Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся трайно интимно приятелство  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 08:35



35 годишен мъж търси трайно интимно приятелство с момче на 13-20 години.

Ако се чувстваш малък и копнееш преди всичко за разбиране, внимание и добър съвет от опитен мъж, аз искам да ти дам всичко това. Искам да бъда грижовен и тактичен приятел на момче, което има нужда от такова приятелство. Бих искал с мен то да види доброто на този свят. Сърцето му да прогледне.

Ако си по-голям и имаш нужда и от страстни моменти с мъж, може да си допаднем и за това. Целта на тази обява обаче не е да намеря момче за леглото си. А за сърцето и душата. Затова моля опитните гей-момчета, които просто търсят нова бройка, да не ми пишат, дори да отговарят на посочената възраст и да са много секси.

Аз живея в София. Изглеждам нормално. Имал съм връзки /както сексуални, така и само духовни/ с момчета. Чувствам се щастлив, когато до мен има щастливо момче, с което се обичаме. Тогава светът се променя - превръща се в нещо, в което си струва да се живее.

Да контакт fordancho@hotmail.com






Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
Авторfff (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 15:37



abe twa e super, ama ....
shte ti se oshlajfa deteto i shte ti otleti ..

potyrsi neshto po zrjalo



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 20:35



Ами аз съм на 15 години и си падам по мъже, но никой не знае за това и засега съм си го признавал само в нета, но не и на живо
може да ти пиша



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
Авторjvc (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 22:32



Mojesh da mi se obadish na 088 471388



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Пeпи]  
Авторbraian (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 21:30



20 dod.
pi6i na braian@abv.bg



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 09:31



Ти си чиста проба педофил, бе! Остави момчетата до 18-годишна възраст намира, тъпак с тъпак!



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 21:15



az sam za sarceto i dushata ti!!!!
nali tova tarsish?!
41/172/60
rocky_best@hotmail.com



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
Авторvai (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 06:24



mnogo malki tursish
ti mai si pedofil
ama ne te osuzhdam
az kato biah na 13 imah vruzka s 36 godishen
beshe mi mnogo got toi me obichashe
ama sega sum na 23...



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: sladur4e]  
АвторДaнчo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 22:32



Мисля, че такова приятелство е възможно. Което не значи, че нямаш право да ме определяш като "педофил". Да обичаш не значи само да желаеш физическа близост. Аз съм обичал. Дори съм убеждавал момче да не прави секс със мен, защото съм смятал, че може да създаде нормално семейство и така би било по-щастливо. Повярвай ми, не е само похот. Но не е и без похот. Но луюбовта и човешкото може да победи похатта и животинското. Бих се любил с малко момче, само ако вярвам, че това е в природата му. Сигурно наистина съм педофил по днешните представи, но мисля, че никога не бих навредил на момче.
Също мисля, че ти си искрен/а/ в мнението си и не ти се сърдя ни най-малко. Всъщност, нямам гаранции, че няма да навредя на малко момче, затова когато общувам с тях искам да съм много силен и да не се поддавам на чисто плътските желания. Не мисля обаче, че имаш правото да ме лишаваш от вярата в силата на моята духовност. За мен момчето не е само тялото. Бил съм така влюбен в момче, че с готовност бих умрял, за да живее то.
Все пак, благодаря ти за искреността и за труда да ми пишеш. момче ли си или момиче?



Тема Re: Търся трайно интимно приятелствонови [re: Дaнчo]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 15:21



Драги ми Данчо,
признавам,че си интелигентен и зрял човек.Начина по който отговаряш на агрисивни и спонтанни мнения го доказва.Аз не съм съдник да кажа кой е крив и кой е прав,но съм на мнение,че един човек трябва да осъзнава постъпките и действията си а това едва ли може да го прави момче под 18год.И понеже ми е безкрайно интересно ми позволи да те попитам за кокво може да си говори един мъж на твоите години и един хлапак?!?Според мен такава голяма разлика във възрастта лишава от смисъл една "връзка".Не ми се сърди,не ти чета "конско" просто си казвам мнението от позицията на 30г.мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.