Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 17.06.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Let's Begin!нови [re: DlAVOLO]  
Автор dete (вълк)
Публикувано03.03.04 22:42



Без да съм консерва, ще споделя мнението си.

Да приемем, че съществуват 2 опорни точки. Първата е, когато и ти обичаш и теб те обичат и всичко си е наред между вас (е, не розови птички, но сте си заедно, да). Тогава защо е нужна полигамия. Говоря от мое име. Ако съм в такава ситуация, не бих правила скокове във всяко легло (е, някой, по който поне си падам), а бих отдавала цялото си внимание на другия човек.

Ситуация две - обичаш някого, но той теб-не. Тогава е странно. Всеки го преживява по различен начин.

Ако ти имаш различна ситуация, обясни. Пък може и да възприема.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.03.04 14:04



Значи,за метрото.
това е нов тип сексуалност-мъж с добри обноски,който харесва да се лакира,да се гримира,абе въобще женски работи.Общо казано прилича на гей.В същото време си пада само и единствено по жени.Това е.Иначе оня ден го обясних като човек,който обича да го прави в метрото по време на биологията



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано04.03.04 14:09



Това че спи с много мъже/жени не значи че не може да обича истински.Аз много си се кефя на гаджето ама от както си го хванах(аз много радко си хващам) все повече ми се иска да прегърна някоя друга,да направя разни неща,абе имам повече мерак от обикновено въпреки че по принцип булката ми си ме удовлетворява засега.
и аз си падам романтик ама бих опънал с удоволствие половината даскало без да ги карам на вечеря на свещи и въпреки това да обичам някой истински(май това ежедневие все повече убива чувствата у мен и ми е доста трудно да влюбя,да не кажа невъзможно)



Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.03.04 12:54



Ами то по принцип травеститите се преобличат на жени, но хм... ако го направят успешно приличат не на гейове, а баш на жени....да де, разбрах те :))
Само думата 'метро' не ми се връзва с историята, но ще го преживея. РЕАСЕ!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.03.04 12:57



Е, някои -да... но други могат да си останат 'безнадеждно моногамни', както вика един приятел, хахахахха

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.03.04 22:17



Е,аз не се обличам като жена,освен ако използването на сенки и на лак за нокти се смята за преобличане



Тема Re: Let's Begin!нови [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано06.03.04 22:21



Това като диагноза ли да се приема



Тема Re: Let's Begin! [re: [Matrix]Ghost]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.03.04 02:19



Е, хайде и аз да се представя.
Име-дете.
Обичам оранжево и цветно! Обичам спагети и пъзели. Не обичам магданоз и ананас.
Асексуална, но моногамна! С елементи на всякакви други подобия на сексуалност.... дон'т аск!
Сини очи и цайси.
Рожден ден - 8 март.
в момента нося оранжева тениска и тъмносиньо джинси и оранжеви чорапки с пръстчета :))) и съм на рожден ден...не моя :))))

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Let's Begin! [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.04 15:50



Спим, щото съботната консумация на алкохол си казва думата!
Аз съм все още на 16г., зодия Близнаци...Подам си малко метъл, макар и да не ми личи, последната ми страст са Static-X, P.O.D. и Pantera.
Не пия, не пуша (за мен не това прави настроението). Имам сестра.
Друго кво? Ами в свободното си време излизам с приятели и почти винаги тормозим мирните хорица. :))) За сексуалноста ще кажа само, че съм абсолютно нормален и няма да коментирам повече, щото като гледам, голяма дискусия се заформи на тая тема.
Както каза Diavolo-за това се сещам, ако имате въпроси, питайте!



Тема Re: Let's Begin! [re: dete]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано08.03.04 13:46



Честит рожден ден !Много щастие и любов!Бъде усмихната и гледат позитивно през цайсите

И аз съм със сини очи и кво казват за нас?Много сме лъжели,много сме окъръчвалиЗавистливи хора,яд ги е че сме с прекрасни очи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.