Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 15.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стига вече!нови [re: Boian]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано07.08.03 19:38



Ннннне, по-добре недей. Ще стане пак гадно.

Нека си потънат от самосебе си надолу.



Тема Re: Стига вече!нови [re: Boian]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано07.08.03 19:45



Всъщност аз вече отговорих на това, но пак накратко, за всеки случай

Бояне, разбирам, че ти е трудно да преглътнеш. Същно толкова трудно е и на Никам и Градуса, но си заслужава.

Никой не казва, че едните са виновни, другите -- безгрешни. Мисля че всеки който иска да си преценява за себе си, може да се гмурка наволя да следи кавгите, но нека тия кавги си останат в миналото. Ние им се нагледахме достатъчно.

Ти не я предизвикваш, но с упоритото изразяване на възмущението си сега, било то справедливо или не, поднасящ пламъка към все още доста влажния фитил.

Колкото до администраторите, именно затова е най-добре записките да си останат както са и никой да не ги пипа. Те ще си потънат непокътнати надолу. Всеки непредубеден човек може сам да прочете и разбере кой кога и какво.



Тема Re: Стига вече!нови [re: prinyo]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано07.08.03 19:56



Приньо, мисля, че шансът определено не е загубен. Нека, както никой не закача излишно Никам и останлите, да не дърпаме излишно за опашката и модераторите.

И върху двете страни се изля много, много помия напоследък. Дори на най-устойчивия понякога му писва.

Така че, моля, удръжте натиска още малко, за да преминем кризата.

Почвам да си мисля, че ако развитието на кубинската криза зависеше от такива като нас, светът сега щеше да е ядрена зима :-)



Тема Re: Стига вече!нови [re: Boian]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано07.08.03 20:18



Щом няма начин да се преместят, тогава е по-добре ги оставиш наистина.

Et in Arcadia alto!


Тема Re: Стига вече!нови [re: Hopтттчe]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.08.03 20:26



Има едно правило в журналистиката за неприкосновеността на личността. И един парадоксален въпрос - доколко неприкосновена е личността на публичните личности. Отговорът - публичните личности затова са публични, защото са се отказали от всякакво "прайвъси".
Та и с модераторите е така. Не може някой да държи и размахва ножа, а ние да внимаваме с него. Модераторството е повече отговорност, отколкото превилегия и това е ясно на всеки, който някога е отговарял за нещо.
И след толкова постинги, идеи за вкарване на нещата в ред, той идва и казва "Аз съм!". Какво бил преживял, чул и т.н. няма никакво значение, защото той е модератотр. Ако всеки министър се зарязва работата и тръгне да прави зулуми щото във вестниците го били оплюли, докъде ще я докараме.
Хем иска власт, хем не му държи - ами тежка е царската корона, като ти е слаб вратът ще я оставиш, а няма да занимаваш целия клуб с ранимата си душа...
Наистина се предавам, никакъв смисъл няма.



Тема Re: АКНЕнови [re: prinyo]  
Автор Balkan_BEAR (възБУДИТЕЛ)
Публикувано08.08.03 00:40



Всеки клуб си има акне и като дойде време за изстискване на пъпките, целият форум бива опръскан. В този обаче пъпките никнат като гъби след дъжд. Така ще бъде, докато не се намери някой майстор, който да предложи ЗДРАВ ЯК СЕКС на страдащите от акне. Тук не е най-подходящото място за това (все пак целите на клуба са малко по-други, макар да включват и това). Затова че някои ходят недоеб..., не е виновен никой тук. А и винаги съм твърдял, че търсенето на вина там, където я няма, е първият признак за изкривено мислене поради липса на секс. Логико-психологическата връзка е дълга, но сте достатъчно интелигентни, за да я съзрете сами.


BEAR


Тема Re: АКНЕнови [re: Balkan_BEAR]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано08.08.03 01:00



Мноо си прав!!!

]Клах, клах и после смях]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.