:13



ами за съжаление не съм. Не знам какво ще каже.



Тема Re: ама защо и ти започваш да ме занимаваш с проблеминови [re: Super Mario ®]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано30.09.03 13:34



Супер Марио :-)

Ако наистина си мислиш че зеленият цвят съм го приоложил като обосновка, аз 100 пъти съжалявам, че се опитах да обясня. Надявах се да съжаля само 10 пъти.

Наистина, не виждам смисъл, така че спирам да занимавам и тебе, и себе си, и другите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.