Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 25.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: ти изби рибатанови [re: klapaucius]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано03.12.16 18:46



Блаблабла, ти дори не продаваш котка в чувал, а празен чувал.

Ти за колко купуваш едно нещо, което утре ще ти продам? Аз твърдя, че е много яко и е идея за милиони, но не съм го показвал на никого. Кажи цена? Още повече, ако се фукам преди това с нещото с месеци.

Ще ти дам повече информация - в мазето намерих стара полска прахосмукачка. Включих я и по колектора на мотора излезнаха холограми, след което тя започна да се движи сама и излетя през прозореца. Убеден съм, че излезе в орбита. После установих, че колекторът е бил накиснат от протеклото кисело зеле.

Намерих втора такава прахосмукачка, накиснах я в зелев сок, включих я и се получи същото.

Само трябва да намеря трети екзепляр от същия модел и да го изследвам, за да докажа, че българския изследователски дух е жив. За съжаление, никой не ме взема сериозно. Но ще видите - след 47 дена ще ви покажа снимки и ще съжалявате, нахалници такива!!!


ама си заслужава поста ти.

(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: Тъпнянови [re: Heoбoгoмил]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано03.12.16 18:50



ебахти тъпнята, https://youtu.be/-qebHw9DSo0,

имало вече и 7D сигурно и 20D ще има.

(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Редактирано от xristogagov@Gmail.com-229 на 03.12.16 18:51.



Тема Re: Тъпнянови [re: xristogagov@Gmail.co]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано03.12.16 19:28



Това е лого на технологията!

Ще рече човек, че ГОРИВАРЯТ Петков те е правил!



Тема Re: Тъпнянови [re: Heoбoгoмил]  
Автор xristogagov@Gmail.com-229 (пришълец)
Публикувано03.12.16 20:08



Това е лого на технологията!

така съм съгласен



Ще рече човек, че ГОРИВАРЯТ Петков те е правил!

За Петко не знам дали е вече жив, последно си говорехме по скайп с него през пролетта, оттогава ни вест ни кост, и за неговият прословут опит на пемаро, за който ми каза че неговият човек от русе го е направил и после изчезнал ни вест ни кост, иначе петко щял да снима в тубата този прословут опит на пемаро.

(и нека да пребъде во веки веков само истината)

Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: klapaucius]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано03.12.16 21:24



... Само трябва да намеря трети екзепляр ...

Не си схванал фабулата - не трябва да намираш нищо - всичко необходимо е вече изнамерено. Ако нямаш бойлер с утечка - трай там, едвам броим дните до Нова Година



Българите сме го дефинирали - иде видовден.



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: klapaucius]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано03.12.16 22:14



Хахаха - браво!





Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: Alenadrow]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано03.12.16 22:17



Не бре, ти нищо не разбираш. Не е казано бойлер с утечка. А повредена електрическа инсталация по такъв начин, че да щипе по раничките на ръцете като си ги мокриш с вода от бойлера. Нещо такова беше, но не мога съвсем същото да го издокарам и аз.





Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: Tom_cat]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано04.12.16 08:34



Виноват! Наистинал се бях заблудил относно простотата на предварителните условия!





Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: Alenadrow]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано04.12.16 10:11







Тема Re: Топлата вода:нови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано04.12.16 13:49



Не знам какво може и не може твоето изобретение, но каквото и да е, хората вече отдавна са го измислили и са го направили далеч по-добре.
Ти сам казваш, че не е холограма.
Нито е 3д. Значи е нещо като нищо. А и не сме го видели дори. Но щом ти казваш, трябва да ти вярваме. Дадено, нямаш грижи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.