Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 27.04.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Промени ли ви Матрицата с нещо?нови  
Авторemperor (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 19:35



Смятате ли, че по някакъв, начин трилогията ви е променила и повлияла? Аз за себе си мога да кажа, че тя определено спомогна да мина на следващ етап от духовното ми развитие и промени възприятаята ми.



Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: emperor]  
Автор Shadowfury (Ba6tarikat)
Публикувано23.01.04 10:28



При мен е същото ,както при теб !!!Но жалкото е ,че един филм ме накара да "премина в следващия духовен етап" ,а не да го постигна сам!!
Е научи ме да забелязвам ,а не да гледам нещата !!

Seeing is believing!


Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: emperor]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано23.01.04 19:42



О,из основи.Помогна ми да разбера че всичко е преходно и някак си да не наблягам на болката в живота.От друга страна това ми пречи малко да се чувствам добре когато има повод за радост,но поне не страдам вече толкова много а и виждането ми за нещата е по-различно



Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: emperor]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 20:11



Разбрах, че и други хора мислят като мен и успяват да изразят идейте си със средствата на високия бизнес. Това за мен беше страхотен урок за това как духовността може да се справя в съвременния свят много по-добре и да печели повече отколкото посредствеността. Братята ми дадоха урок, че човек трябва да се бори за идеите си, а не да лежи на дивана и да мърмори, че нищо духовно не може да се направи в ужасния свят на парите.... За мен този филм беше сигнал, че добрите неща имат шанс да станат реалност ако има кой да се бори за тях.



Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: Ивo]  
Автор Shadowfury (Ba6tarikat)
Публикувано23.01.04 21:03



Иво ,звучиш като запален Комуняга ,който вика хората да се борят за общото благо!!!!
Не знам вероятно си прав ,но ако не си забелязал там матрицата ,в която живеят онея хора изглежда някак си " безразлична" ,хората си ходят с едни умряли физиономиии и всичко някак си изглежда някак си зелено протяжно и безразлично !!За мен това си пролича най-вече в 3-тата част когато даваха как колата се движи ,малко след като освободиха Нео от оная гара и той пискаше ,че иска при Оракула!
Така че това може и да важи за оня свят ,но за този -не бих казал!

Seeing is believing!


Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: emperor]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано24.01.04 13:32



За промяна - едва ли. Но ми съвпада с мирогледа по принцип и затова стращно ми хареса. Като се замисля - май отдавна няма филм или книга, която да ме промени. Май порастнах...



Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: Smith (original)]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.01.04 13:37



Pozvoli mi prosto da se suglasq s teb

Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!


Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: Smith (original)]  
Автор DlAVOLO (Изперколясала)
Публикувано26.01.04 16:42



Ами не съвсем! Накара ме да не се страхувам от начина си на мислене и че съм различна!

Зъб за чeне, око за две!


Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: DlAVOLO]  
Автор Smith (original) (новак)
Публикувано27.01.04 18:27



Че това си е супер.
Искам да кажа - че си различна.
Ама то всички се страхуваме от това - кога повече, кога по-малко...



Тема Re: Промени ли ви Матрицата с нещо?нови [re: DlAVOLO]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.01.04 19:01



Всички сме различни,просто повечето се страхуват да го покажат и се крият зад маска.Трябва да си горда че си себе си и не трябва да се срамуваш от това че си различна.МИсля че преди време говорехме за същото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.