Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 25.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано03.01.17 16:38



Тик-так, тик-так, тик-так ...



Тема ЛЪЖА и ИЗМАМАнови [re: stillpigi-166243]  
Автор hidrazin4o (стар клубар)
Публикувано04.01.17 00:04



са всичките брътвежи на тоя мошеник.
Никой никога и нищо няма да види поради елементарна причина - всичко е въздух под налягане.
Просто този лъжец се е опитвал да привлече внимание, интерес... и някой да му се върже.
Днес изтекоха всички обещавани срокове да видим нещо ... което не съществува.
По-точно съществува само в нечий болен мозък.
P.S. Мисля че е добре темата да се заключи.
Просто няма смисъл от нея и тя не носи никакво познание и не представлява интерес за никого.
Разбира се може да е интересна, но за някой психиатър.



Тема Re: люти чушкинови [re: stillpigi-166243]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано07.01.17 14:49



Искам да си сменя аватарът и снимката не става както и да е.

Ето ви мненията:
Ех Рачо,
Помислете си как можа един безработен да го направи,
...
Ще видим отпуска ли ще взимам какво ще е да си минава по реда.
Добре е безработните да си взимат отпуск.

Другото добро е след като покажа снимките тук Хариш да ги изтрие
Ти показа снимките, че се загрижи за изтриването им.
Което показва колко си далеч от нещата. Ти ако качиш снимките някъде, където се качват снимки и видео, тук можеш да дадеш линк, и след време ако искаш, ти сам можеш да си свалиш снимките, няма нужда да ангажираш някой друг да ти придържа гащите.

Сега дали са починали твои приятели или не не знам, но истината е, че трябва да препрочетеш приказката за лъжливото овчарче. След като толкова пъти излъга и уверяваше, че ще покажеш нещо, пак почваш да клинчиш и да си измисляш оправдания. Мен би ме било срам на твое място.

Тик-так, тик-так, тик-так ...
са всичките брътвежи на тоя мошеник.
Никой никога и нищо няма да види поради елементарна причина - всичко е въздух под налягане.
Просто този лъжец се е опитвал да привлече внимание, интерес... и някой да му се върже.
Днес изтекоха всички обещавани срокове да видим нещо ... което не съществува.
По-точно съществува само в нечий болен мозък.
P.S. Мисля че е добре темата да се заключи.
Просто няма смисъл от нея и тя не носи никакво познание и не представлява интерес за никого.
Разбира се може да е интересна, но за някой психиатър

работя по висша милост - програма от общината както и преди когато пък ме заставиха да внасям в Корпоративна банка с която надявам се знаете какво се случи. Сега пък карам 3-ти месец с една заплата следващата ще е през февруари, започнал съм на 1 ноември разделете 420 дни на 90 и ще видите което и аз виждам. Случиха се и тези нещастия с двама мои другари.
Да не говорим как не направихме с ТомКет подобие на повредената ми инсталация, как Аленадров щеше да праща фотопанел, Хидразинчо имаше чували с дънни платки и вероятно и други такива герои. е имало забравил съм. Здрави и живи да са. Докато не завърша системата такава каквато аз я искам т.е. независима от контакта в къщи, нищо няма да видите каквото искате говорете за мен. Животът е безмилостен с мен а и не само, така и аз ще бъда безкомпромисен с довършването на проекта си.
Темелко 01 съществува но просто е сред неразбран народ.Но той ще се покаже без оглед на публиката и то в целият си блясък.
Благодаря на Необогомил за видеото- много му благодаря може да е всякакъв за вас но той единствен вярно илюстрира казаното от мен.Човек с фантазия и то богата фантазия е той.



Тема Re: люти чушкинови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано07.01.17 15:15



Хайде вече спри да ни занимаваш с твоите глупости.
Скрий се там някъде.



Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: stillpigi-166243]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано09.01.17 08:41



осмисли ли сега поговорката "първо скачай, после викай хоп"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Новина : Две ще са Темелковчетатанови [re: zaphod]  
Автор klhdcslcsvjdfvhdfh ()
Публикувано09.01.17 18:14



правилно.

а ти?



Тема Re: люти чушкинови [re: stillpigi-166243]  
Автор nen4oman (Я, това съм аз)
Публикувано25.01.17 15:22



На метростанция Сердика видях две Темелковчета да се прегръщат. Дали са тези Темелковчета, за които си мисля?



Тема Re: люти чушкинови [re: nen4oman]  
Автор grujomk@abv.bg-223395 (член)
Публикувано25.01.17 16:04



Да не са били Фатме-1 и Фатме-2 по известни като фатмаци

Ма па фатмаци да се прегръщат е доста странно, поне на публично място де



Тема Re: Да,да тъй верно слушам.нови [re: nen4oman]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано25.01.17 18:05



Да,да тъй верно слушам.



Тема Да,да тъй верно слушам.нови [re: grujomk@abv.bg-22339]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано25.01.17 18:07



Да,да тъй верно слушам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.