Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 27.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано17.05.22 19:30



Писал съм ти на лични.

Човекът е готов.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано18.05.22 12:42



Хаха, за кой път му се връзваш.
Готов съм да се обзаложа на каквото искаш, че нищо няма да заснеме твоя човек.
Просто защото няма такова нещо като темелко, и рачо стилпиги е лъжец и ще се отметне. Ще те разиграва както винаги прави.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано18.05.22 21:43



Засега съобщенията не ги е отворил.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано20.05.22 07:16



Митев и Русев опитват да спасят КОМУНАЛНИТЕ системи за ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТ.
Щото иначе децата и хвърчоплани ще засвалят.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано21.05.22 19:24



Рачо, много си зле.
3D-то така или иначе умря. Поне засега и не вярвам в близко бъдеще да се възроди. Ако изобщо.

Ама то така или иначе твоите фантазии нямат общо с 3д. Ти си просто един стар фантазьор и лъжец.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано22.05.22 08:47



Натоварва "лидарното зрение" на човешкото оКО.
Автомобилите вече се сдобиват с такова и грешките с проблясващи или мъждеещи силуети ще изчезнат. Лидарите вече не са някогашните механични буркани на покрива на прототипите.

Темелко едва ли ще ги излъже.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано22.05.22 09:43



Какъв темелко? Стига с тези глупости.
Не ми казвай, че този тиквеник е показал нещо.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано22.05.22 20:04



Картините на несъществуващият "Темелко" не са в 3 Д, в определен момент може да се и създаде истинско изображение на сфера и то в напълно обемен вид никак не е трудно ,но сферата е с бял цвят, а изображения могат да се представят и вдлъбнати и изпъкнали но само толкова. Псевдо 3Д може ако се прикачат две лещи и се наложат изображенията но не съм го пробвал инак лещи имам точно колкото ми трябват - 2 . А бе ти нали не искаше да ти говоря за "Темелко" що сега ме ръчкаш??? Риенеее, Риене гони те критическата . Я се взимай в ръце ! Богите ще се окаже прав че требе си уплътниш времето с книгите на Професор Митев и доц Русев та малко да потренираш впрочем тяхната технология никак не е за пренебрегване особено сега кат спряха газовете пък знам ли те тия аборигени може и тока да спрат другата зима колко му е няма атом за Козлодуй и толкова Ганчо да го духа кво им дреме.

Видяхте ли новината: Кметицата и посланичката търкат пречупени кръстове по главната, а тези по телата на добре охранваните бежанци ще ги махат ли? Нали М Джексън си направи кожата бяла, да им дадат пари и те да се пребоядисат. Нямам думи просто какви нелепи изцепки се допускат . Защо израелското посолство спи не му ли стигна атентата в Бургас .

Редактирано от stillpigi-166243 на 22.05.22 20:10.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано22.05.22 21:28



Каза ли нещо?
Пак само шум. Темелко съществува само в празната ти кратуна.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано23.05.22 17:22



Отговори ли ми нещо, пак само шум. Е ми празна ми е кратуната сега като гледам и тебе такива сме на мода - празните хора. Пари съм му бил искал на маймуняка. За Темелко от никого не съм ни искал ни взел пари напълно оборудван е и си работи.И на връх Мусала да го кача - слънчеви батерии съм му купил. А бе ти нали не се интересуваш от Темелко защо все го изтъкваш. Млъкни бе, стига си лопал Темелко та Темелко.Няма ли да млъкнеш вече. Ако искаш снимки кажи как да ги постна тук в Физика ако не искаш, то тогава затвори си плювалника и толкова по въпроса.

Празни хора ей!

Редактирано от stillpigi-166243 на 23.05.22 17:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.