Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.05.24 
Филмови
   >> Матрицата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Коментари към историятанови  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 22:39



Здравейте отново, пичове! Знам, че казах, че известно време няма да ме има, но не очаквах да е толкова дълго, за което се извинявам. Бързам да ви честитя с голямо закъснение финалната част на любимия ни филм! Виждам, че сте продължили историята, за което много се радвам. Още сега ще прочета как сте я развили.
Ако позволите, ще пусна и аз една глава. Отварям тази тема за разискване на някой фундаментални теми...А може и по-просто-за квото се сетите.




Тема Re: Коментари към историятанови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.02.04 00:11



Къде се изгуби бе човек?!



Тема Re: Коментари към историятанови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 01:10



Брат, да не ти обяснявам! Затова пък сега не мога да се нарадвам на нета(виж в колко часа го пиша тва). Прочетох историята, поздравления на всички ви!



Тема Re: Коментари към историятанови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.02.04 11:58



абе разправяй ве!



Тема Re: Коментари към историятанови [re: Близнaka]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано21.02.04 14:22



Еми здаравей. Къде се изгуби наистина?
Ще вземеш ли следващата глава?



Тема Нищо противнови [re: Smith (original)]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 18:26



Мани, мани, чаках съседите да им прокарат кабелен нет, та да направим мрежа и от месец станаха на 4...Сестра ми също издивя, но кво да се прави.
Реванширам се и добавих 9-та част.



Тема Re: Нищо противнови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.02.04 23:45



НЯма ли зали за теб ?!



Тема Re: Нищо противнови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано21.02.04 23:56



Едно въпросче-как така бунтовниците влизат в МАтрицата да освобождават Конструктора и се бият с Близнака след като след убиството на двамата "бели" има около 1 ден преди началото на края?



Тема Re: Нищо против [re: [Matrix]Ghost]  
АвторБлизнaka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 10:43



Е, са, мисля, че няма нужда всичко да е просто леко променено копие на истинския сюжет, но ако нещо не се връзва, сори, моя грешка.:)Всъщност позволих си да се включа, щото май липсват лошковци.
А колкото до залите-еми да, съществуват, ама за мен-само за отборно геймене.
А и някак не ме привличаше идеята да седна пред монитора и да се опитам да напиша нещо, докато около мен се псуват на майка, псуват и компютрите, и игрите, и...ъ...абе квото и м е пред очите все го псуват. Не че съм моралист...



Тема Re: Нищо противнови [re: Близнaka]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.02.04 12:58



да бе,и аз не мразя цигани ,просто ако зависеше от мен бих ги пратил на едно топло място,в едни удобни камери за правене на едни продукти за лична хигиена




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.