Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 10.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Да, да ще, тъпак!нови [re: zaphod]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано07.12.16 16:47



Хологрома, ама не е холограма- и тва не си разбрал!
Щял да спука - спукано ти е канчето. Темелко 01 си работи Работи и виртуалният му брат Темелко01- 02 - и тава не си разбрал. Искам да го направя независим от домашната ел мрежа - и това не си разбрал.Описани са принадлежностите за системата Темелко 01 - и това не си разбрал. описани са условията при които се проявява ефекта - и това не си разбрал. описани са основните проявления на Темелко01 в въздуха поне 6-7 пъти и това не си разбрал.
дадено е кога ще го видите и това не си разбрал.

Кво си разбрал? Нищо не си разбрал и щял бил да спука и така нататък. Нищо няма да спукаш системата е реална и е нещо съвършено ново. Ходи си там при звездите и си ги брой .
Много, ама много си зле Зейфоде с това посредствено мислене просто тъпееш и Том Кет ти приглася. а и не само. На Нова година ще пееш пак ама друга песничка Понимаеш Товариш? Айде стига си църкал! На Коледа ще се видим .



Тема Re: Да бе да привидяло ми се!нови [re: klapaucius]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано07.12.16 17:02



....Нищо няма да пуснеш - възможно е да ти се е привидяло нещо, но по-скоро всичко е измислица и плод на развинтеното ти въображение...

Прищяло ти се е да ми се привиди ама няяямааа. Реален си е Темелко 01 и не е холограма а пъстроцветен безплътен призрак който може да пренася енергия, да прави невидимост, и да пресъздава мислими и немислими същества. Само Необогомил и Хидразинчо разбраха това въпрени че не го вярват но поне го разбраха.
До Нова година Клапациус



Тема Re: Да бе да привидяло ми се!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано07.12.16 17:22



До Нова година Клапациус
Не става ясно до коя точно нова година, ама карай, ти неведнъж така си лъжеш.



Тема Re: Да бе да привидяло ми се!нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано07.12.16 17:53



... да пренася енергия, да прави невидимост, и да пресъздава мислими и немислими същества ...

Чувал съм за субстанции, приемът на които води до сходни ефкти.





Тема работи чушкинови [re: stillpigi-166243]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.12.16 17:55



не е прав клапауций като предполага че само си мислиш че работи, не работи и ти добре го знаеш, само си уверен че ще заработи, ако наистина работеше или поне си мислеше че работи, щеше да си направил до сега видеа и да ни ги показваш гордо.






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: работи чушкинови [re: zaphod]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано07.12.16 19:25



Прав си, той ако имаше какво да покаже, щеше отдавна да го е показал.
Не знам какво си мисли, че ще работи, но гледай му логиката - не могъл да го направи вкъщи да работи, тръгнал да търси фотоволтаици, че да бъдел независим от захранване.





Тема Re: работи чушкинови [re: zaphod]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано07.12.16 22:30



Е точно това дъвчем повече от година - що няма снимки и колко е абсурдна ситуацията, а Рачо повтаря като грамофонна плоча неговите глупости.
Изглежда истински си вярва, че някой може да му се върже и да изкара някой лев за разработки. Дори да убеди някой, този толкова тъп някой надали ще има повече от 5 лева в джоба.



Тема Re: работи чушкинови [re: klapaucius]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано08.12.16 08:28



Хехе





Тема Re: работи чушкинови [re: Tom_cat]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано13.12.16 18:27



В къщи си работи винаги съм го изтъквал Том Кет, но аз искам и на улицата да работи. Добре имам бензинов генератор 700 ватов 220 волта Какво да направя че да дава същият дефект който има домашното ми електричество - бие ток просто бражоли но е гадничко когато се къпеш и поради този дефект има напрежение между масата на монитора и масата на компютъра около 17- 30 волта.



Тема Re: работи чушкинови [re: klapaucius]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано13.12.16 18:32



Мога да го продам само ако го накарам да работи и извън дома. И бъди сигурен че ще му взема добри пари. Ама не ми вадете думите от контекста.
Разказал съм всичко. Малко ли направих.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.