Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема чудесно утре ще кажа на 10 годишната минови [re: Пepин]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано28.02.03 01:15



братовчедка и тя да се предложи.
то тя също е непълнолетна... Кой доказва че няма право да кандидатства?
Аз питам защо и сега има права на оператор:
нейните мръсни думи изобщо не се трият!
Или е редно да ти напиша:
за разлика от Перин, който не се натиска за оператор но се натиска за друго, както и онази дето не и помня името, не че и чета мненията де, какво ме интересува една непълнолетна и тя вече не иска.



Тема Ама ти да не говориш на онази непълнолетната:нови [re: BBourgas]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано28.02.03 01:19



как и беше името:
абе нещо със скоба и дветочки?
Тя за разлика от някой други се натиска за нещо друго. ама всъшност ти четеш ли и мненията? Кво те интересува какво не е казала някаква непълнолетна.



Тема миретонови [re: Super Mario ®]  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано28.02.03 01:28



А дали пък не си мечтае да заеме мястото на Член1...
Жалко, ще се наложи да се понапъне доста - бледнее пред него само с приблизително няколко хиляди мнения, които съмнявам се ,че трудно ще навакса имайки в предвид изявите и B клуба!

http://clubs.dir.bg/showmembers.php?Cat=16&sb=8&page=1

Редактирано от BBourgas на 28.02.03 02:11.



Тема Re: Може би аз ще ти кажанови [re: mireto:)]  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано28.02.03 01:44



борба свободен стил да явната смърт на един от участниците, на площада пред общината



Тема Ах не съм срещал такаванови [re: BBourgas]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано28.02.03 01:54



иам една друга, обаче. ама чак сега рабирам, защо мразя женте:
да ти кажали BBorgas:
ми не може да им затвориш устите:

Питат ги "искаш ли да се ебем", а те : ама скъпи не виждаш ли че сега се гримирам!
После пак ги питат и отговора е "ама скъпи ще ми се развали прическата"
и така докато накрая:
"ама скъпи не виждаш ли че съм в мензис"
":-))) хихихихии!
Абе все се чудя непълнолетните не трябва ли да ходят на училище или тука е пълно с кръшкачки?
ама така де аз съм чак на 9 страница:

Редактирано от Super Mario ® на 28.02.03 02:01.



Тема Re: миретонови [re: BBourgas]  
Автор bbbs (непознат )
Публикувано28.02.03 02:15



Kompleksite sa vynshniqt oblik na vytreshnite ti protivore4iq moj mnogouvajavani mladi mi priqteliu .
Shto ni zanimavash s tqh? Celta ti v jivota ne e da stanesh moderator na cluba,v kojto vlizam ima nqma godinka/2 , no si krotkam za razlika ot nemirniq ti ezik ,kojto struva mi se ve4e izblednq a i bi vleznal v rolq stiga da imashe kyde , a ne da kisnesh denonoshtno na pc-to si v derzaniq da izmislesh neshto novo , koeto da izhra4ish v tozi klub.(naposledyk dar slovoto ti maj ti se iz4erpa).Nie (skritite 4itateli na toq club) znaem i vqrvame 4e nqkoj den , sled dylgi syprovodeni s pot trenirovki,ne4oveshki usiliq ,tonove hartiq i malko jelaniq sivoto ti veshtestvo shte pridobie forma,togava i shte si razbral 4e jivota e minal pokraj teb



Тема Re: т.е. някой може в този клуб да казва:нови [re: Super Mario ®]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано28.02.03 02:27



От контекст до контекст има разлика. Едно е да почнеш да пишеш ей така мразя гейовете, друго е да имаш провокоция. А то от твоя страна има провокации. С това не коментирам колко е правилно/етично да се отговоря с "мразя те", но не мисля, че подлежи на санкции. Самият аз често се улавям как казвам "мразя хетерите" в пристъп на гняв или пр.



Тема Re: мирето DELETEDнови [re: bbbs]  
Автор Пaчka (непознат )
Публикувано28.02.03 02:30



Редактирано от Boian на 28.02.03 02:41.



Тема Re: т.е. за BBourgas има още един гласнови [re: Super Mario ®]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано28.02.03 02:38



мерси, че ми напомни. Ако не беше ти щях да забравя.



Тема Re: миретонови [re: bbbs]  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано28.02.03 02:45



Така така...
1.Аз ли кисна денонощно, пред компа - та ти ми отговаряш 15 минути след като сам си пуснал мнението. Простиоте сметки говорят следното: Изваждаме от датата на регистрацията ти днешната дата за да видим от колко време си регистрирана и разделяме 11хиляди и нещо на полученото число.Я да видим кой стоял в дир-а денонощно...
1А. Мила, работата ми е такава в момента - оператор съм на клуб и единственото нещо чрез което мога да си убивам времето догкато съм на работа е дир-а и чата... Просто съдба
2.Навярно визираш себе си тук:
...razlika ot nemirniq ti ezik ,kojto struva mi se ve4e izblednq a i bi vleznal v rolq stiga da imashe kyde , a ne da kisnesh denonoshtno na pc-to si v derzaniq da izmislesh neshto novo , koeto da izhra4ish v tozi klub... имайки предвид vynshniqt oblik na vytreshnite ti protivore4iq moq mnogouvajavana mlada mi priqtelko...
Наистина започвам да те съжалявам в опитите ти да се правиш на интересна-
2а.Излишно натоварваш сървъра на дир-а с регистрацията си, с която вместо да ни занимаваш с вътрешните си деразния, можеше да използваш по-практично гласувайки за себе си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.