Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 08.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Герисъм (корав оптимист)
Публикувано16.10.16 16:51



Майтап, Уили! Що приказки се изказаха за една книга, дето не била дори прочетена и съответно разбрана, а само някой се бил изказал, че в нея са всички световни тайни...

Тц, нямам я и аз тая книга. И не проявявам интерес.

Добре е късметът да ти се усмихва, но не е добре като почне да ти се хили!


Тема Re: депутатнови [re: Герисъм]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано16.10.16 17:28



Е, ще си останеш невежа по детандерите!.


...

Не те ли е срам бе, Героне?.
Та това е изключително важно! И хиена като теб да "не се интересува"!



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано16.10.16 17:30



Хайде де, дай я тая книга най-накрая!
Нали щеше да я сканираш?



Тема В момента аз съм единственият тукнови [re: Tom_cat]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано16.10.16 22:33



който има странната книга статията за руската интерпретация на загатнатото в същата , статията на Проф. Митев по повод Делта технологиятя която не разбирам все още как се превърна в омега технология, единственият който се е срещал с Г-н Русев съавтор на книгата и единственият който е реалезерал принципа на изображение в въздуха по най простия разбирайте по елегантният начин. Имате право да не вярвате но ако някой от вас ме посети ще се убеди в думите ми. Да болен съм и съжалявам че е това начина да докажа твърдението си.Ако не искате среща ще се наложи да чакате трябва да минат кризите Утре съм на комисия и от нея зависи извънредно много каквото и да обяви комисията ше има значение само за мен а не за изредените по горе неща в смисъл може да почакате но ше дочакате. И още нещо Технологията Темелко 01 е невероятна
и има страховит потенциал зависи в какви ръце ще попадне Вие сте единствените за които съм силно убеден че няма да допуснете злоупотреба с възможностите на midair варианта който аз съм разработил т.е. Темелко 01 Ако схемата се направи така че да се ползва таблет тогава не ми се мисли какви ще са възможностите и. Аз не разбирам толкова много но има хора които разбират.
Пак повтарям можете и да не ми вярвате но това не променя нещата нито в лошият нито в добрият смисъл.Казвам ви видиш ли какво може Темелко само ще те е яд че до сега не си имал възможност.Това е страховита технология. Принуден съм да го кажа защато дори и така не казвам всичко а и нямя как да го кажа надхвърл всякаква фантазия



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано17.10.16 07:47



Виждаш, че Подлото не го държат нервите. Ще вземе да дотърчи до Русев, да ме съдят за нарушаване на авторски права

В Книгата са загрижени за големите пневмодвигатели, задвижвани с големи количества горива. Не са тръгнали да спасяват битовия потребител. Езикът не е за широките маси. Книгата можеше да е много по-сбита и разбираема. Пък можеше да потърсят поне леко ОТГОВОРНИТЕ за дългото укриване на ФИЗИЧЕСКИТЕ принципи!

КОИ отрязаха детандерите от учебната програма по физика!!!



Тема Re: термоядрени реактори на МАФИОТСКнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано17.10.16 18:11



Къде бе холан има днес термоядрена електроцентрала
...Ще вземе да дотърчи до Русев, да ме съдят за... - а това въобще няма да го коментирам
С риск да ме баннат ще ти кажа с извинение пред жените че ти си пълен таш..к в областа на техниката въобще. Щури приказки на килограм че и на киломитър.
Не се хаби нямаш данни и не ще ти се отвори скоро парашута като физик Направо си се сплескал от простотия и мързел.
Честно не исках да ти го съобщавам но то и като ти го кажа пак няма да хване дикиш



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано17.10.16 20:34



Виждаш, че Подлото не го държат нервите. Ще вземе да дотърчи до Русев, да ме съдят за нарушаване на авторски права
Хехе, това ли измисли сега? За авторските права се хвана!?
Боже, прибери си вересиите! Аз и за сканирано копие бих пратил на авторите парите за авторските права, стига да знам на кого и къде. Не ми са проблем 15 лева или кокото там е цената на книгата.
Само че издателството е неизвестно, никаква информация за книгата няма, само на корицата се вижда Бургас 2013.
Наскоро си купих една книга с подобна неяснота в произхода и намирането, но там по името на автора, намерих имейла му в Бургаския свободен университет, и му писах съобщение. В крайна сметка авторът ми изпрати книгата по куриер с наложен платеж, но учудването ми беше след като имах книгата в ръцете си, че тиражът й беше само 100 броя.
Предполагам, че и в този случай тиражът е подобен, и затова не се намира.

