Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 08.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.16 07:20



За материята в Книгата трябват познания по детандери!

Въобще не е сложно, но за Книгата си требе Ключ!
Ключът от Осми клас е отнет на еднодневките!



Тема Re: За депутат Необогомилнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 07:36



Мазно се хлъзгаш и точно извърташ - асъл по депутатски!
Достатъчно бе и все още е, да ми кажеш като какво аджеба според теб е детандера, а то ти как я извъртя работата до учебници от не знам коя година и прочее и прочее. Аз пък съм учил от учебници от 1970 и смея да кажа че физиката математиката биологията химията си бяха дори от днешните по добри
и даваха фундамент. Всичко което аз знам днес е благодарение на тях А дали ще те смути или изобщо заинтересува фактът че д н е с в м о я градвсички ама всички обществени библиотеки са опустошени, Тези места вече не притежават ф ун д а м е н т а л н и материали . Да не сме приятели вече с руснаците но като гледам в какви мащаби специална руска литература е погубена ми е чудно как са забравили за менделеевата таблица.
Аз за какво ти писах оня ден че ти се държиш глупашки съдиш не в духа на закона а по буквата на закона. Че смяташ другите за тъпаци и представи си сега ми дойде на ум - превръщаш темите си в говорилня в която единствено правият си ти.
Не си прав защото не знаеш, защото не се поучаваш и си обсебен от мисълта че си гениален ,прозорлив и справедлив и уникален.
Не, Богомиле, ти си ленив невежа и тук в този форум има и други като теб и всички вие сте плод на времето в което живеем а това е фатално и непоправимо най вече за самите вас.



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.16 07:46



ОК! Ще ги кача тия дни.

Русев не вярвам да ти е дал право за разпространение на Книгата, а и вече наследниците на Митев имат думата. Показвай страници на ЗАБЛУЖДАВАНИТЕ каки!

Ако искаш, питай Русев за разяснение по детандерите! Герон трябваше да ви просвети!



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 07:51



Би ли ми пратил презентацията. www.vedroutroabcd@abv.bg. А можеш ли да го поканиш тук в форума . Аз ще се радвам да го изчета. А той какво споделя в нея принципни възможности или описва реален експеримент. Питай го защо не прави демонстрационна постановка. Ами извинявай ако бях груб или неразумен.
Много пъти пробвах да се срещна повторно с него но не успях .Трудно е да го видиш.



Тема Re: Е ееееенови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 07:55



Сега това ли ни внушаваш че си мълчал за д е т а н д е р и т е понеже имаш забрана от автор Бе шмекер махай се от тука скоро



Тема Re: депутатнови [re: stillpigi-166243]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано19.10.16 11:34



Така както си писал имейл адреса не е валиден.
Предполагам без www отпред. Потвърди и ще ти пратя презентацията, но тя не съдържа нищо конкретно.
За другите неща мисля няма смисъл засега.



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано19.10.16 12:23



Ти нещо много почна да се грижиш знанието да не се разпространява, а да седи скрито, а? Друга песен запя. Всичко ще си кажеш, знам аз



Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!

Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано19.10.16 13:14



Хайде спри се вече. Ставаш за кашмер.
Не че има някакво значение какво си казал, но чисто логически не се връзва. Веднъж каза, че трябвало човек да знае това от учебника за 8 клас, за да разбере книгата.
Сега казваш, че книгата не търсела основите от 8 клас понеже били изкоренени.
Последно?


А книгата ще я взема както казах от любопитство. Пощръклял си с тези идиотски детандери. Надуваш тук главите на всички без да си в състояние да обясниш каквото и да е. Вече се чудя не дали, а от каква точно психоза страдаш. Може би параноидна шизофрения.



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано19.10.16 15:03



vedroutroabcd@abv.bg ведро утро а бе це де маймунка а бе ве точка бе ге - всичко слято и на латиница
Ми да, не се и съмнявах че ще е бла бла тая презентация...
А бе тва де се хванах с техника а не си гледах акордеона бе Грешката на Века, ама кво да правя като исках да видя какво има вътре и още в 6 клас го разглобих до дупка и пак го сглобих преди да се върнат нашите от работа и на всичкото отгоре акордеона свиреше пак после. Бог наказва тия дето обича ей го цял живот тайни разкривам. Ами прати я ако не противоречи на роднините на Проф. Митев .
А бе тоя Русев ще разбере ли някога че сам нищо няма да направи. Знаеш ли наистина прекалявам но питай го дали в библиотеката на ВХТИ в Бургас има ... Реферативньй Журнал Двигательй Внутренного Сгорания издание на Академията на науките на Съветския Съюз Това е страховита база данни на всички двигатели Стирлинг, Ренкин, Газови турбини Ванкел Дизел Ото комбинирани машини както и утилизационни системи от вида на тази описана в книгата на Митев- Русев. Който я има държи в себе си поне 30 години напред знания в двигателостроенето Хещо като библиотеката форумната на Гери само че в двигателостроенето патенти и всичко! Океан от меродавна информация.
П.С. Най ме измъчиха клавишите на сглобяване, и теслата игра по едно време. Така е като бързаш да не види мама. А бе дупка в самолета направих тогава ама какво да се прави Съдба!

Редактирано от stillpigi-166243 на 19.10.16 15:17.



Тема Re: депутатнови [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано19.10.16 16:25



Аде бе, Относителния, просвети ги по детандерите!



Като сирачета се молят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.