Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 09.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Предложение на Ивонови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.10.04 19:03



Иво предложи с цел малко ободряване на обстановката да направим следното-разбираме се всички да гледат даден филм и после да го обсъждаме.Вие кой предлагате?Аз имам доста-над 130 в момента,та дано да е някой от тях



Тема Re: Предложение на Ивонови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано25.10.04 22:42



Ами аз мисля в сряда срещу четвъртък да гледам Спартак. Него май въобще няма да го въртят по кината.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А същонови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано25.10.04 22:50



гледах преди четири дена и "Превъзходството на Борн", "Студената планина" и "Анаконди". Всъщност на "Анаконди" придремах малко.
Предполагам, че на Иво би му било интересно да пообсъдим "Страстите христови", предварително знаейки неговото мнение за филма. Въпреки че, това май е доста значим филм. Само че на мене не ми се гледа.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Аз пък предлагамнови [re: Chestor]  
Автор Smith (original) (член)
Публикувано26.10.04 11:59



"Мементо" или "Имало едно време в Мексико"
(Diavolo ще ме подкрепи, надявам се)



Тема Re: А същонови [re: Chestor]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано26.10.04 15:38



Аз съм навит за Страстите.Спартак го имам,няма проблем да го гледам."Студената планина" съм я гледам,добро филмче.Аз бих предложил също "Ефект на пеперудата"-много ме изкефи това филмче



Тема Re: А същонови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Smith (original) (член)
Публикувано27.10.04 16:34



Нищо от изброеното не съм гледала.
Няма ли и други предложения?



Тема Re: Предложение на Ивонови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано27.10.04 17:08



става да обсъдим Страстите, но ще е малко тягостно и доста философско, аз сега си записах Елена от Троя и Самсара, много яки филмчета, записах си и Хари Потър 3, но това не вярвам да тръгнете да го обсъждате


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Редактирано от Naia на 27.10.04 17:10.



Тема Re: Предложение на Ивонови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.10.04 20:13



Елена от Троя беше хубав ама не ми се гледа пак-гледах го преди Троя и всъщност в доста аспекти е по-добър от високобюджетния събрат.Всъщност само няколко филма съм гледал над 2 пъти и мога да ги гледам пак-Матриците и10неща които мразя у теб



Тема Re: А също [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано28.10.04 02:12



За пеперудата не ми говори, че ме е яд. Отидох на кино да го гледам, само за да разбера, че този филм преди два месеца още бях тръгнал да го гледам в нета, но спрях, щото ми се стори, че не си заслужава. Е, в киното го изгледах до края. Нищо, заради което да съжалявам, ако не бях го гледал. Предполагам разлика във възрастта е обяснението. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Предложение на Иво [re: Naia]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано28.10.04 02:16



Самсара... Не мога да обясня усещането си за този филм. Ако само с една дума трябва - съзерцателен. И някак си приятен. С приятно въздействие.
Харето не мога да коментирам. Не съм го гледал, а и нямам такова намерение. Инфантилизмът ми явно не е правилно ориентиран, за да ми харесва фентъзито.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.