Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 21.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: fave quotes...нови [re: niobeO7]  
Автор beautiful_girl_ (непознат )
Публикувано24.05.04 21:43



Хюго е голям дивак!!Много ме кефи!!!наистина е голямя симпатяга!!!Айде да не казвам за Киану че просто няма да мога да спра да се обяснявам!Киану си е ВЪРХА!!!



Тема Re: fave quotes...нови [re: niobeO7]  
Автор sasa_f (непознат )
Публикувано24.05.04 21:50



Киану Рийвс е ТЪПАК!И ТЪПАТА ВИ МАТРИЦА НА НИщО НЕ МЯЗА!!САМО ЕФЕКТИ!!БАССИ НЕщАСТНИЯ ФИЛМ И АКТЬОРИТЕ ДЕТО УчАСТВАТ ТАМ!!!БРАТ ПИТ Е ВЪРХА!
АРЕ ДУХАЧИ НЕЩАСТНИ ГЛЕДАЙТЕ СИ РАБОТАТА!!!



Тема Re: fave quotes...нови [re: beautiful_girl_]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.05.04 23:03



Не ми говорете за това негро!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ще играе главната роля в "I,robot" и направо ще умра !гадост!



Тема Re: fave quotes...нови [re: beautiful_girl_]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано24.05.04 23:06



Да ти кажа и мен почна да ме изнервя!



Тема Re: fave quotes... [re: sasa_f]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано25.05.04 00:17



Ние си гледаме и нея и кефа, като те дразни/м ти ходи го духаш... барем ти мине

Welcome to the real world


Тема Re: fave quotes... [re: beautiful_girl_]  
Автор niobeO7 (fighter```)
Публикувано25.05.04 01:56



Хахаха... ми да, така си е
А!!! Измислих нещо!!! Музика !!! Хаха.. все пак аз си харесвам hard rock

"MeSs WiTh ThE BeSt, DiE LiKe ThE ReSt"


Тема Re: Hey, sasa_f. Pro4eti. [re: niobeO7]  
Автор beautiful_girl_ (непознат )
Публикувано25.05.04 08:59



Не и говори с такива сложни думи,като например Елементарна!!!Няма да те разбере!!!!А и на английски не и говори щото......тя именно заради този предмет повтаря 7ми клас!!!Няма да може да ти разбере посланието!!
Аз не знам ,как такива като нея имат наглоста(ето още една сложна дума за нея)да обиждат хора които са 100 пъти по умни от нея!!И които нищо не са и направили!!Аз ли съм и виновна че е двойкаджийка?Или вие??Отговорът е НИКОЙ!!!тя сама си е виновна!!!Ма нея не я интересуват и личните и проблеми и........така си живее!!И само оплита в интриги тоя и оня!! Ма това си е нейн проблем!!!Сама се е набутала ,сега сама да се оправя!!



Тема Re: Hey, sasa_f. Pro4eti.нови [re: niobeO7]  
Автор beautiful_girl_ (непознат )
Публикувано25.05.04 09:12



Някои хора вече се дразнят от това!!!Да спрем да и отвръщаме на простотиите на тая!!!Остави я!!Край!повече с нея няма да се занимавам!!!ти знаеш какво ще стане по късно!!!!!Няма да и отговаряме на мненията щото така слизаме на нейното ниво!!Което е нулево!!!Не то е -10!Но както и да е!!!Знаеш какво да правиш от тук на татък!!!Аз също!!



Тема Re: fave quotes... [re: beautiful_girl_]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.05.04 09:36



ето че се разбрахме в мир и дружба

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: fave quotes... [re: Mopфиyc]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.05.04 09:44



А ти защо си избра Морфей? Не съм те питала до сега, но се сетих Аз много го харесвам като образ, харесвам и Лорънс Фишбърн, но не съм срещала много съмишленици изабщо имам цяла камара любими актьори, но освен играта ме интересува и излъчването В Матрицата са ги събрали толкова готини хора на едно място, че наистина не се налага да играят Знам, че Лукас си търси героите по същия начин и резултата е поразителен

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.