Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 09.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 18:25



А въъъй то па нас някой ни чете. Ти си в интерес на форум физика. Направо конкуренция на Слави Трифонов Тук и сега четем и пишем трима души и половина Аз, ти, Гери, Том. Половиния съм аз.
А ба кък не ти омръзна да сипеш щуротии ба Богослове, Тъй ли няма област в която да се чувстваш добре и ти да допринесеш нещо на разсипаната ни Родина.
Когиш шъ съ озаптиш и дойдеш на себе си. Толкова много ли си се самонамразил. Ку си нефелен търси ляк. или седни и научи поне школската физика Ба Богослове защо си изпърдяваш късмета. Направо мий жал веке за тебя.
Пфуу то се бива бива ама...



Тема Re: депутатнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.16 18:33



Шпагата, Найв и др. четат и търсят Истината, но от гадинки като вас не могат Я намери!



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 18:40



Да и ти ще им я доставиш. С Еконт ли или By Air Mail
Има един майтап в висшата математика дето се доказва че да боядисаш конус се иска повече боя от колкото да се напълни този конус с боя. това ми напомнят безкрайните ти настъпвания на мотиката.
Ще те взема в кукленият си театър Просто ти го гарантирам Нямаш спиране.
Истината е комплексно число, а имагинерната част в него е точно прогимназията и гимназията Аз имах четворки по физика така че съм наполовина физик а може и по малко не претендирам.
На виж се -

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>

Редактирано от stillpigi-166243 на 19.10.16 19:08.



Тема Re: депутатнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.16 19:11



Ти нямаш интерес дамите да знаят и ползват непосредствено!



Тема Re: Още ли има не се ли усмири веченови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 19:19



Госпожите какъв интерес имат не е моя работа а и те не са в детската градина. А ти какъв си им не си ли задаваш този въпрос какъв си ти на дамите. Отивам да чета сайта дето Гери го даде чрез мене вместо тебе за детандерите- за твоите детандери Богороде.

Редактирано от stillpigi-166243 на 19.10.16 19:21.



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано19.10.16 19:29



Знам, само ти я използваш.



Тема Re: Още ли има не се ли усмири веченови [re: stillpigi-166243]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.16 20:04



Абе ВИЕ и към детска ясла ги забивате по отношение на техника. Като колегите ви, дето им слагат фереджета.

Педофили! Държите ги осмокласнички!



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано19.10.16 21:39



Именно защото експандер е неправилно за детандер, се използва турбоекспандер.Случайно да забелязваш някаква разлика, или си над тея неща? Изглежда не разбираш английски, за да схванеш че за тях понятието е турбоекспандер а не детандер, и носи същият смисъл. Ама така става, като си спрял само до звученето на терина, а не до смисъла му. То за това и опищя орталъка тука, ама то беше ясно, че е буря в напръстник.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: бре са пидуфил ли станафнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 22:34



не педофил ами и жена да стана ти пак ще си на тоя огън като влезеш в Физика. Просто и само защото си бос и не цениш труда на другите. С една дума си безотговорен ама още не си разбрал че си безотговорен.
Аз съм знаеш къде - в сайта с детандерите.



Тема Re: Още ли има не се ли усмири веченови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано20.10.16 02:43



Не знам каква е тази твоя заигравка с половете, но глупава ми се вижда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.