Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 27.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема kindergardenнови  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.05.04 23:08



Айде,пишете си тука колко се кефите не Киану и колко мразите Ирина-поне няма да се налага да преглеждам теми, за да попадам на едни и същи постинги!



Тема Re: kindergardenнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано25.05.04 00:30



WTF is happen here?

Welcome to the real world


Тема Re: kindergardenнови [re: Mopфиyc]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.05.04 00:51



"happening" е май по-правилно



Тема Re: kindergardenнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано25.05.04 01:30



Още ли се случва?
И най вече какво?

Welcome to the real world


Тема Re: kindergardenнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.05.04 09:51



Не поущрявай такива спорове, че това ще стане най-дългата тема
А за Киану вече си го казахме

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: kindergardenнови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.05.04 16:20



дразня сЕ!Аз им казвам да спрат,те продължават.Живея срещу детска градина,не ми трябва втора в клуба



Тема Re: kindergardenнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.05.04 16:25



не знам какво да ти кажа аз непрекъснато съм с деца и вече им свикнах, освежава ме присъствието им, ужасно съм се вдетенила и дори се карам непрекъснато с другите даскалици

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: kindergardenнови [re: Naia]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.05.04 16:36



мен такива глупости ме дразнят тотално!



Тема Re: kindergardenнови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор beautiful_girl_ (непознат )
Публикувано25.05.04 17:44



Еееее добре де!!!Спряхме!!!Ама не мисли че всеки ще се съгласява с мнението ти!!!Имам предвид Ирина!!!Ние няма да и отвръщаме на глупостите повече но тя няма да се спре!!!Но да се надяваме,че ще се спре и ще остави всички ни на мира!!Искам да те питам нещо ма не се обиждай!!Просто питам!!!Да не би да мразиш децата!?Ти не си ли правил така като си бил по-малък?Добре, айде ние спираме с глупостите ни!!



Тема Re: kindergardenнови [re: beautiful_girl_]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано25.05.04 17:52



1.не искам да се съгласяваш с мнението ми,а да се съобразяваш с него.Мисля,че е неприятно не само на мен,но и на другитев този форум.аз също не съм отпървите,които са почнали да пишат в този клуб-появих се малко преди да излезе втората част-но в началото гледах да не се набивам на очи и да не се обаждам,където не ми е работата.След това дойде аферата КейбълГейт и другите знаят за какво става въпрос
2.Не мразя децата.Преподавам английски на малки деца и те винаги идват с кеф на уроците-много пъти съм бил скапан и ми се е искало да не са толкова съвестни,но те не пропускат,даже сега други имат желание. Отново-не мразя децата,мразя детиснките тъпотии,на които ставам свидетел тук последно време
3.Сигурно съм правил,но съм гледал да си взема поука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.