Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 27.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Новина : Две ще са Темелковчетатанови  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано09.11.16 21:20



Аха Темелко01 и Темелко01.02
Стискайте палци .Още 45 дни
Ако баннат темата до тогава по някаква причина, търсете братята в fizx.org това е сайт от тихоокеанските щати на северна Америка. Мене ме устройва- малко известен и добре поддържан .



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано09.11.16 23:05



Рачо, опитай се да си мълчиш докато покажеш нещо. Ставаш досаден с това празноговорене. То не бяха приказки, не беше реклама, и на какво? На въздух под налягане до този момент. Успокой шайбата.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: Герисъм]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано10.11.16 08:26



Тя и майка ми така ми вика - когато разговаряш с мен ще мълчиш.Това в кръга на шегата. Добре млъквам. След 44 дни знаете къде www.fizzx.org ще има две броя Темелко.То 44 дни са предостатъчни за някой от тук присъстващите да направии той една подобна въздухоснимкова машина ама предстоят избори и няма да очаквам подобен подвиг. По принцип говоря, всичко и в детайли съм обяснил в банната тема как се строи един Темелко.
Айде избирайте умно през уикенда.



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано30.11.16 23:06



...и вероятно ефектът се дължи на електростатична циркулация на микрочастици във въздуха. Примерно от петромаксовата лампа... - Някога някъде да съм казвал че паля петромаксова лампа? Не! Казах че ползвам чорапчета от петромаксова лампа и е без значение дали са опаковани или разопаковани просто са на около метър разстояние от страшилището явно за вас Темелко 01.
И една учителка и тя не повярва че монитора е ТФТ а не тръба Тя не можа да осмисли нищичко ако и да имаше голямо име в гилдията по преподаване на Информационни технологии и програмиране.Тя директно ме постави в вътрешната си скала при онези дето до скоро ги държаха по 4 километър в Сф.
Невероятно е да видиш как простее някой за който си имал мъничко надежда че може би е читав и владее фундамент в дадена област...
...достатъчно е да не говориш уж за Хахамелко01, а всъщност за нищо разбираемо....Темелко 01 е единственото нещо от което разбирам повече от кой да е от вас и то само защото и пак и пак не четете обясненията ми породени от въпросите Ви. Изглежда подсъзнателно знаете че ще ме огорчите като демонстрирате незаинтересованост съмнение и дори съжаление и съчувствие за ...менталното ми... отклонение - тук бих добавил следният коментар Фантастично е да видиш как очевидно с претоварена психика някой ти казва че си отчаяно луд.Искате да сте само консуматори, Ами бъдете !
Не се съмнявайте в Темелко 01 Той съществува и не е холография, нито рисунка върху водни пари, нито е нещо толкова просто като люлката от темата на Наив.Темелко е построение на точки в пространството родее се с миража и дъгата също като тях има цвят, форма,размери и обем но няма плът.Дух бе хора представете си пламтящите върху каменните стени на някакъв пир думи " МЕНЕ ТЕКЕЛ ФАРЕС" ето и това може да сътвори Темелко 01.
да съчетавам красноречието с бездействие не е мой приоритет Както и да е заплатата е скоро...

Редактирано от stillpigi-166243 на 30.11.16 23:18.



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано01.12.16 20:45



Стига баучи че времето ти изтича.
Темелко 01 е единственото нещо от което разбирам повече от кой да е от вас и то само защото и пак и пак не четете обясненията ми породени от въпросите Ви.
И какво разбираш като сам казваш че нищо не ти е ясно.
Как работи не знаеш, нали?
А искаш и да ти повярваме на честна дума без дори едно видео или снимка.
Май забравяш че науката не приема нищо на честна дума. Трябва опитно потвърждение.
Трябва и теория, която обяснява явлението и не противоречи на резултатите от други опити.
Теорията трябва да дава верни предсказания за наблюдаваните явления.

Редактирано от Tom_cat на 01.12.16 20:50.



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: Tom_cat]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано02.12.16 22:44



Няма нужда от теория и обяснения. Фактите са напълно достатъчни. В случая фактически разполагаме само с голи приказки. То поне да измисляше нови глупости, с които да ни забавлява, да речем, че случайно си е направил космически кораб от стара прахосмукачка, а той темелко та темелко - до втръсване.



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: klapaucius]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано03.12.16 13:43



...В случая фактически разполагаме само с голи приказки....

Айде бе!

Темелковците са два вече!
Обяснено е как е станало и как можеш Ти персонално да си направиш един Темелко 01, изтъкнато е че има финансов, а не технологичен проблем и кога ще се публикуват снимки. Като толкова много знаеш за колко би си купил наготово такава система веднага след снимките, айде предложи цена! Да видим Дядо Мраз ли дядо Коледа ли Маниту ли Тангра ли който там е сега модерен какво ще донесе на мен защото на всички вас ще донесе повод за размисъл а именно на къде по нататък. От мен снимките , а от вас цената.
То не че има значение но всички до един казахте: Няма Темелко не съществува не е възможен и почти всички :не и от ръцете на нашенец! Ще видим какво ще кажете след снимките а времето наближава.Както за мен така и за вас и за вас!
Снимките не са определящи определяща е възможноста да се реализира идеята. И телефона в един ден са отишли да го патентоват цяла тумба хора.
Нахален си защото можеш да си го позволиш и след снимките пак ще бъдеш нахален.Тогава пък така ще ти оттърва! Манекен такъв!



Тема Топлата вода:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.12.16 14:44







Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано03.12.16 17:36



Блаблабла, ти дори не продаваш котка в чувал, а празен чувал.

Ти за колко купуваш едно нещо, което утре ще ти продам? Аз твърдя, че е много яко и е идея за милиони, но не съм го показвал на никого. Кажи цена? Още повече, ако се фукам преди това с нещото с месеци.

Ще ти дам повече информация - в мазето намерих стара полска прахосмукачка. Включих я и по колектора на мотора излезнаха холограми, след което тя започна да се движи сама и излетя през прозореца. Убеден съм, че излезе в орбита. После установих, че колекторът е бил накиснат от протеклото кисело зеле.

Намерих втора такава прахосмукачка, накиснах я в зелев сок, включих я и се получи същото.

Само трябва да намеря трети екзепляр от същия модел и да го изследвам, за да докажа, че българския изследователски дух е жив. За съжаление, никой не ме взема сериозно. Но ще видите - след 47 дена ще ви покажа снимки и ще съжалявате, нахалници такива!!!



Тема Re: Топлата вода:нови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано03.12.16 18:06



Да, Необогомиле! Именно това може Темелко01. Най сетне един от вас схвана.
Благодаря ти Боже Да се свети името Ти да пребъде славата Ти.
Жив и здрав Необогомиле!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.