Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 02.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ех че съм шемет...нови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.09.04 18:05



Излагация!Забравих да напиша едно кратко докладче за това как протече срещатаСъжалявам отново Морфей
Моят бърз,приятен,комфортен,пълен с аудио и видео техника автобус пристигна в 12 без 10 на Овча Купел,където ме чакаше с чашка кафе и вестник Бу-тоКато си казахме здрасти се насочихме към нейния апартамент,където бях посрещнат от майка й и едно доста любвеобвилно куче,а наоколо се разкарваше една котка.Абе хубави животни,ама да не са ти в къщатаТо аз никакви животни не искам в къщата-долу,на двора-там им е мястото.Хапнахме и айде към здравословното ходене-направихме няколко кръгчета за здраве по софийските централни улици,докато най-после Аравен благоволи да отговори и дойде да ни вземе за по кафе(за незапознатите Аравен е приятел на Иво).След малко се присъедини и Иво към нас,като основна тема за разговор беше как да сваля момиче,дали съм ебал нещо по САЩ,дали имам снимки на голи момичета и т.н.-все приятни,философски теми,като на Бу й се стори малко странен нашия научен подход към действието "свалка"Какво да се прави,Бу-мъжете сме с твърде рационално и логично мислене,нямаме вашата интуиция...за добро или за лошо...Чакайте да помисля какво правехме после....А да-Обади се едно прекрасно същество,подвизаващо се с ник irreal по дираджийските потайности,след което ние директно се насочихме към нея, която ни чакаше пред киното.....тук ще направя малка пауза да се върна към момента, в който видях това прекрасно момиче..няма как да не се насладя отново на този спомен......пауза за спомени........ох,стана ми тъжно.За тези, които не са виждали нашето Катенце ще обясня-тя е едно великолепно,чаровно и красиво момиче със страхотна усмивка,която може да стопли сърцето на всеки....уф,пак ме изби на спомени...тоя път ще се върдържа,само да отпия една глътка от винцето,което не мога да оставя след тъжната раздяла с Усмивчица(предлагам да прекръстим irreal на усмивчица-който е против да говори до 5,4,3,2,1,0-е,прието-от сега нататък нашето очарователно Кате се казва Усмивчица) Та,отидохме да пием по кафе,като разбира се времето в такава приятна женска компания(говоря от моя гледна точка,да не хване Стеф да си направи негова интерпретация на думите ми) Отново съжалявам, Морфей,ама.... ние сме си виновни....Е,стигнахме до киното,където докато чаках Усмивчица да иде до тоалетната,аз успях да се сдърпам с един спаканяк,който се спъна в мен,докато сядах изморен на пода.Така и не благоволих да стана,с което си залсужих учудено-презрителните погледи на няколко човекаДа го духат....аналноКакво мога да кажа за филма-просто страхотен.Бу заслужава поздравления-все пак и тя има роля в създаването на този филм и явно целият екип са се справили великолепно-отново- ПОЗДРАВЛЕНИЯ! След филма отидохме на кафе(за пореден път) заедно с Бу,Стеф,Усмивчица и две приятелки на Бу.Радостната новина е, че успяхме да накараме Усмивчица да стои с нас до 11:10,въпреки че преди това заяви, че в 10 си тръгва-чудесна групичка сме,кой може да ни устои и да си тръгне рано-раноСлед като се разделихме с нея и едната от Бунините приятелки(е тва ако не е яка дума,здраве му кажи), се насочихме към един латино клуб,където Бу и Роси се развихрира под зоркия поглед на моя милост,а наш Стефчо от време на време за включваше към иначе така добре заформящата се лесбодвойка Уморен от танцуване се навих да се разделя с дансинга и да си тръгнакато ипзратихме Роси,а Стеф го откарахме до някъде си с една жълта каруца,на която в Големия град май хи рукат "таксе" или нящо подобну
На другия ден се видяхме с Бат Иво и колкото и изненадващо да ви звучи пихме кафе!Разделихме с Бу,като искам отново да й благодаря, че ме издържа в дома си Скоро след това с Иво започнахме една обиколка с междинно спиране в бокса за презареждане на енергийни ресурси чрез безоловни газирани напитки с високо октаново число и високоенергийни хранителни субстанции под формата на сандвичи.Минахме да видим как върви работата по новото му телевизионно студио,запознах се с една негова колежка,която май така и не успя да реши проблема с една електронна таблица-здраве да е казват старите хора. Иво ми подари един роман,който успях да прегледам в както вече споменах тъй удобния автобус(пробвах да забия едно момиче,ама не се получи-май ми е нужна повече практика
Май в общи линии това беше.Благодаря за вниманието...вие не ми повярвахте,че ще е кратък,както бях написал,нали



Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано24.09.04 10:01



завиждам ви


Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Smith (original) (член)
Публикувано24.09.04 12:00



Тъй, тъй.
Никаква полза от научния ви подход -
свалях едно момиче и обявяваш, че в рейса
(ей така, между другото) си забил друга кака.
Радвам се че си изкарал приятно.
Аз работих до късна вечер.
Много мразя да работя след като не съм си доспала.
А за кучето предупредих, че е досадно.
Наистина е много невъзпитан, какво да го правя?
Освен това ти изяде закуската



Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано24.09.04 13:30



Щи дам аз една излагация, следващия път по сериозно...
Много пояснително, ама като изпуснах
Нищо де, надявам се да наваксаме

Welcome to the real world


Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 17:56



E da dobavia, che prez celia den sled zabavnata vecher mi proglushi ushite s tazi Usmivchica. Daze me nakara dva puti da i se obadia za da vidia dali niama vse pak da pie kafe s nas predi sudbovnite si izpiti. Eh tezi mladi hora znachi. Trugnal da goni divoto vmesto da... ama haide niama da te svetkam poveche. A malkata ne ia vidiah dobre pred kinoto ama ako oshte ne ti se e obadila sled tazi iaka svalka - napravo iazuk i za burgaskia proizhod.



Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: Ивo]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.09.04 20:18



Е нали с дивото е по-забавноА и то няма питомно,което да си гледамЗа съжаление не ми се е обадила-аз го направих по време на един скапан час



Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: Smith (original)]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.09.04 20:19



Халал да му е А и не бях много гладен



Тема Re: Ех че съм шемет...нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано24.09.04 23:29



Мдааа! Аз винаги изтървам готините работи!
Ама наваксах във сряда вечер! Ма за събития от тази паметна нощ -някой друг път ще разказвам, че ще разваля магията инъче!

I'm a Death Dealer!



Тема Re: Само една репликанови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано25.09.04 00:07



Не виждам какво критично има в опитите ми за отвреме-навременни включвания към иначе така добре заформящата се лесбодвойка. Исках просто да заформим лесботройка.


------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Само една репликанови [re: Chestor]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.09.04 10:48



Де да знам-предпочитам само Роси и Бу-а гледай какви перфектни имена за едно филмче...и къде ще сложим СтефанАбе двойка си е перфектно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.