Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Чokи]  
Автор prinyo ()
Публикувано29.09.03 15:29



Голяма трагедия беше при мен...
Издаде ме хазяйката, когато бях първи курс студент. Беше ме хванала "на калъп" и побърза да се обади на нашите. То бяха едни ревове по телефона, едно чудо... Никога няма да й простя на тази жена.
Тогава майка ми ми каза :"Знаеш ли колко е стрташно да научиш нещо такова за сина си! Каквото и да си правил не трябваше да позволяваш аз да разбера!"


А иначе от няколко години имам твърда политика за "разкривае" пред околните. Сам нищо не обяснявам и не демонстрирам, но ако ме попитат направо - не лъжа.

Цялата случка от едно време има много интересен аспект. Дъщерята на хазяйката беше от моя курс. И за броени дни целият курс, както и целият Университет разбраха. Това беше през зимата - няколко месеца след началото на учебната година. Вече се бях сближил с един колега и бяхме много близки приятели. След като се разчу, най-много се страхувах да не изпадна в изолация. Но той не се оптдръпна от мен, изобщо по никакъв начин не показа това да го смущава. Предполагам близкото му приятелство с гей го е направило по - загадъчен и харесван от жените. Но цялата година тогава бяхме "дупе и гащи", дори споделяхме общ бюджет. Без нито веднъж между нас да се получи напрежение на сексуална основа.
Та разбрах и това - че истината понякога е най-сигурният начин да разбереш кои са истинските ти приятели...


Много интересно реагира на новината дъщерята на хазяйката. Тя възкликна "А какво хубавои момче, да не повяраш..."



Тема Да четох цялия диалог:нови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано29.09.03 16:03



В:А жена ти как реагира като разбра?
О:Беше й много интересно и забавно. Тя няма никакъв проблем със сексуалната ми ориентация.
В:Добре де, разкажи ситуацията, кога го разбра, как... и т.н...
(ако искаш естествено)
О:Интересно е, нали?! Само че историята е малко дългичка. Някой ден може би ще седна да я напиша. За да го направя обаче ми трябва подходящо настроение и доста време. Правил съм го веднъж и тогава ми отне около месец (не съм се занимавал само с това разбира се). За съжаление не запазих копие от написаното. Ще видим... някой ден може би.

Но казано накратко - просто съм имал късмета да попадна на подходящия човек в живота. Случва се понякога. И го пожелавам на всички вас.
------------------

Значи, тъй както е ясно че не може да наречеш жена си по др. начин, ти я наричаш в накратко казаното "човек"
но общият ти разговор с Юпитер се е водил до това как е реагирала жена ти, т.е. наречена от тебе "човек"-а.
Най- накрая се оправдаваш, обаче че си ни пожелал и на нас не жени, а всеки каквото му допадне, и ме обвиняваш в това че не съм чел.
Много ми е неприятно, че ме мислиш за малоумен, но прочетох горното и логичния извод който мога да си направя, е че ни пожелаваш именно такава жена като твойта.
За съжаление трябва да те разочаровам още веднъж, защото ако мене ме бяха питали

В: А мъжът ти как реагира като разбра
нямаше да отговоря:

"О: Беше му много интересно и забвано. Той няма проблеми със сексуалната ми ориентация"
МИ много ясно какви проблеми да има със сексуалната ми ориентация бе човек?



Тема Re: Да четох цялия диалог:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано29.09.03 16:17



Само една поправка: Не се оправдавам, както споменаваш. Не ми е и минало през ума да се оправдавам за това, че ТИ не си разбрал нещо. Изводът, който си направил може и да ти изглежда логичен. Но не е.

Това което имах предвид, когато казах човек, беше именно човекът до мен. Понеже съм бисексуален, можеше този човек да е мъж. Случи се да е жена. Но това не променя нещата.
Пожелах на всички, пишещи тук (между другото, се е случвало да са не само мъже, ако не си забравил) да изкарат късмет с човека до тях. На гейовете - мъж; на лесбийките - жена; на бисексуалните - каквото им било писано .
Ох, уморително ми е да обяснявам елементарни неща, да знаеш.



Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: prinyo]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано29.09.03 16:38



баси!? Тая, хем пари е получавала за наема?...



Тема След като не съм направил логичния изводнови [re: Sam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано29.09.03 16:51



колкото и да разправяш в предишнитете си постинги че не съм чел, макар че все за женати са те питали и все за нея си писал за какво пишеш тук?
Явно е че хората не могат да ти разберат логиката.
Именно още веднъж пак ни го повтори:
Човекът до тебе се е случило да е жена.
Това ни е ясно, казах ти вече
И
Пожелах на всички, пишещи тук да изкарат късмет с човека до тях.
Т.е. с жена.
Колкото за това в скобите:
(между другото, се е случвало да са не само мъже, ако не си забравил)
Да не съм забравил, тука се моткат и едни хомосексуални жени, за тях това за жената което си им пожелал е ок, тях може ли да ги забравиш? Аз не им обръщам внимание обаче, немат стойност за мен
Колкото да твърдиш че влизат и хетеросексуални, да понякога но те не се задържат. рядко ще прочете това мнение някой случаен.



Тема Re: Да четох цялия диалог:нови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано29.09.03 16:53



Да, и аз не виждам какво толкова обясняваш. То се подразбира. Всеки е чувал вица "Жив човек нямаше, само някакви жени.."

= SCHEISSE

Тема Re: След като не съм направил логичния изводнови [re: Super Mario ®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано29.09.03 17:01



Е, СуперМарио, ако и след толкова обяснения не си разбрал, аз се предавам! Чети и разбирай както и каквото искаш. Проблемът е твой, не мой. Ако и едно сърдечно пожелание ти дава повод да се дръвчиш и да демонстрираш софистична "логика", наистина обясненията са излишни.

Знаеш ли на какво ми напомня твоята логика?
Иван яде салам. Кучетата обичат салам. Следва логичния извод, че Иван е куче.



Тема Re: След като не съм направил логичния изводнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (воден)
Публикувано29.09.03 17:12



Пък за твойта логика с интернет клуба дето я изцепи, да не говорим.

= SCHEISSE

Тема Re: Как реагираха родителите?нови [re: Super Mario ®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.09.03 18:25



Weibchen, weibchen ... !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: След като не съм направил логичния извод [re: Super Mario ®]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано29.09.03 20:10



Супер Марио, не мога да разбера защо като ти кажат "човек", ти веднага се хващаш за пола? Има неща, дето не зависят от пола -- един свестен човек може да ти бъде добър приятел независимо дали е мъж или жена.

Цитирам:

> > Човекът до мен се е случило да е жена.
> Това ни е ясно, казах ти вече
>
> И
>
> > Пожелах на всички, пишещи тук да изкарат късмет с човека до тях.
>
> Т.е. с жена.

Това по каква логика го измисляш?!
Ако човекът до теб е жена, пожеланието се отнася за това тя да е добър човек
Ако човекът до теб е мъж, пожеланието се отнася за това той да е добър човек

Откъде са ти тия жени на главата изобщо не проумявам ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.