Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 08.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: 1,нови [re: Maystora]  
Автор niobeO7 (Don'tMessWithMe)
Публикувано23.05.04 20:13



За каква радост точно става въпрос в Revolutions? Ти какво повече искаш в последната част на един филм? Мисля че е малко късно за теории в Revolutions. "3 изневери на тази уникалност - превърна се в много добре направен, но все пак един най-обикновен стандартен екшън." - хахаха.. това не е "най-обикновен стандартен екшън". Стандартни екшъни виждаме в... "Bad Boys 2", "2 fast 2 furious" и т.н. Навсякъде казват, че никой до сега не е правил такъв sci-fi action като Revolutions. Така че... въобще не си е "стандартен екшън", поне в моето мнение.

"MeSs WiTh ThE BeSt, DiE LiKe ThE ReSt"


Тема Re: 1,нови [re: niobeO7]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано23.05.04 23:05



добре

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: 1,нови [re: Maystora]  
Автор niobeO7 (fighter```)
Публикувано23.05.04 23:24



Това мисля аз, иначе за теб не знам...

"MeSs WiTh ThE BeSt, DiE LiKe ThE ReSt"


Тема Re: Spored vas koq e nai-qkata 4ast na matricataнови [re: niobeO7]  
Автор beautiful_girl_ (непознат )
Публикувано24.05.04 19:47



Еееееее......айде моляти се кажи нещо с което да не съм съгласна с теб!!!Нещо на което сме на различни мнения!!!За Ирина сме на едно мнение 100%!!!Чу ли?Измисли нещо на което ние двете сме на различни мнения!!!



Тема Re: Ханови [re: Maystora]  
Автор Smith (original) (минаващ)
Публикувано26.05.04 20:35



Е, то нетрезвото е по подразбиране.



Тема Пояснение!нови [re: niobeO7]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано26.05.04 23:04



Е, чакай да се разберем какво имаме в предвид под "стандартен екшън"! Ако е стандартен от жанрова гледна точка.... Е тогава твърдението е логически невярно! Защото практически никой до сега не е правил подобен екшън!
Но ако сравняваме с доста добре балансираната откъм екшън и философия първа Матрица.... Е, тогава вече мога кажа съвсем спокойно - и 2 и 3 са си съвсем стандартен екшън! Даже някъде твърде уморителен! Случвало ли ти се е като гледаш отново за кой ли път 1 да ти се иска да превъртиш напред! НЕЕЕЕ! И няма да ти се случи! Сигурна съм! Докато като гледам 2 или 3 за
кой-ли-път все ми се ще да превъртя напред на някои места просто защото се оттегчавам от невиждания до сега екшън!

Мисля че твърде идеализираш нещата...
И въпреки косурите си Матрицата си е Матрицата!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: Пояснение!нови [re: DlAVOLO]  
Автор niobeO7 (fighter```)
Публикувано27.05.04 05:47



Не знам, но "стандартен екшън" някак си не ми звучи. Разбира се че в първата Матрица има много повече философия. Нали е първата част? Не знам... На мен не ми се е случвало да искам да превъртя напред на никоя от частите. They just never get boring...

Не идеализирам твърде нещата, просто това ми е любимия филм. На твоя любим филм и ти би твърдяла че е супер.

Achilles: Do you know what's waiting beyond that beach? IMMORTALITY! Take it! It's yours!


Тема Re: Пояснение!нови [re: niobeO7]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано27.05.04 11:49



Браво, че не ти се ще да превърташ напред!

И на мен Матрицата ми е сред най-любимите филми! Ама сред най-най-най любимите (а моите любими филми се броят на пръстите на едната ръка)! Но това не ми пречи да видя какво не му и наред! И да си го обичам такъв какъвто си е!
Имаше множество възможности да развият нещата по-добре! Светът на Матрицата е просто златна среда за такъв философски филм! Но май заложиха на комерса и оплескаха нещата.... Абе какво сме го занищили това! Няма да върнем назад нещата и да направим нов филм!

Matrix rulzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

No one to hear me, to heal my ill heart!
Am I too lost, to be saved?


Тема Re: 1 +"Animatrix"нови [re: Smith (original)]  
АвторpatiLAN42O (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 13:27



sa IstinskI, 2-katame ozada4i navremeto, no
bih ia gledal ,bez da prevartam, a 3-kata mi prili4a6e na hibrid m-u
"Brood War" i "svetata Biblia, i NAISTINA ne ot tozi film,
a na4in da se pritapi vnimanieto na masovia potrebitel.

"animatrix " za onezi, koito tarsiat istinskite vaprosi, a ne 4akat gotovi
standartni otgovori!



Тема Re: 1 +"Animatrix"нови [re: patiLAN42O]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано31.05.04 22:19



Абсолютно съгласен с теб. Само за Аниматрикс не напълно. Щото е ани-, не заради друго.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.