Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 21.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано01.03.21 14:51



Не ма щат бе - ще им напълня килийките с вражески ембриони. Особено с Гибс, ХЕЛМХОЛЦ и LENR.
Виж, че и Стефана Маринова не го търпяаа!

Ще питам Мъска, да уреди някой парцел на Марс, че да съ успокоиш и ти!


Марс сега е като нявгашната Австралия, дет са пращали свободни енергетици. Няма ли да снимаш Темелко, да си му имам портрет, че там Интернетът е слаб засега?



Тема Re: някой знае ли как работи тованови [re: Neobogomil]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано02.03.21 21:26



"Особено с Гибс, ХЕЛМХОЛЦ и LENR. " виждам че вървиш по моят път. Аз се връщам от там а ти сега поемаш... В библията пише " човек се движи между бездни и разбира това едва когато пропадне но вече е много късно"Чудя се и се чудя какво по хубаво може да се случи на Нео да знае че съществува един непроучен феномен, забравил е че му е предлаган да го притежава както може би на всички тук отказал се е категорично и сега сипе огън и жупел. Нео аз наистина съм много затруднен да преоборудвам системата на едно по разбираемо ниво не знам кое в видеокартите се срива и принуждава образът да напусне пределите на екрана. Ето не крия проблемите не са малки, както и не съм крил от какво се състои системата Темелко. Ровил съм се в стотици и стотици списания и да открил съм точно подобни системи и то не като американската с овлажнен въэдух Писал съм на фирменият офис на ДЕУ това са осем години труд обезпечил съм пълна автономност за страшно много пари. Правил съм какви ли не хитрости да заобиколя поне някои проблеми и... съм успявал Може да се каже че вече съм спец в оборудването на ФВС при това да построя 4 дори 6 киловатова за смешно малко пари използвайки само неща от скраб Да това бе страничният ефект и много съм удовлетворен, но главното предстои все още - да се постигне ефектът Темелко и с други монитори не само с определен на фирма Деу.Риен да не се притеснява ползвам именно от неговата техника , а не ЕКП просто се въэползвам от стари инверторни климатици Да и там има проблемчета не знам характеристиките на управляващия сигнал на всеки попаднал ми, а и те не са винаги достъпни в Дейта шийтс но с времето ще се справя и с това ако е рекъл Господ... с този радикален прийом аз вместо 5000 давам 150 за 5 киловатов преобразувател Решението е лудо, но ефективно не мислиш ли Нео. Свързах се с подходяща фирма която ми доставя ЛиЙон батер на 2 лева в магазина струват 14 еднакви амперчасове. За 8 години извърших много грешки но и много значими стъпки. Никога не се посвених да питам н и к о г а, защото колкото и за велик техник да се смята човек винаги може да попадне на мина. Кажи ми сега няма ли разлика между поведението ти и онова което аз току що изприказвах. С няколко реда разказах цяла епопея и то не всичко в нея например че и Еконт и Спиди са еднакво нелоялни и направо дерат кожи да разбрах го и го казвам за да не го научиш по трудният начин и ти и който и да е от четящите тук. Да накрая може да кажеш и какво толкова чудо голямо койзнае какво направил Да според теб и други може и нищо да не съм направил но но не нахраниш ли орела няма да излетиш до горната земя И ваксините и лекарствата против тежки болести и атомните реактори така се създават - с търпение и настойчиост. Не а последно място и с вяра но не сляпа а обоснована на реалноста За да съм изчерпателен пак ще те питам не предложих ли на всеки от вас Темелко и то без пари и ако сега кажеш не, то наистина няма за какво да си говорим и особен за чудото Темелко защото това наистина е чудо което видиш ли веднъж ще запомниш за цял живот.

Има машина наречена Темелко и тя е машина от бъдещето Моя е- крива лява но работи напук на всичко и си е цяло технологично чудо.

Редактирано от stillpigi-166243 на 02.03.21 21:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.