Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 18.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано16.10.16 11:40



Аз не разполагам с копие на книгата, което да сканирам.
Затова ти предложих на теб. Ако я имаш и я дадеш, ще я сканирам. Мисля знаеш, че навсякъде е изчерпана и не може да се купи, иначе досега щях да съм си я взел от любопитство поне.

Съмнявам се да нямаш кой да те просвети по Въпроса!
Искащите да разберат Детандерите трябва да отбират постингите ми, защото провокаторите са доста на брой и твърде дейни.


Съмнявай се, точно в това ти е проблема, че не схващаш, че без да се кажат нещата в прав текст никой нищо няма да разбере. все конспирации са ти в главата.

Редактирано от Tom_cat на 16.10.16 13:44.



Тема Re: депутатнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано16.10.16 13:45



А ти ако малко поне искаш да свършиш нещо, а не само да лаладжийстваш, вземи сканирай книгата, или я дай някой друг да я сканира, също и статията за която говореше.



Тема Re: подълнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано16.10.16 14:05



Искрено ми се иска в този момент Темелко 01 да е блъф но не е!
Що се отнася до подлоста тя е човешко качество а аз съм човек и е възможно и да съм подъл.
Подъл или не прикован съм от болест и не мога да направя кой знае какво в този момент трябва да отминат кризите и тогава вече ще има Темелко01 и още много работи Но знай Необогомиле архитектът строи на земята не в въздуха. бъди здрав и строй както си му е реда .Толкова от мене.



Тема Re: подълнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано16.10.16 14:09



Хайде холан, толкова години откак за тоя темелко говориш, все болен ли беше досега?
А сега щом си болен, лекувай се, ясно е, че не можем да те мъчим.



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.10.16 15:16



Тук има добра презентация на Книгата:



Герон сигурно е изкупил всички бройки. Наистина я нямат навсякъде.

Ще взема палков скенер, за да не я повреждам с плоския.
Героне, ти да не надуеш сега цените на палковите скенери!



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано16.10.16 15:33



Стига се прави на луд!
Не ми трябва презентация на книгата, ако ще гледам нещо искам да е самата книга и сам да преценявам кое как.
Герон сигурно е изкупил всички бройки. Наистина я нямат навсякъде.

Какво ще рече това, че я нямат навсякъде? Посочи ми поне едно място където да я имат и аз ще си я купя и няма да те занимавам.
Като те знам колко лъжеш и колко си хлъзгав, има да чакаме да си купуваш "палков скенер", че и да сканираш, както винаги си измисляш някакви странни имена за нещата. Аз не знам какво е "палков скенер" но предполагам какво имаш предвид.



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано16.10.16 15:42



Ама разбира се, аз съм изкупил всички бройки, не е ли ясно?



Какво се оказа, ти нямаш книгата, не си я чел, не си запознат по същество, а само си чул за нея от нечий предвзет преразказ? И ни надуваш тука главата с врели-некипели? Е, айде по-сериозно. Че то на калпавата ракета и космоса и пречи.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: депутатнови [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.10.16 16:13



Да бе, аз така ще му цитирам на Подлото, на коя страница е таблицата с веществата!
...


И ти я имаш книгата, ама гледаш друг да се намами!



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано16.10.16 16:20



Да бе да, гроздето било кисело, казала лисицата щото не могла да го опита.

Не си виждал книгата, и само измислици разправяш.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: депутатнови [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.10.16 16:36



Добре, нямам я, щом кайш! Ако някой я пусне сканирана, няма да съм аз, а ти!



Признай, ти не си ли я купи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.