Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 04.07.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Съдбата!!!нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.04.04 01:37



Първо и Основно - Нещата се Случват. Това, че ние не можем да им дадем точно име и определение не значи, че те не се Случват.

Второ и Основно - даването на невярни определения на неща, които не разбираме, е смешно.

Трето и Основно - прекалено е кратко съществуването ни на Земята, за да си губим времето в даване на определения. Всичко е Тук и Сега. Няма време за деления, разделения, определения и задълбаване (аз замо последното правя). Колкото и да мислим, нищо няма да ни донесе това. За какво да си губим времето.

Не пожелавайте 'късмет', а 'успех'.
Не казвайте 'съдба!', а 'живот' или 'избор'.

Кво ли се обяснявам и аз.... я да си ям и обяда и вечерята, съвсем спокойна, че такова нещо като бог във формата, която му придават религиите не съществува.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Съдбата!!!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано15.04.04 09:22



"Липсата на късмет е оправдание на загубеняците, че не са направили всичко по силите си или не могат, за да постигнат целта си"
Призрак



Тема Re: Съдбата!!!нови [re: dete]  
Автор DlAVOLO (Devil May Cry)
Публикувано15.04.04 09:59



Понякога пропилаваме живота си задавайки ненужни въпроси!
Понякога просто трябва да слушаме и да наблюдаваме, вместо да питаме и отговаряме!

Впрочем, как може да обядва човек, без да си е изяснил има ли Бог?


Тема Re: Съдбата!!!нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано15.04.04 18:53



Тенк ю! Соу мъч! аааааааааа...смайл!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Съдбата!!!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Shadowfury (Ba6tarikat)
Публикувано16.04.04 18:05



Отколко време се каня и аз да понапиша нещо тука ,ама то мързела е "ГОЛЯМА РАБОТА" и..... !
Та някой бе казал ,че това там да бъдеш математик или физик или певец било цялата идея в ДНК-ато !Хмммм.......,абе щом казваш , НЕ НЕ НЕ ,НЕ СИ И ПОМИСЛЯМ ДА ОСПОРВАМ ! Но не можеш да отречеш ,че не си срещала хора с невероятни заложби в някоя насока и не са ги използвали ?? И искаш да ми кажеш ,че пак ДНК е изиграло ролята и тук ??? - ГРЕШКА !!!!! Идеята може да бъде дискутирана до безкрай и аз за това съм и дал въпроса просто - за теб бе "индивиде" съществува ли и бориш ли се с нея ?

Айде и със 100%HEALTH от мене :)!!!

Seeing is believing!


Тема Re: Съдбата!!!нови [re: Shadowfury]  
Автор dete (вълк)
Публикувано16.04.04 19:02



Да. Щом не е развил заложбите си, значи не е имал достатъчно воля за това. А това също се определя от ДНК. Прекалено малко внимание му обръщате. Мисля, че там е основната информация за нас. След това чак се нареждат семейната среда и възпитанието, социалната среда, училището, приятелите, културата и хората, с които се срещаш. Може да ти повлияе всичко. Но ти си имаш Нещо заложено в теб и от всичките предни неща зависи вече дали ще го развиеш. ако го нямаш заложено и цялото т обкръжение да е от математици, ти пак няма да станеш като тях, а ще си посредствен.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Съдбата!!!нови [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.04.04 01:14



Да

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Съдбата!!!нови [re: DlAVOLO]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.04.04 01:17



Абе не е лоша идеята за мрежата от избори. Всъщност точно това е. Въпросът обаче, който поставят защитниците на ръководната сила (Бог) е: "сигурен ли си, че Бог не управлява твоите избори?"

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Съдбата!!! [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.04.04 01:20



кефиш ме.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Съдбата!!! [re: dete]  
Автор Maystora (М&М)
Публикувано17.04.04 01:32



да, ако си циганин музикант, трудно би станал математик в семейство на професори по математика. струва ми се.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.