Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гласуваненови [re: mireto:)]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано28.02.03 19:15



Ами значи само моля те внимавай с формулировките. Щотото принципно като обиждаш някого избран от някой друг, обиждаш и двамата.

не ме ебе как е Вуте, аз гледам да съм си добре


Тема Eй шшшш ало!нови [re: mireto:)]  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано28.02.03 21:37



Mire Я кажи някоя обида която съм отправил към теб, че нещо не мога да се сетя

Редактирано от BBourgas на 01.03.03 01:23.



Тема Re: осбъждаме кандидатури за операторнови [re: Super Mario ®]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано28.02.03 23:48




н.п. = няма проблем


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Цел номер 1 за меннови [re: mireto:)]  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано01.03.03 01:02



Искам да стана модератор мире...
Това е целта на живота ми, цели 18 години копнея за това, още докато бях сперматозоидче в топките на баща ми разправях на събрятата ми- на ще видите вие, ще ви изпреваря в оплождането на яйцеклетката и ще постигна целта си! А именно да стана модератор!

Модераторството-това е една велика длъжност за мен, Целта на живота ми.Без нея не бих се чуствал толкова удоволетворен от живота и не бих могъл да продължа да живея.

Разбираш ли сега-ти така или иначе няма да станеш мод-ка, ще продължаваш да си плямпаш-твое право си е да се самоизлагаш...Ще ти обръщам внимание до безкрайност на простотиите, нали все пак трябва да те иронизирам, но така и не можах за какво се бориш и с кого.Ама айде пиши там да няма празно че все пак рекорди трябва да постигаме, нали не е важно съдържанието, а обема



Тема Re: Цел номер 1 за меннови [re: BBourgas]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано01.03.03 01:42



Не знам кой се самоизлага обаче...хех

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.


Тема Re: Гласуваненови [re: Boian]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано01.03.03 04:34



Давам своя глас в подкрепа на davide



Тема Re: осбъждаме кандидатури за операторнови [re: Boian]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано01.03.03 04:51



да гледам темата започва така:

Значи предложенията за модератори досега са:
davide -- bad jo, dirty diana (2)
uncool -- Big and Thick, uncool (2)
BBBourgas -- Perin, BBBourgas, davide (3)
mireto --- mireto (1)
martyr -- Mими Пеперутката (гласът се брои веднъж, въпреки честите преобразувания ), martyr (2)

поправете ме, ако греша и моля останалите да гласуват.

Боян


Ами поправям поправям, но въпреки всичко ти не си редактираш мнението.
Туко виж влиезнал някой и не прочел всичко, те.е. как някавава си не се натиска вече за модератор, като BBourgas и подръжникът му на който не може да му запомни името (причини или out of memory или химия) и гласувал за 4тото изброено име!
И какво ще стане после?
Щом народа я е избрал!?



Тема Re: осбъждаме кандидатури за операторнови [re: mireto:)]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано01.03.03 04:54



Петък вечер, е не си прави труда да си показваш простотиите си на показ, всички разбрахме за какво събираш сили:
утре е събота, а знаем вече какво правиш в събота!
Наприер ето тук
(хихи това горе дане би да е линк)



Тема ще ти каже ама на върбав петъкнови [re: BBourgas]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано01.03.03 05:11



тя на въпроси отговаря "не ти влиза в работа" или " ех да не би да нямам право да си изкажа мнението"
или мълчи като и този другият език дето най много я интересува. За разлика от турския, който обаче го говори когато иска а иначе само се прави, че не разбирала.
Но въпреки, че ме обвиниха в спекулация, нали се сещаш кой линк ти праснах вчера, може това да е причината на несвързаните и отговори.
ето сега гледам тука не ти е отговорила, а
но на постинга Цел номер 1 е отговорила:
а аз сега ще ти кажа за какво започна да пише такива неща по твой адрес:
Аз казах 1ви, че тя няма право, да е оператор, После ти пак го спомена.
И така тя вече престана да се натиска за модератор за разлика от тебе и мене нарчайки ме с онова незапомнено никче.
не знам що и мене ме включи че се натискам обаче, но пак си давам обяснението, че може да е поради някои химични вещества които изпозлва Са тука се извинявам ама друга логика не виждам.
Но след като престана да се натиска за модератор, не може да живее спокойно ето виждаш ли как ние сме и казали че не става за таква, и вече си и черната офца. Но беше прав де мазни се на ляво и дясно, но когато някой я съквестира поради НЕСЪВМЕСТИМОСТ, започва да обижда.
Такъв е беше и случея, преди месеци, когато имаше смяна на операторите в ева и ева.
Там обаче за съжаление темите са изтрити. А и много не я толерираха, след като изропта защото и казаха че няма право да бъде защото клубът е със хомосексулана насоченост, а тя не е пълнолетна.
От тогава започна да се бие в гърдите и да пита наляво и нядясно, дали се прави разлика м/у непълнолетен и малолетен. Мене например ме е питала 2 пъти. (са не ми се занимава да и търся постингите). явно пак е збаравила поради причините които споменах по горе: Out of memori или ...
тогава мнго добре си спомням, на всички които и подкрепиха регистрацията след като и позволиха все пак да има право да се кандидатира, се мазнише ,като първа приятелка още от детската градина: "мерси мило, аз оспях да се регистрирам" "моля няма защо мило" и т.н., а на тези които не я исках (както и тези която се отказваше от кандидатурата си) за ръпчеше и плежеше.
Амалко дълго но това е отговора.
не се чудя обаче защо все още няма бан тука
но това е друга тема!

Редактирано от Super Mario ® на 01.03.03 05:22.



Тема ти ма кой друг:нови [re: mireto:)]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано01.03.03 05:28



В отговор на:

Автор: mireto:)
Тема: Re: Цел номер 1 за мен

Не знам кой се самоизлага обаче...хех

Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите
-------------------------------------------------------------------------
Мире ти гей ли си?
ако не си гей не пиши повече в клуб със хомосексуална ориентация личните си мнения, защото не знаеш какво е да си гей колкото и да ти се иска
не се предлагай за модераторка, и не ожбиждай тези които ти казват, че не те искат защото не си гей

Ако си гей защо на снимката която си оставила е на момиче? толкова ли те е срам?
И когато те питат каква си би трябвао да отговаряш ако те е срам, спри да пишеш други работи, с тях ставаш за смях повече от колкото ако "кажеш аз съм гей"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.