Друг е въпроса дали изобщо има нещо, което си заслужава в тази книга, но докато не я видя не мога да преценя, само по твоите брътвежи тук не става.
Колкото до това дето се опитваш да плашиш с високо ниво, аз от това не се плаша. Ти все се изживяваш като посветен на много високо ниво, но от теб нищо сериозно не съм видял написано, най-много линкове към клипове в тубата.

Пак казвам - ако наистина си толкова страхлива душичка, и те е страх, че някой ще те подгони заради авторските права, предложих ти да ми дадеш книгата и аз да я сканирам, след което да ти я върна. Все още предоставянето на книга на друго лице не се преследва от закона за авторските права и сродните му права.
Пък ти не си длъжен да знаеш дали аз ще сканирам книгата и какво ще правя с нея. В края на краищата, ако книгата се намираше в продажба, аз щях да си я купя, тъй че не виждам за какви авторски права бълнуваш.
Да не мислиш, че ДАНС ще те погне за такова книжле? Това да не ти е лиценз на Майкрософт, че да дойдат ония с баретите и качулките?


Ти нали уж беше радетел за свободните и безплатни неща? Свободна енергия за всички, нали за това проповядваше? Но свободна информация не?
Всеки трябва да може да има достъп до книги, които желае. Аз пък съм на това мнение.

Но на мен ми е ясно, че ти си куче, което само лае, но не хапе, нищо няма да посмееш да направиш, и никаква книга нямаш или ако имаш няма да я сканираш.
Друг въпрос е в тази книга какво изобщо има.
Рачо също не го виждам да свърши работа. Той поне е по-праволинеен от теб, ти само се кълчиш като гювендия и си хлъзгав като риба.

Пък можеше да потърсят поне леко ОТГОВОРНИТЕ за дългото укриване на ФИЗИЧЕСКИТЕ принципи!
Кои са тези физически принципи, за които твърдиш, че са укрити, и кой ги е укрил?
Ти защо не ги разкриеш?

КОИ отрязаха детандерите от учебната програма по физика!!!

Ако имаш предвид училищната програма по физика, би ли бил така добър да съобщиш кога е имало детандери в училищната учебна програма по физика, в кой клас се е изучавало това, че аз не си спомням по мое време да сме учили такова нещо, а ако е било въведено по-късно, покажи поне един учебник, в който да е пишело нещо за детандери.

Ако искаш думите ти да тежат, и хората да те уважават, говори конкретно и доказвай твърденията си. А инак с този витиеват изказ, само за смях ставаш.

Редактирано от Tom_cat на 17.10.16 21:45.



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано17.10.16 22:22



Няма да се впускам в дълги словоизлияния и да ви отговарям на всяко провокативно и обидно изречение. Особено на подлия Темелковец!
...
Книгата е от 300 страници. Ще видим.
...

Осми клас! Цифром - 8ми!
За да не повтарям, та и потретвам.

На българската рая й взеха 8ми клас!
Ликвидаторите са ликвидирали и Просветата, доколкото изобщо я е имало.



Тема Re: депутатнови [re: Heoбoгoмил]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано18.10.16 01:47



8-ми клас, но по кое време, кои години?
Аз нямам такъв спомен от 8-и клас. Имаш ли учебник, в който да има това, което твърдиш? От коя година е?
С ченгел ли да ти вадя всяка дума от устата? За теб всичко се подразбира, обаче трябва да ти е ясно, че нищо не се подразбира, докато не се каже ясно, в прав текст.
Книгата е от 300 страници. Ще видим.
За мен това означава нищо. Измъкване. Друг начин да се каже, че нищо няма да се направи.



Тема Re: депутатнови [re: Tom_cat]  
Автор Heoбoгoмил (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано18.10.16 07:07



Не ви ли е срам! Да "нямате" фундаментални познания, изучавани в осми клас! Особено онзи, Относителния, с кривото пространство!
Къде ви е основното образование?! Нахакани вундеркинди!

Ама вие сте били само за ликвидатори на предприятия!


Това е учебникът, вероятно и в други издания има:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.