Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е?нови  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано12.04.03 03:27



...да опитомите хетеросексуален?
Според вас възможно ли е да накарате някой хетеро да пробва с мъж, само защото е узнал за вас, сте му въздействали по някакъв начин или поради друга причина?
Аз все повече и повече се убеждавам в това, че е възможно!



Тема mdamнови [re: BBourgas]  
Автор Jupiter (новак)
Публикувано12.04.03 10:29



Estestveno 4e e...nikoy muj ne e 100 % hetero!



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор Balkan BEAR (непознат )
Публикувано12.04.03 14:47



Възможно е, макар да не бих го нарекъл "опитомяване"!
Допреди няколко месеца бях хетеросексуален. Бъди сигурен, че във фантазиите си всички хетеросексуални мъже и жени неведнъж са били с партньор(и) от собствения си пол. В повечето случаи това си остава само фантазия, в много други помага за мастурбирането. Много по-рядко се срещат хора, които надскачат страха си и опитват в реалността. Доволен съм, че аз също успях да надрасна тези неща. За това обаче трябва да съм благодарен на човека, с който го направихме. Сега не знам дали съм хетеро или бисексуален, но това, според мен, няма абсолютно никакво значение.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано13.04.03 11:55



Изглежда въпроса опира само до това до колко 'наистина' е хетеросексуален. Допускам че има група хора (както жени така и мъже) които са 100% хетеросексуални и не изпитват никакво влечение към другия пол, но май много повече са тези които могат да го правят както с мъже, така и с жени.
А нека обърнем въпроса на обратно - до колко е възможно жена да съблазни гей? Любопитно ми е дали на някой му се е случвало.

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Balkan BEAR]  
Автор Liubopitko (непознат )
Публикувано14.04.03 20:37



Разкажи как го срещна. Кой поде инициативата? Ти пасивен или активен беше? Интересно ми е, защото и аз искам да опитам. Малко съм несигурен, затова се задоволявам засега сам с подръчни средства.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Hopтттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано14.04.03 21:10



А за тебе кое е по-важно - сексуалният елемент в една връзка или духовният? Би ли поддържал връзка която да не е на най-високо ниво в сексуално отношение, но да ти дава нещо друго?

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор @donis (непознат)
Публикувано15.04.03 11:34



Извинете, че се намесвам, но това ми хареса...

духовната връзка лично мен повече ме интересува.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано15.04.03 12:26



Trdno mi e da precenq: s wseki partnjor e twyrde indiwidualno i slozhno :-/

Ot edna strana w momenta mi se struwa, che imam po-skoro obratniqt problem -- s duhownata wryzka. No ne sym siguren dali ne si wyobrazqwam toq duhowen problem, ne moga da kazha sys sigurnost koe mi e nasitina wazhno i koe e kapriz. Mnogo gadna situaciq. Wyw wseki sluchaj sqkash neshto mnogo wazhno mi lipswa. Ako towa prodylzhi twyrde dylgo... :'-(

Ot druga strana, Imalo e predishni sluchai w koito seksualniqt mi interes e ugaswal. S tezi momcheta prodylzhawame da sme priqteli, a edin ot tqh (pyrwiqt, s kojto wryzkata ocelq poweche ot 6 meseca) i dosega si ostawa naj-dobriqt mi priqtel (wypreki che i dwamata si imame "boyfriends").



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Hopтттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано15.04.03 21:05



Ot edna strana w momenta mi se struwa, che imam po-skoro obratniqt problem -- s duhownata wryzka. No ne sym siguren dali ne si wyobrazqwam toq duhowen problem, ne moga da kazha sys sigurnost koe mi e nasitina wazhno i koe e kapriz. Mnogo gadna situaciq. Wyw wseki sluchaj sqkash neshto mnogo wazhno mi lipswa. Ako towa prodylzhi twyrde dylgo... :'-(

Мисля че те разбирам. Имаш връзка, тя в общи линии не е лоша или нещо такова, но не можеш да имаш това ниво на близост което искаш. Или може би не съм разбрал?
А най-общо казано за тебе идеалния партньор какъв трябва да бъде - да прилича на тебе, или да е различен?

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано15.04.03 22:04



и на мен ми идват подобни мисли (като на Нортттче) от време на време... Може би резултат от прекалено големи изисквания към приятеля ми да споделя някои мои интереси и виждания за света , кой знае...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.