Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 28.09.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Теория на свалката !  
Автор Shadowfury (Ba6tarikat)
Публикувано10.07.04 01:31



Не сте ли забелязали как нещата свързани със специфичния "реитуал" -на "свалянето" м/у двама души е един и същ за всички ?
В смисъл - жените винаги когато искат да накарат мъжа да ги 'ареса се обличат предизвикателно и когато да кажем сте някаде заедно само двамата ,тя - мадамата стой и ти се любува ,докато ти там си редиш репликите,върти се около теб , повдига ти самочувствието и те ухажва (ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН ПРИ ВСИЧКИ (с малки изключения))!!!!
Мъжът - забявлява , утешава ,грижи се за девойчето или дамата и й обяснява колко неземно красива е - лъжейки най-безочливо колко неземно красива била и как просто нямало с какво да я сравни на земята шото тя аджеба надминавала всичко!!!! Абе аре бе !!!
И така всеки път - ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН!!!!! И после "хората били различни" -ХА ,да бе ,ама не точно....
Ами брака - едно от малкото неща оцеляло отпреди христта до сега ,това е БРАКА!!! Синоним на думата обвързване . Когато ти четат задълженията към "половинката" ти въобще не се замисляш ,защото си влюбен до уши (или поне в повечето случаи) и не вярвяш ,че би се отступил от клетвата си .Е да ,аама........-ние хората сме си моногамни говеда и не сме създадени за един партниор!!!!!!!!! За това в "договора"-брака пише ,че трябва да помагаш на любимия в кофти моменти и прочеее красотии ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!
Значи брака не е начин по който двама влюбени да докажат пред закона и пред бога своята любов ,а просто е един договор м/у двама души ,които се очаква да се изтърпят 30 -40 години и да си пазят гърбовете !!!!
Еееееми добре - къде е святото , къде е чистото и хубаво на тая любов ????
Просто една тъпа химия м/у Пешето и Пенчето дето завършва с брак шото "така било прието"?????
Ако на това се крепи социалната пирамида - егати и избора ,егати и свободата....

Seeing is believing!


Тема Re: Теория на свалката !нови [re: Shadowfury]  
Автор dete (вълк)
Публикувано10.07.04 03:15



Да.
Не.

Защо да е по един и същи начин? Много стесни кръга. има толкова различни ситуации.
1. Единия не харесва другия. Кво ще стане със свалката?! Ти веднага бързаш да ги бракуваш.
2. Единия си няма понятие, че го свалят. Мхм, забавно
3. Само единия сваля другия (пък как жените си въртят мъжете на пръстчетата! който е със слаби ангели, така е )
4. спи ми се.
5. Що трябва да говориш за брак? Свалка за единия секс не може ли?
6. да, спи ми се.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Теория на свалката !нови [re: Shadowfury]  
Автор[Matrix]Ghost (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 06:25



Наистина не можеш да обобщаваш толкова лесно и да ограничаваш нещата до един малък кръг.Точно преди един час една ме одрязаЛично аз имам един начин, чрез който да проверя дали имам някакъв шанс-поне теоритичен-докосването.Леките,невинни докосвания, които казват толкова много. По реакцията ще ги познаетеТова момиче например се вдигна на седалката в театъра(бяхме на представлението "Кабаре") като усети, че я докосвам с цел,че тези нежни движения не са случайни до момента, когато ми каза просто да си махна ръката-нещо,което отдавна очаквах.
Не мисля също, че жените винаги действат по един и същ начин!Абе,просто не можеш да ги слагаш под един общ корен!
А от страна на мъжа-оо,все едно си описал менВсе казвам колко харесвам момичето,колко уникално и неповторимо е за мен,но....въобще не вярвам в това нещо!Не че и момичетата вярват де
Въпреки че идеята за брак наистина е малко....неоформена както трябва, но фактът че е оцеляла до сега в вид,който е почти непроменен говори доста.



Тема Re: Теория на свалката !нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано10.07.04 06:26



гадост!дадох "изход" на друг прозорец и чак тогава го пуснах!Гадно...не пиша като нерегистриран..никога



Тема Re:нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано10.07.04 23:56



знаем.
не се коси. :)

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:нови [re: Chestor]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано11.07.04 16:19



абе аз да си кажа



Тема Re:нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано12.07.04 00:32



да де. а аз го потвърждавам.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Теория на свалката !нови [re: Shadowfury]  
Автор Smith (original) (член)
Публикувано13.07.04 19:09



Защо трябва всичко да категоризираш?
Хората са различни и свалките са различни.
Пък и двама влюбени съвсем нямат нужда от брак, за да си "регистрират" любовта пред гражданството, закона и там който още трябва.
И къде си се разбързал - свалка и хоп! - брак.
То затова после има толкова разводи!



Тема Re: Даммнови [re: Smith (original)]  
Автор Chestor (М&М)
Публикувано14.07.04 00:18



подкрепям.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Теория на свалката !нови [re: Shadowfury]  
Автор Marpaт (wizardess)
Публикувано15.07.04 23:26



Хммм! Не съм съгласна с това че бракът е оцелял толкова време. Според мен това което е оцеляло и което е стойностно е семейството. А то може да съществува и без брак. Това което каза Смити всъщност!

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.