Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 14.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е?  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано12.04.03 03:27



...да опитомите хетеросексуален?
Според вас възможно ли е да накарате някой хетеро да пробва с мъж, само защото е узнал за вас, сте му въздействали по някакъв начин или поради друга причина?
Аз все повече и повече се убеждавам в това, че е възможно!



Тема mdamнови [re: BBourgas]  
Автор Jupiter (новак)
Публикувано12.04.03 10:29



Estestveno 4e e...nikoy muj ne e 100 % hetero!



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор Balkan BEAR (непознат )
Публикувано12.04.03 14:47



Възможно е, макар да не бих го нарекъл "опитомяване"!
Допреди няколко месеца бях хетеросексуален. Бъди сигурен, че във фантазиите си всички хетеросексуални мъже и жени неведнъж са били с партньор(и) от собствения си пол. В повечето случаи това си остава само фантазия, в много други помага за мастурбирането. Много по-рядко се срещат хора, които надскачат страха си и опитват в реалността. Доволен съм, че аз също успях да надрасна тези неща. За това обаче трябва да съм благодарен на човека, с който го направихме. Сега не знам дали съм хетеро или бисексуален, но това, според мен, няма абсолютно никакво значение.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано13.04.03 11:55



Изглежда въпроса опира само до това до колко 'наистина' е хетеросексуален. Допускам че има група хора (както жени така и мъже) които са 100% хетеросексуални и не изпитват никакво влечение към другия пол, но май много повече са тези които могат да го правят както с мъже, така и с жени.
А нека обърнем въпроса на обратно - до колко е възможно жена да съблазни гей? Любопитно ми е дали на някой му се е случвало.

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Balkan BEAR]  
Автор Liubopitko (непознат )
Публикувано14.04.03 20:37



Разкажи как го срещна. Кой поде инициативата? Ти пасивен или активен беше? Интересно ми е, защото и аз искам да опитам. Малко съм несигурен, затова се задоволявам засега сам с подръчни средства.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Hopтттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано14.04.03 21:10



А за тебе кое е по-важно - сексуалният елемент в една връзка или духовният? Би ли поддържал връзка която да не е на най-високо ниво в сексуално отношение, но да ти дава нещо друго?

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор @donis (непознат)
Публикувано15.04.03 11:34



Извинете, че се намесвам, но това ми хареса...

духовната връзка лично мен повече ме интересува.



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано15.04.03 12:26



Trdno mi e da precenq: s wseki partnjor e twyrde indiwidualno i slozhno :-/

Ot edna strana w momenta mi se struwa, che imam po-skoro obratniqt problem -- s duhownata wryzka. No ne sym siguren dali ne si wyobrazqwam toq duhowen problem, ne moga da kazha sys sigurnost koe mi e nasitina wazhno i koe e kapriz. Mnogo gadna situaciq. Wyw wseki sluchaj sqkash neshto mnogo wazhno mi lipswa. Ako towa prodylzhi twyrde dylgo... :'-(

Ot druga strana, Imalo e predishni sluchai w koito seksualniqt mi interes e ugaswal. S tezi momcheta prodylzhawame da sme priqteli, a edin ot tqh (pyrwiqt, s kojto wryzkata ocelq poweche ot 6 meseca) i dosega si ostawa naj-dobriqt mi priqtel (wypreki che i dwamata si imame "boyfriends").



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Hopтттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано15.04.03 21:05



Ot edna strana w momenta mi se struwa, che imam po-skoro obratniqt problem -- s duhownata wryzka. No ne sym siguren dali ne si wyobrazqwam toq duhowen problem, ne moga da kazha sys sigurnost koe mi e nasitina wazhno i koe e kapriz. Mnogo gadna situaciq. Wyw wseki sluchaj sqkash neshto mnogo wazhno mi lipswa. Ako towa prodylzhi twyrde dylgo... :'-(

Мисля че те разбирам. Имаш връзка, тя в общи линии не е лоша или нещо такова, но не можеш да имаш това ниво на близост което искаш. Или може би не съм разбрал?
А най-общо казано за тебе идеалния партньор какъв трябва да бъде - да прилича на тебе, или да е различен?

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано15.04.03 22:04



и на мен ми идват подобни мисли (като на Нортттче) от време на време... Може би резултат от прекалено големи изисквания към приятеля ми да споделя някои мои интереси и виждания за света , кой знае...



Тема Re: Отговор на Liubopitkoнови [re: Liubopitko]  
Автор Balkan_BEAR (непознат )
Публикувано16.04.03 00:53



Извинявай, че забавих отговора си, но рядко влизам тук, а и старата ми регистрация не сработва от няколко дни и се наложи да направя нова.

С приятеля ми се запознахме след моя обява в един web site за запознанства. Имах нужда от ново приятелство, без значение с мъж или жена. В отговор получих около 30 писма и от всички тях избрах само неговото. Явно интуицията не ме е подвела, за което съм и благодарен. Не ме питай колко съмнения и вътрешна борба имах, докато се престраша да пиша в този сайт. Съжалявам за всички останали жени и мъже, на които не отговорих, но се надявам и те да са намерили човек, с когото да се разбират даже без думи...
Отговорих на писмото му и усетих, че още с първия негов по-подробен E-mail вече съм влюбен. Това бе съвсем ново за мен. Бях шокиран от себе си!
От думите в следващите му писма разбрах, че и той е в същото незавидно положение. Едва тогава се сетихме да обменим и снимки. Е,... като го видях, окончателно се предадох на чувствата и се оставих те да ме водят. Разбрах, че и той е видял в моите снимки точно това, което предварително си е представял. Не след дълго се срещнахме очи в очи, вечеряхме в един ресторант и още същата нощ се прегърнахме и целунахме. Повярвай ми, сякаш дотогава бях девствен. Толкова разтърсващо ми подейства! Знам, че звучи като в тъп латиноамерикански сериал, но просто така се случи.
...Сега съм щастлив. Имам и приятелка, която също обичам, но усещанията са съвсем различни, несъпоставими.
Питаш дали съм активен или пасивен. Според тези норми съм активен, но лично аз не ги приемам за адекватни. Какво значение има техническото изпълнение, когато то си остава чиста проба спорт, ако е лишено от чувства и взаимност?



