Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стига вече!нови [re: pensif]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.08.03 15:25



>Кой и как ще наложи изпълнението на няколкото "трябва", които си дал като съвет?

Ами те сами. Никам и компания като осъзнаят, че така настройват хората срещу тях, а модераторът - ако иска да направи нещо хубаво за клуба - тоест ако не иска да остане в историята като "по негово време бе съсипан клуба...".
Смятам, че ако и двете страни направят минималните усилия, циркът ще свърши.

А ако останалите не се правим на сеирджии и не се включваме от време на време в дразгите колкото за да долеем масло в огъня, то няма да се започва отново.
Външните хора не са проблем, защото до колкото знам тук могат да постват само регистрирани.



Тема аз бих казал следното:нови [re: prinyo]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано07.08.03 15:36



И на мене ми умръзна. Но проблемът е защо се заядохте точно с мен?
все едно, де за мен седят мръсните думи на някой хора.
Ако модераторите още в началото не се бяха намесили в първата ми анкета, а вие СИ БЯХТЕ казали мнението нямаше да се стига до там нали?
Но аз продължавах да пиша с какво единият от модераторите не е добър, вие да си мълчите, намеси се миренка, нарочно или не, от там викна и елия, и другия модератор не започна да трие.
Явно, изводът е един:
НИКОЙ не дружи с тези които му се подиграват, не му дават да си изказва мнението и т.н. ако някой ми посочи една Обида към някой от моя страна... Моля ви на БЕЛЕЖКА, ще си позволя сам да се махна и за това

за сега спирам няка си върви гласуването...



Тема Re: Стига вече!нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.08.03 15:39



Интересен вариант на ръкостискане.

Сега остава да чуем другата страна.
Моля всички "неутрални", на които им е писнал сеира, да ме подкрепят с постинг в тази нишка.

(Уточнение: Аз лично разбирам мотовоте на Никам, но също така вярвам, че мотивите на модератора са били добронамерени, т.е. смята, че е действал за доброото на клуба. Но методите не са добри, какот се казва, пътят към ада е постлан с добри намерения. За мен, както и предполагам за повечето хора, няма значение кой е модератор, стига да има интересни разговори. Ако някой иска преврати, моля да не занимава всички с тях.)



Тема Re: Стига вече!нови [re: prinyo]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано07.08.03 15:42



Това с регистрацията няма връзка - и регистрирани могат да влизат за пръв път, и хора от други клубове...

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема :)))нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано07.08.03 15:44



Попаднах преди време на една статия, която разказваше начините на сдобряване и общуване на хората. Та там пишеше, че ескимосите обичали да си търкат нослетата, за индианците пишеше, че си допират челата; за аборигените на австралия - че си търкат коремите, а за белия човек - че се целува. А ние какви сме всъщност? :)))))))))))))



Тема Re: аз бих казал следното:нови [re: Super Mario ®]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.08.03 15:45



Кое гласуване?
Нито едно смислено гласуване не видях във форума.
Разбирам недоволството ти, но смятам, че ако заради доброто на форума и всикчи нас намериш баланс с наранената си гордост, това би ти спечелило повече уважение тук.



Тема Re: Стига вече!нови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано07.08.03 15:45



Тия двамата са много сладки :-)))))))))))))))))))))) Ееееех :-)



Тема Re: Стига вече!нови [re: pensif]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.08.03 15:47



>Това с регистрацията няма връзка - и регистрирани могат да влизат за пръв път, и хора от други клубове...


Какъв е проблемът с това, всъщност?

Редактирано от prinyo на 07.08.03 15:49.



Тема Re: Стига вече!нови [re: prinyo]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано07.08.03 15:50



Ами помниш ли например какво ставаше с елия и mireto:) когато решаваха да кажат нещо тук? Дори и без да обиждат лично никого?

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: Стига вече! [re: pensif]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.08.03 15:57



Мдааам...

Ясно е, че не може да се мине съвсем без сеири. Идеята ми беше да се опитаме да ги ограничим, а не като тази сутрин - цялата първа страница от постинги в клуба беше посветена на "войната".
И се надявам, че модераторът ще спре да провокира допълнително тези, които така или иначе са се заели да "се изливат" в постинги и ще започне да управлява малко по-зряло. Без да гони, без да обижда и напада пряко когото и да било.
Амин!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.