Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 27.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано15.05.22 05:22



Раче, хайде да предположим, че като нямаш ЛИДАРНОТО зрение на Семейство коткови например, си получил някакъв мираж!

Случва се и на Теслите.
Забелязал съм, че и при ГЕНДЕР-МАЖОВЕ го има.
В мъгла и здрач пък игнорват действителни обекти.






Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано15.05.22 05:36



И телевизии гледам по Тубите.
Сапунки не следя, като теб.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано15.05.22 07:53



Хаха, не бил искал пари. Абе ти толкова лъжеш, че дори можеш да засенчиш Киро Канадеца по лъжи.
Не работи търсачката на дира, и нямам време да ти търся глупостите, където си ги писал, че да ти натрия носа как поиска пари. Уплаши се, че някой ще се навие да му пратиш боклука си и поиска пари.
Не че това е важно. Факт е, че толкова пъти лъга, че ми е чудно как не те е срам. Твоята наглост е огромна.
Колкото до измисления ти темелко, не аз, а ти го споменаваш непрекъснато, защото това ти е идея-фикс, само дето е фантазия. Но като нямаш нещо реално, измисляш си, и занимаваш хората с твоето малоумие, наглост и лъжи.

Редактирано от rien ne va plus на 15.05.22 08:16.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано15.05.22 07:59



Гледай бе, гледай. Не ми пречиш. То тубата си е телевизия.
И сапунки гледай, щом ти е мерак.

Но това не е наука. За науката си трябват книги, учебници. От тубата единствено на Файнман виждам някакви лекции качени. Макар и много стари, това е сериозна физика. Другото е чалга. В пряк и преносен смисъл.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано15.05.22 11:36



Тубата е баш за мързели, като теб, дето те мързя да зачетеш даже Митев и Русев!
...

Хайде бягай да търсиш превод на Думичката!





Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано15.05.22 19:39



Прочетох написаното от теб! Спокоен ли си? Не ти работи главата, търсачката си е наред! Погледни все пак на задната седалка може там да е останало някое мое искане за пари . Прочетох ти отговора, не се хаби повече, знам ти вече репертоара. Всички го знаят!!!

А ти знаеш ли как да постна снимка тук? На Темелко бе кажи как и ще го видиш .Ще го видиш. Да! Не съм толкова задръстен ! Няма проблем да го видиш, но няма и лесен начин да го направиш. Точно ти казвам само с това ще си останеш ти просто не можеш да го направиш, без нукои специални части и аз не бих могъл да го направя но знам кои са и ги имам. Просто късмет ми е.

Редактирано от stillpigi-166243 на 15.05.22 19:48.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.05.22 00:11



Да ти казвам ли сървър за качване на снимки, та и видеа или сам ще си намериш?

От там даваш линк тук и гледаме, та... пушек се вдига.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано16.05.22 11:42



В Митев и Русев няма кой знае какво за четене. Прочел съм я.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано16.05.22 11:44



И продължаваш да лъжеш. Търсачката на дира от години не работи. И сега не работи, специално проверих, да не би случайно да съм пропуснал някоя изненада. Е няма изненада, пак не работи.

Тези номера с качването на снимките вече сме ги играли, няма да ти се вържа пак на тъпите номера, а и отдавна не ме интересуват твоите измислици, ако искаш качвай снимки, за мен е все едно.



Тема Re: От "Тубата" може да се учи физика:нови [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано16.05.22 17:01



И да има търсачка, мои претенции за пари от теб, а и от когото и да било друг няма да намериш! Това ти казах вчера!!! Мен пък изобщо не ме интересува какво тебе те интересува. Ти съвсем ясно показа какво те гъделичка - да плещиш и да предизвикваш, а после да се оплакваш че си бил мммм подведен и измамен. Ми не е пък чак най доброто поведение в НЕТ-а Риен-е, по скоро ти повтаряш поведението на Богито.
Богомиле сега на тебе пък ти казвам, прати го оня шахматист дето е от Бургас да снима Темелкото и поне ти да си го имаш на видео - така и така обичаш бомбастични новини ще имаш една от мене. Когато и да го пратиш ще го приема само пиши предварително. Нямам нищо против да притежаваш напълно документирано едно сериозно техническо постижение. Разбира се ако те интересува, ако ли не, благодаря за спестеното време- на баба меца и е все едно колко силно ще тупа зайчето по масата с юмручета.

Редактирано от stillpigi-166243 на 16.05.22 17:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.