Тема Re: Отговор на Liubopitkoнови [re: Balkan_BEAR]  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано16.04.03 01:10



Радвам се за теб:) Знаеш ли... и аз от скоро си мечтая за нещо подобно



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: jaytee]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.04.03 02:57



Аз пък се чудя дали изобщо трябва да се стремя към някой кой знае колко близък до мене като манталитет и интереси. Като се знам какъв съм, само ще се караме че ще се и сбием. Но може би все пак трябва да има известна прилика в интересите и вижданията за света.

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Отговор на Liubopitkoнови [re: Balkan_BEAR]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.04.03 03:01



звучи като в тъп латиноамерикански сериал

Сапунените опери ряпа да ядат - в живота се случват къде къде по-върли неща. Много се радвам за теб че си изпитал тези емоции. Дано времето не успее да ги измие изцяло.

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано16.04.03 16:19



тук не правиш впечатление на опасен човек



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: jaytee]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.04.03 19:14



защото не съм. направо съм си



историята никога не помни първите - само най-добрите

Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор golqm_23 (неопитен)
Публикувано16.04.03 22:11



И аз смятам, 4е е възможно. Винаги до сега съм смятал, 4е съм хетеро, но тази представа ми бе разбита преди 1 месец от моя най-добър приятел, който е бисексуален!



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: golqm_23]  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано16.04.03 23:10



Честито разбиване с пожелания за повече приятни моменти при опознаването на секса с мъже



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано17.04.03 00:33



he he, nice



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: BBourgas]  
Автор davide (наивен безумник)
Публикувано17.04.03 04:35



Очевидно отговорът е "да", след като има представени конкретни доказателства, които не вярвам някой да иска да уборва...



Тема Re: Възможно ли е?нови [re: Пepин]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано17.04.03 11:36



Мисля че те разбирам. Имаш връзка, тя в общи линии не е лоша или нещо такова, но не можеш да имаш това ниво на близост което искаш. Или може би не съм разбрал?
А най-общо казано за тебе идеалния партньор какъв трябва да бъде - да прилича на тебе, или да е различен?


Да, точно така се чувствам -- връзка не само в общи линии не е лоша. В много отношения тя е по-добра от предишните ми връзки. Имам му голямо доверие, че ще реагира по добър начин в критична ситуация. Че няма да се "счупи" или да избяга в критичен момент; че ще търси градивно решение на проблем, стига да приеме проблема за сериозен...

Тука стигаме постепенно и до другото -- важно ли е да прилича на мене или не... Сякаш не това е въпросът. Какво имам предвид?

Положителните черти дето ги казах по-горе, те могат да се опишат с израза "живост, гъвкавост" -- той очевидно мисли, пречупва нещата през себе си, загрижен е, внимателен е. Но докъде се простира това? Има много неща, за които той си има изградена представа, често взета наготово (!!!) отнякъде. Тези неща са като застинали участъци в неговата "живост". Някои от тях са "мъртви" петна: неща до които той не се е докосвал. До които не иска да си даде труда да ги докосне. Може да са излишни, да, но може да са ключови? Може да са важни? Той не достига до този въпрос. Там има капак, който той не вижда защо трябва да повдига. Когато му покажа нещо, което е ново за него, често се случва да реагира така, сякаш там няма нищо. "И какво? За какво ми го показваш?". Понякога е ужасно трудно да обясниш ужасно прости неща.

Аз не искам той да го види по същия начин. Дори напротив -- много по-интересно ще ми е ако го види от друг ъгъл, ако ми открие нова за мен гледна точка. Иска ми се да погледне в нещото, да потърси какво вижда в него, да го изрази... Иска ми се живостта му да достига и до там.

Затуй ми се струва че не държа да е на моето мнение, не държа да възприема нещата по същия начин --тогава сигурно би ми било доста скучно... Но не ми се иска да виждам празен поглед. В такива моменти все едно казваш нещо, за което очакваш живо ехо, а остава само празна тишина...

В тоя смисъл не държа да прилича на мен в мненията си. Е, разбира, сигурно ще ме притесни ако смята, че на крадците трябва да им се режат ръцете за наказание... :-)

Но аз сигурно имам същите неща -- и участъци на живост, и на застиналост, и бели петна. Колкото до критичните ситуации, вероятно в тях ангелът ми би бил по-слаб от неговия.

Защо говоря тогава тези неща? Имам ли право? Капризнича ли? Или това наистина е важно? Не е ли достатъчна степента, в която го има?



Тема Re: Отговор на Liubopitkoнови [re: Balkan_BEAR]  
Автор Liubopitko (непознат )
Публикувано17.04.03 12:59



Благодаря за отговора :-) Ще взема и аз да вляза в някой сайт за запознанства, пък дано ми излезе късмета и на мен. А иначе май предпочитам да съм пасивната страна в секса, но трябва да пробвам за да видя кое повече ми харесва. Пожелавам ти много приятни мигове с твоя приятел




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.