Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 03.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема някой знае ли как работи това  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано02.02.21 22:56



[url]https://www.pinterest.com/pin/602989837606628699/[url]



Спокойно моряци, ножът е дървен,най близката суша е дъното и вода има за всички!!!

Редактирано от stillpigi-166243 на 02.02.21 22:59.



Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано03.02.21 19:22



Никой не знае това е чудесно, значи аз пръв ще науча!
Добре това е ясно, А някой да владее перфектно иврит или гръцки? Трябва ми за един превод на програма за рисуване от български - хубава е , ще има и малко въэнаграждение 80 лева просто субтитри



Честит нов Премиер Г-н Красимир Каракачанов. Е, ще му построим специален танк та и победителя на Наполеон мир на праха му, да завиди. Оф грешка, лорд Уелингтън е управлявал кон не танк. За Новия премиер ще трябва добиче фиордска порода може би два пожили увидели.

Редактирано от stillpigi-166243 на 03.02.21 19:42.



Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано04.02.21 18:19



Кабелни канали от медни тръби и LED лампи.
...

По принцип има нагреватели и осветители с COP над 1, но това е за естетика само.



Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано05.02.21 19:32



Благодаря Нео, убягнал ми е кабела ... Пообърках се щото стийм е пара та си помислих нещо друго. ..
Дай един единствен пример за направено такова нещо: "По принцип има нагреватели и осветители с COP над 1"

Важното е да намерим нещо за ядене до там сме я докарали или греша?

Редактирано от stillpigi-166243 на 05.02.21 19:38.



Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано06.02.21 16:49



В отговор на:

Дай един единствен пример за направено такова нещо: "По принцип има нагреватели и осветители с COP над 1"





Аз мога да ти дам и два, и три, че и повече примера, ама на плоскоземците като им дават примери, каква е файдата.?



Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано08.02.21 22:34



Че е плоска земята твърдят бивши сценаристи на Новият Партайгеносe Слави Трифонов - сега са в Европарламента и папкат, а ние ядем вмирисания грах на Billa




Стига си се правил на жертва пич - събирай парички и изчезвай от тази обречена територия

Редактирано от stillpigi-166243 на 08.02.21 22:34.



Тема Re: някой знае ли как работи това [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано10.02.21 08:08



Аз разчитам да мъ вардиш от осите, а ти при тяу мъ гониш!

Тъй ще загине пчелинът бре!
Нъл Пчеларят трябва да Си получи субсидиите от космофондовете!
Да не излезеш някоя агентурна ТЪРТОВКА ей! Уж на работничка се пишеш, ама Темелко още не е на Пазаря.



Тема Re: някой знае ли как работи това [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано12.02.21 20:25



Вече съм пенсионер!!! Обикалям магазините, търся за ядене - нещо по на сметка, износвам старите жакети... имам си проекти, донагаждам си ги, правя си стаичка за квартиранти, оглеждам се кога и къде да стегна ладичката, та да водя майка ми при приятелките и родата когато се стопли, с една дума не мога да се оплача от липса на ангажименти. Ден да мине самун да загине, както се казва, имам близо 50 години трудов стаж! Ти имаш ли 50 г въэраст? Моята е вече ясна. Каквото за другите такова и за мен. Но ти и наборите ти трябва да се стегнете и да спрете да лопате, ами да се борите с живота щото няма да е лесен занапред. Никак!!! Спри да хвърляш кал защото ръцете ти ще останат изцапани...а...Темелко го има , за зло или за добро има го. За да го има, значи съм извървял някакъв път напълно и с завоите му и с капаните му и с баирите му и с пропастите му - аз Човекът.

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.02.21 08:15



Да не нацвъкаш много търтици, да навъдят африкански и скандавлански исполини!
Чи мойте въшчици ни мой ги подядат, кат нявгашните!





Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано28.02.21 21:54



Да, има го Темелко и не е исполин, не и в смисъла в който ми го отиграваш... Седи си тук и яж смеските и тюрлюгювеча на хипермаркетите щом това ти се нрави....Не че на запад няма да ти вземат здравенцето, но поне ти ще храниш родителите си, а не те тебе. Бягай докато можеш , тези спортни зали се строят за друго, не за да приютяват спортни таланти. А бе Нео, на едно село с останали двадесет старици и пет пуфтака за какво му е добре оградено игрище Помисли бе човек за да играят народна топка ли? Готви се нещо лошо БЯГАЙ!

Още ли не си разбрал че сме първата може би в вселената държава, която плаща репарации в аванс. Който и да дойде само ще иска. Сметката е направена и то перфектно.

Редактирано от stillpigi-166243 на 28.02.21 22:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.